IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Какво искате за Коледа?

• Не можете да пишете в тази тема
73 отговора на тази тема

#46 McLaren_racing

професионален шофьор

• Потребител
  • 564 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 10:06 AM

Е това дърво ще си го гледкам с много обич Публикувано изображение

#47 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 10:11 AM

От София е радко каишката :giggle: :(
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#48 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 08:23 PM

Ама с тия "глупости" и като си сложа и другите "глупости" мога да пътувам гратис, 'щото контрольорите ме подминават като пътен знак, а тумбите мангали се разтварят пред мен както Моисей е разтворил морето в оная легенда от библията. :giggle: А пък ако съм и с приятелите си, които също носят "глупости" тогава мангалите развиват свръхсветлинна скорост и не мойш ги ви'иш кога са се каширали някъде. :(
С те такова нещо на врата и на ръцете ( http://www.houseofch.../8/82-0074a.jpg ), черни дрехи и кубинки и даже и пред дискотеките побойниците не смеят гък да ми кажат (пробвал съм го тоя номер). :? :?

Внимавай с тая каишка къде респектирваш че може някъде да ти я сложат в точката,и да ти я донатъпчат с кубинките ти,както си респектирваш.

Ако са замйекващи варненчета, копиращи псевдорап идола си ГейШа и облечени с панталони тип "нас*ах се" - едва ли. Те са неспособни да мислят, камо ли нещо друго да направят. :ok:

McLaren_racing, това дърво аз бих го ползвал на твое място.

#49 Reptile

примерен шофьор

• Потребител
  • 442 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 08:35 PM

:( Радо става лооош :giggle:
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#50 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 09:07 PM

Радо е на път да разсмее целия форум. Са покаже Публикувано изображение с кайшка крадена от някойПубликувано изображение и пести от билетчета. Яко!

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#51 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 14 December 2009 - 09:55 PM

Има си метъл магазини в София. В Бургас може и да нямате, но тук си имаме. :( :giggle:

Те такова не бих отказал за коледа...

#52 Docky

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,447 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 02:20 AM

Добре ве радка мое ли да си толкова жалък ми кажи,чесно ? Къв респект кви пет лева ми говориш,с тея дрехи на улицата те подминават даже и мангалите,щото си се спарил от тея кожи и миришеш дори повече и от тях,недей си мисли,че нещо всяваш страх у хората.А тва за дискотеките,в коя дискотека те пускат вътре с тея дрехи и каишки ве смешка,тука в Пловдив такива като вас обикалят по изоставените строежи и си цъкат техните си филми,по обществените места не ги допускат.Ама викаш онея батки с тениските секюрити те подминават и даже оставят диря пикоч след тях шото си страшилище :giggle: Ти си върха на жалките и изпаднали типове в БГ,заклеам се.Предлагам ти с твоите приятели да направите едно масово самоубийство,палите един огън по средата,надъхвате са с някви жици хардкор и ножовката да заиграе в гърлата ви,ше еба в долнопробните повърни.

#53 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 07:58 AM

Добре ве радка мое ли да си толкова жалък ми кажи,чесно ? Къв респект кви пет лева ми говориш,с тея дрехи на улицата те подминават даже и мангалите,щото си се спарил от тея кожи и миришеш дори повече и от тях,недей си мисли,че нещо всяваш страх у хората.А тва за дискотеките,в коя дискотека те пускат вътре с тея дрехи и каишки ве смешка,тука в Пловдив такива като вас обикалят по изоставените строежи и си цъкат техните си филми,по обществените места не ги допускат.Ама викаш онея батки с тениските секюрити те подминават и даже оставят диря пикоч след тях шото си страшилище :giggle: Ти си върха на жалките и изпаднали типове в БГ,заклеам се.Предлагам ти с твоите приятели да направите едно масово самоубийство,палите един огън по средата,надъхвате са с някви жици хардкор и ножовката да заиграе в гърлата ви,ше еба в долнопробните повърни.

Ама тук е София, а не Пловдив. Освен това предлагам да се осведомиш малко по-добре преди да изръсиш поредната глупост. Кожи носят предимно рокерите. Също така предлагам да изучиш основите на българския правопис и ако не друго, то поне да ме обиждаш грамотно. Иначе изглеждат супер несериозни обидите ти, а също така и жалки. Ти не можеш да пишеш правилно на български, а си тръгнал да обиждаш... Смешник! :( Като си толкова тарикат защо не излезеш от селската си пловдивска дупка и не дойдеш в София да ми ги кажеш тези неща в очите? Или си такъв страхливец, че си силен само на клавиатура?
А в дискотеките не влизам, защото обикновено са чалгатеки и имам алергия към чалгията.

