IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Сигнали за ИЗМАМНИЦИ във форума

• Не можете да пишете в тази тема
225 отговора на тази тема

#196 Redc20xe

спазва правилата

• Потребител
  • 243 Мнения:

Публикувано 28 June 2011 - 07:40 PM

Само не разбрах защо е изтрита публикацията за "скъпите" Термуси на Виктор Жаборенко [M.A.F.I.A] ?!?!?
И Врабчето като порастнало , станало Гълъб .............

#197 kokopz

алармаджия

• Модератор Аудио
  • 2,520 Мнения:

Публикувано 28 June 2011 - 09:09 PM

Само не разбрах защо е изтрита публикацията за "скъпите" Термуси на Виктор Жаборенко [M.A.F.I.A] ?!?!?

Не е изтрито нищо,само че бъркаш темите!В раздел Купува/Продава други в темата за измамници си пише!
Dream come true ... Audi_A6, more power ... More emotions forever ...

#198 pepsin

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 02 July 2011 - 04:26 PM

Здравеи колега защто не написа каква ни беше уговорка та,че казваш едно а правиш друго,казваш цена 80лв на баса, и доставка та за твоя сметка.А аз пулучавам от еконта,че далжа 100лв.Какво сам те излагал колега аз не разбрах,и защто не написа,че даже и ме заплаши с саморазправа ако не ти платя баса.Да го кажем така отиваш в магазина и си харесваш нещто,но не си го купуваш,и спорет твои те думи продавача почва да те заплашва,ако не си купиш това ще си имаш проблеми.Измамника колега си ти,не аз.Но нека колеги те преценят кой е измамника.Баса колега нали е при теб,аз ако бях измамник и бас нямаше да ти върна,а ти ревеш за някакви си 10лв. :),става вапрос за това селско тарикатче Colin4o

#199 Colin4o

нов шофьор

• Потребител
  • 48 Мнения:

Публикувано 03 July 2011 - 07:48 PM

Здравеи колега защто не написа каква ни беше уговорка та,че казваш едно а правиш друго,казваш цена 80лв на баса, и доставка та за твоя сметка.А аз пулучавам от еконта,че далжа 100лв.Какво сам те излагал колега аз не разбрах,и защто не написа,че даже и ме заплаши с саморазправа ако не ти платя баса.Да го кажем така отиваш в магазина и си харесваш нещто,но не си го купуваш,и спорет твои те думи продавача почва да те заплашва,ако не си купиш това ще си имаш проблеми.Измамника колега си ти,не аз.Но нека колеги те преценят кой е измамника.Баса колега нали е при теб,аз ако бях измамник и бас нямаше да ти върна,а ти ревеш за някакви си 10лв. :lol:,става вапрос за това селско тарикатче Colin4o

Ще сканирам и кача бележката на която пише " 80лв бас и 11.94 доставка" но да изключим това... 4 дни баса стоя като ти дори неси го отворил за да кажеш че нети харесва... Само да кажа че и други колеги са пазарували от мен и до сега никой не се е оплакал... А отновно заплахата това бе единсвеният начин да те накарам да идеш да ми върнеш говорителя... Писах тук за да предупредя колегите, да знаят за какво иде реч... Самия факт по който написа " Баса колега нали е при теб,аз ако бях измамник и бас нямаше да ти върна" достатъчно ясно показва какъв си .. А относно саморазправата ти обещавам наистина да се запознаем!!! Приеми го както искаш.

#200 pepsin

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 04 July 2011 - 02:37 PM

Здравеи колега защто не написа каква ни беше уговорка та,че казваш едно а правиш друго,казваш цена 80лв на баса, и доставка та за твоя сметка.А аз пулучавам от еконта,че далжа 100лв.Какво сам те излагал колега аз не разбрах,и защто не написа,че даже и ме заплаши с саморазправа ако не ти платя баса.Да го кажем така отиваш в магазина и си харесваш нещто,но не си го купуваш,и спорет твои те думи продавача почва да те заплашва,ако не си купиш това ще си имаш проблеми.Измамника колега си ти,не аз.Но нека колеги те преценят кой е измамника.Баса колега нали е при теб,аз ако бях измамник и бас нямаше да ти върна,а ти ревеш за някакви си 10лв. :lol:,става вапрос за това селско тарикатче Colin4o

Ще сканирам и кача бележката на която пише " 80лв бас и 11.94 доставка" но да изключим това... 4 дни баса стоя като ти дори неси го отворил за да кажеш че нети харесва... Само да кажа че и други колеги са пазарували от мен и до сега никой не се е оплакал... А отновно заплахата това бе единсвеният начин да те накарам да идеш да ми върнеш говорителя... Писах тук за да предупредя колегите, да знаят за какво иде реч... Самия факт по който написа " Баса колега нали е при теб,аз ако бях измамник и бас нямаше да ти върна" достатъчно ясно показва какъв си .. А относно саморазправата ти обещавам наистина да се запознаем!!! Приеми го както искаш.

ок колега аз ще чакам този момент,тъмън ще имам възможност да се запозная с човека които казва едно по телефона,а прави савсем друго,то това нее срамно колега.Кажи си поне,да говорихме едно,а направих савсем друго,а що се отнася до белешка та,аз пак имам смс,аре чао,

#201 Colin4o

нов шофьор

• Потребител
  • 48 Мнения:

Публикувано 04 July 2011 - 04:24 PM

Спора е излишен на бележката ясно пише всичко. Когато ти звъннах ти казах че смс-са който са изпратили е обуркан. Дано си се оправил каза че в болница си бил ... И моля те спри да говориш глупости защото бях изцяло коректен, както към всеки друг колега..!

