IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Сигнали за ИЗМАМНИЦИ във форума

• Не можете да пишете в тази тема
225 отговора на тази тема

#31 Dian

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 22 August 2008 - 04:41 AM

.

#32 a3asgr

опитен шофьор

• Потребител
  • 110 Мнения:

Публикувано 22 August 2008 - 11:06 AM

:D Колеги извинявам се публично на колегатаDian грешката е моя!
и сажалявам че го нарочих безпричинно,просто куриера ми е изплатил наложения заедно с другите на 1 път и не съм си отметнал че съм го получил! сажалявам отново и мисля да се реванширам :cens: :)
http://lines.akusher...eika/678692.gif

Изпива по 2 литра уиски с прясно мляко , кара на сила местни мутри да му играят гол кючек , и им лепи по 100$ на челата. Бие ги изнасилва ги и после ги захвърля в някоя канафка.

#33 kokopz

алармаджия

• Модератор Аудио
  • 2,520 Мнения:

Публикувано 16 September 2008 - 08:31 PM

:!: Колеги извинявам се публично на колегатаDian грешката е моя!
и сажалявам че го нарочих безпричинно,просто куриера ми е изплатил наложения заедно с другите на 1 път и не съм си отметнал че съм го получил! сажалявам отново и мисля да се реванширам :cens: :)

Аве много си прос бре приятелю :idea: ...проверявай преди да плюеш по хората :D .
Dream come true ... Audi_A6, more power ... More emotions forever ...

#34 Schumacher^^

примерен шофьор

• Потребител
  • 329 Мнения:

Публикувано 26 September 2008 - 12:19 PM

Nidialko_93 изключително некоректен и се пробва да се прави на големия търговец,но нещо неуспя.ТА...чаках един гсм от него 2 седмици да ми го прати накрая ми го праща и казва ,че е забравил да сложи отметка,добре отидохме аз и 1 приятел при куриерите молихме се да го отворим,но нестана накрая решихме този юзер да подаде формуляр...и да го отворим на следващия ден.Добре той даде формуляра със сумати увъртания,че никой не му бил казал за отметката при което му дадох хронологията и се разбра,че му е казано.А преди да го изпрати 300 пъти ми обяснява,че телефона е без забележки не е ползван и не треа да ме е страх да го плата преди да отвора,но явно незнае ,че съм се нагледал и на гсм-и и на измами.ТА днес отидох формуляра беше дошъл на пощтата на еконта и отворих пратката,какво да видях амии аксесоарите за които ми каза бяха на лице,телефона треаше да и блек едишън по снимки но там беше бронзов,6500 следващото нещо клавиатурата изпожулена и изхабена до неузнаваемост,гаранционната карта треаше да бъде на глобъл 24 месеца,тая беше на алфа копи от 17 януари.Телефона не треаше да е ползван е беше 2007 .и закупен януари 2008.Явно,човека не е бил наясно,че има разни кодове и др работи.Естествено върнах всичко.
Та да ви кажа сега не ме е яд,че се е пробвал да ме преебе с гаранцията,телефона и външното му състояние.Технически може би е бил здрав щото си беше унгарски не реплика,но лицето 2 дни ме убеждава да отварам пратката и,че телефона е на практита нов и нз си кво....И аз ще му кажа сега публично да си ебе путката майна и че има огромния късмет,че е далеко от Монтана.Щото срещата лице в лице нема да ме у мн приятна.

Лек ден на всички и дано немате работа с тва копеленце.

#35 DJaMBaZza

спазва правилата

• Потребител
  • 243 Мнения:

Публикувано 26 September 2008 - 11:38 PM

Да и аз потвърждавам за случката на Schumacher^^ . Изключително некоректен - 15 годишен "хубавец" ,тръгнал да продава гсм-и ,злато и какво ли още не. Usera в скайп е nidialko_93 гсм:0896 819775 ;0896144929 от Ловеч е малкото копеле. Иначе настоятелен - гсма е мн хубав и т.н убеждава ни 1000 пъти ,че всичко е наред... има огромен късмет ,че не взехме пратката без да я отваряме ,щото чак тогава щеше да си направим разходка до Ловеч и да изметем пред офиса на Еконт с него.