#54 bsvaki

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,644 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 08:01 AM

Виж ся и за мен тия неща са глупости, кво като носиш таквиа неща, няма да те спасят, само може да те пребият някъде. Точно това ми прави впечатление в София, младежите там или са метъли или скейтъри, аа забравих и байкърите, много е трудно да намериш нормален младеж.

#55 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 08:05 AM

Виж ся и за мен тия неща са глупости, кво като носиш таквиа неща, няма да те спасят, само може да те пребият някъде. Точно това ми прави впечатление в София, младежите там или са метъли или скейтъри, аа забравих и байкърите, много е трудно да намериш нормален младеж.

Ще те пребият ако носиш пентаграми и други разни дрънкулки. А ако просто си ходиш с черната тениска, черните дънки и тук-таме по някой шип върху теб - нищо няма да ти кажат. Аз не съм пуснал дълга коса по две причини: скиновете не обичат дългокоси и като съм бръснат ме приемат за скин и не ме закачат.
А ти къде си видял скейтъри и байкъри - не знам. Аз такива "животни" не съм виждал по софийските улици.

Усещам как тая тема ще иде в кофата след още някой и друг офтопик започнат от едно комплексарче с кола, което си мисли, че като има кола и е бог.

#56 Reptile

примерен шофьор

• Потребител
  • 442 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 08:16 AM

Ще те пребият ако носиш пентаграми и други разни дрънкулки. А ако просто си ходиш с черната тениска, черните дънки и тук-таме по някой шип върху теб - нищо няма да ти кажат. Аз не съм пуснал дълга коса по две причини: скиновете не обичат дългокоси и като съм бръснат ме приемат за скин и не ме закачат.
А ти къде си видял скейтъри и байкъри - не знам. Аз такива "животни" не съм виждал по софийските улици.

Усещам как тая тема ще иде в кофата след още някой и друг офтопик започнат от едно комплексарче с кола, което си мисли, че като има кола и е бог.

Сенсей Радо,ти си хем метъл,хем скин,хем Роки,хем Батман :giggle: А щом тези с колите те дразнят,какво правиш тук?
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#57 rado84

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,509 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 08:22 AM

Там е работата, че ме дразнят само тези, които се мислят за много велики, а те не са малко, но не са и всичките потребители. А какво правя тук си е моя работа, не съм длъжен да давам отчети на никого.

#58 bsvaki

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,644 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 08:26 AM

Там е работата, че ме дразнят само тези, които се мислят за много велики, а те не са малко, но не са и всичките потребители. А какво правя тук си е моя работа, не съм длъжен да давам отчети на никого.

След като някой те дразни, просто не влизай в тази тема, щото явно само теб те дразни.

#59 HekpoH

спазва правилата

• Потребител
  • 229 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 11:27 AM

Къде бил виждал скейтъри и байкъри! ОМГ! Не знам къде живееш в София ,ама тези хлапетии са навсякъде от центъра до младост и накъдето се огледаш. Поздрави и успех с каишката :Д :giggle:

#60 Docky

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,447 Мнения:

Публикувано 15 December 2009 - 03:36 PM

Ама тук е София, а не Пловдив. Освен това предлагам да се осведомиш малко по-добре преди да изръсиш поредната глупост. Кожи носят предимно рокерите. Също така предлагам да изучиш основите на българския правопис и ако не друго, то поне да ме обиждаш грамотно. Иначе изглеждат супер несериозни обидите ти, а също така и жалки. Ти не можеш да пишеш правилно на български, а си тръгнал да обиждаш... Смешник! :( Като си толкова тарикат защо не излезеш от селската си пловдивска дупка и не дойдеш в София да ми ги кажеш тези неща в очите? Или си такъв страхливец, че си силен само на клавиатура?
А в дискотеките не влизам, защото обикновено са чалгатеки и имам алергия към чалгията.

Виж са,ти може да предлагаш херинга и амфети,на мен нищо не можеш да предлагаш изтръпнал.Спарен,през дядовия ми е кой кво носи,въпроса е ти с тея шипове за къв изпаднал олигар се мислиш ? За къв скин те взимали ве :? Теб тря да те дават в най-смешните животни и хора на планетата,за друго едва ли ставаш.Кой ти вкарва тея филми,че си някав хладнокръвен килър,чесно ми кажи,или като се съберете братята вмирисняци се самонадъхвате колко сте велики като слушате мановар и носите лайно с шипове около врата.ПРИЕМАЛИ ГО,кой та приема ве калъф,тва да не е някво братство на джедайте да те приемат.Кай кво прай учителя Йода,той май ще те изпитва за ПРИЕМ в клана,да му пратиш много поздрави от А.С(Анакин Скайуокър).Викаш да дойда да ти го кажа в очите тва...Силен си,признавам те,бих ти казал ти да дойдеш,ама забрайх,че си най-пропадналато копеле и още нямаш книжка даже,ама не се и очудвам,кой би качил такъв в колата си ве :?

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.