#202 pepsin

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 05 July 2011 - 06:15 AM

Спора е излишен на бележката ясно пише всичко. Когато ти звъннах ти казах че смс-са който са изпратили е обуркан. Дано си се оправил каза че в болница си бил ... И моля те спри да говориш глупости защото бях изцяло коректен, както към всеки друг колега..!

Каква болница бе колега,ти кой знае с кой си говорил.Колега това още веднъж доказва че лъжеш,и повече не ме занимаваи с твои те глупости.Аз с мушеници работа нямам,такъв какъвто си ти

#203 Colin4o

нов шофьор

• Потребител
  • 48 Мнения:

Публикувано 05 July 2011 - 08:42 AM

Баща ми е под полковник в ЖП войските и отговорник база.
Аз съм 17 пъти Национален шампион по Лекоатлетика Казвам се Пламен Иванов може да провериш!!!
Винаги съм държал на думата си!!! А ти смееш да ме наричаш измамник ... Написах това за да знаят колегите, какво е възможно да им се случи.. И нека точно те преценят с течение на времето дали съм измамник или съм бил искрен и коректен винаги!!!

#204 MuTk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 774 Мнения:

Публикувано 05 July 2011 - 09:09 AM

Пичове , айде да Ви помоля да си провеждате споровете на лична или в някое друго пространство ... вече се разбра кой какво направил ... а може би най - добре е както вече се спомена , да се разберете на живо ... :ok:
<p><span style=\"font-size: large;\"><strong><br /></strong></span></p>

#205 suzuki91

млад шофьор

• Потребител
  • 55 Мнения:

Публикувано 27 July 2011 - 09:12 AM

majmuni е измамник пратих му до варна една кафемашина напълно работеща с опция отвори преди да платиш и тои се отказал,че не му харесала нали е гледал на снимките
Публикувано изображение

#206 Yavor20V

професионален шофьор

• Потребител
  • 705 Мнения:

Публикувано 05 October 2011 - 06:17 PM

Дълго време се чудех дали да пиша,обаче реших че е необходимо заради другите потребители.
Потребител zeziok ,един келеш от Червен бряг мисля,ми продаде лап топ втора употреба,като го представи за супер добро състояние ,на 4 МЕСЕЦА !!!!!!!!
Получих дрънкаща барака на над 2 години и половина,не помня точно колко! :lol:
хубаво,викам си айде...голяа работа и без това лаптопа ми трябва само за да показвам снимки в кабинета ми и то на друг монитор,ше го преживея...
е да обаче тоя лап топ се разпада буквално,освен че е в супер мизерно и мазно състояние и батериата му умря тотално и като дръпнеш зарядното гасне :lol: с една дума страшен буджак ми набута тоя келеш,та....да знаете,не му имайте доверие,защото аз имах и ме наведе :help:
тия 4стин леа да ги дадеш за бутала на кошницата ти ,келеш ! :kiss3:

#207 batproho

примерен шофьор

• Потребител
  • 422 Мнения:

Публикувано 07 October 2011 - 07:09 PM

Roadi изключително некоректен/несериозен :giggle:
<p>Когато на готин човек му е кофти - това е Блус!Когато на кофти човек му е готино - това е Чалга!<br /> </p>
<!-- m -->
<p>http://eilo.org/trance.m3u</p>
<!-- m -->

#208 batproho

примерен шофьор

• Потребител
  • 422 Мнения:

Публикувано 29 December 2011 - 12:55 PM

bmw 320,, изключително некоректен :ok:
<p>Когато на готин човек му е кофти - това е Блус!Когато на кофти човек му е готино - това е Чалга!<br /> </p>
<!-- m -->
<p>http://eilo.org/trance.m3u</p>
<!-- m -->

#209 LimberJack

опитен шофьор

• Потребител
  • 102 Мнения:

Публикувано 14 January 2012 - 10:57 AM

Да изразя и аз недоволството си от колегата steve_88vd...
Трябваше да ми продаде усилвател, разбрахме се за цена и за това че веднага ще ми го прати (даже търсел кашон да ми го опакова)... на другия ден ни вест ни помен... обаждам му се (след четвъртото позвъняване вдига) и го питам какво става прати ли усилвателя, а той отговаря "а то друго момче го взе" под предтекст че момчето го взело на място, което за мен това е само прах в очите. Поне не се обади да каже че няма да го праща та да не чакам.

Не че съм умрял за усилвателя, но въпроса е принципен.

А да пратил ми е съобщение в 2:35 че някъв дръг пич го е взел....

#210 querty

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 11 February 2012 - 04:39 PM

Относно измамниците и аз попаднах на такъв миналата седмица става въпрос за потребител:martinovfiat Обажда ми се по телефона иска да купи усилвател от мен по телефона се договорихме за цена уточнихме се и се разбрахме да пратя усилвателя пращам усилвателя и му се обаждам на другия ден да го питам дали е взел усилвателя и дали е доволен .... той ми каза че не бил в града и нямало да го има 10 дена разбрахме се да върна пратката и понеже той е близо до града от който съм ще мине де го види и да направим сделката но уви званя по телефона му а той ми каза утре че не можел да дойде и така останах набутан с доставка на стойност 15лв от въпросния човек.
<p>Кефиш се като маймуна на банан ....</p>

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.