#36 Sasho_snegorina

нов шофьор

• Потребител
  • 20 Мнения:

Публикувано 27 September 2008 - 12:29 AM

Пълно е с измамници по тези форуми за покупко-продажба, първо "като нов е, на няма и 1 час разговори" а какво се оказва "изстрадал телефон, който е съсипан от експлоатация". За това, когато се правят сделки чрез куриер, винаги искайте подателя да слага отметка, че може да прегледате стоката преди да я платите, в противен случай може да се прекарате много сериозно. Единствения начин, за който се сещам, че е ефикасен при ситуация "нямаше отметка, рискувах, платих и се прецаках" е: Качвете се в една кола 3-4 приятелчета и отивате с посочения град в първия работен ден, ако имаш някакво инфо за човека, който те е прецакал - супер, в противен случай говориш с някой от служителите в Еконт на четири очи, обясняваш му за какво иде реч, и му даваш малък "аванс". Човека ти сигнализира, когато дойде приемателя на парите, и след това отивате на малка разходка с колата и вашият човек.

#37 vladkosk

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 17 October 2008 - 04:26 PM

:cens:

#38 kantarev

нов шофьор

• Потребител
  • 13 Мнения:

Публикувано 11 November 2008 - 07:42 AM

Здравейте! искам да ви предупредя да се пазите и да не испращате нищо
на човека с ник: Dian ! изпратих му парфюм и 2 седмици не освобождава пратката!
отгоре на това не вдига телефона,не отговаря на л.с и се крие :cens: ! за мен той е некоректен !

Колега ,ти да не си този който продава фалшиви парфюми(наливни) и казва че са много трайни(от Асеновград)

#39 tshishkov

нов шофьор

• Потребител
  • 12 Мнения:

Публикувано 27 November 2008 - 01:36 PM

viewtopic.php?f=65&t=107666&st=0&sk=t&sd=a&start=0
Мисля че и тази тема е за тука.

#40 mimopi4a

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 28 November 2008 - 12:40 AM

Не само мислиш, келеша с първото си мнение във форума върза няколко колеги :cens:

#41 tshishkov

нов шофьор

• Потребител
  • 12 Мнения:

Публикувано 28 November 2008 - 09:04 AM

Не само мислиш, келеша с първото си мнение във форума върза няколко колеги :cens:

И при мене се опита,но не му върза с неговата схема.
Моля ви, да внимавате много.
Безплатен обяд няма.

#42 benjito

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 29 November 2008 - 12:19 PM

И при мен пробва само че неговият тел. не ми трябваше :cens:

#43 tosho_72

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 01 December 2008 - 11:46 AM

Една обява долу горе същата работа може да се окаже,само че в http://www.dalavera.... ... ia-n95-8gb
все пак ако някой иска да пробва,може и да е истинска Нокиата.Само внимавайте ако го поръчате да не ме обвинявате после :cens:

#44 mimopi4a

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 01 December 2008 - 03:06 PM

същата работа е и това да не говорим че като е нов и не е ползван никога как има Гармин

#45 rusnache

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,079 Мнения:

Публикувано 10 December 2008 - 04:47 PM

Schumacher^^ същия пинокио като всички решили да стават милионери за 2 4аса.
Продаде ми парфюм, който поръчах само защото в нито един от Beauty Zone-ите го нямаха, чакаха доставка. И какво се оказа, след 100 убеждения, че парфюма е истински, получих опаковка шит с аромат на плодов шампоан.
Може да не си виновен, може да са ти го набутали за истински, но батко ако ти в онова циганско село, наречено Монтана не може да различиш истинското от ментето, проблема е твой.
И не ме е яд на 40-те или там колко лева дадох, алал да са ти, а ме е яд, че ми се обади 40 пъти да ме убедиш, че парфюма е истински и още толкова да ме питаш дали съм отишъл да си го взема.
Един ненормален блог
Виж и помисли

Видеонаблюдение, структурно окабеляване, Car Audio &Video, Ксенони, Парктроници. Поддръжка и изграждане на бензино и газстанции, цистерни за газ и светли горива. Метални конструкции.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.