IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Tuning.BG с нов дизайн!

• Не можете да пишете в тази тема
171 отговора на тази тема

#1 DArkMAn

Administrator

• Модератор
  • 4,776 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 02:55 AM

Здравейте приятели,

Честита Нова Година от целия екип на Tuning.BG. Пожелаваме ви много здраве, щастие и късмет през новата 2010 година и дано тя да бъде успешна за всички.

Ако четете тази статия, вероятно сте забелязали, че вече се радваме на нов дизайн на сайта и форума на Tuning.BG. Както се казва, нова година - нов късмет! :hehe:

Новата визия е плод на много работа и се надяваме, че сме успяли да постигнем нашите цели - свежест, модерен дизайн и улеснена навигация. И всичко това - под едно ново лого.

Може би сред вас има и такива, които по-трудно ще свикнат с промяната, но опитайте. :D

Новостите не свършват до тук! Tuning.BG ще се развива постоянно. Скоро очаквайте обединяване на потребителите във форума и сайта, като коментарите ви в статиите ще се броят като ваши мнения. Ще стартираме нови рубрики, които ще бъдат много интересни за любителите на автомобили в България, както и някои полезни допълнения към функционалността на форума.

Приготвили сме ви и други изненади, но засега ще ги запазим в тайна. :D
С две думи - чака ни една много интересна и напрегната 2010 година. :D

:lol: Вижте новия дизайн на Tuning.BG

#2 rollin

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,046 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 03:39 AM

След корекциите позамясва
Защо не могха да пиша мнения а само да редактирам старите?

#3 cOPAX

професионален шофьор

• Потребител
  • 629 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 04:16 AM

Новия дизайн е ужасен немога да повярвам че го направихте,чак ме яд дано и първия ми работен ден не с гадна изненада.

#4 Xtreme_Style

опитен шофьор

• Потребител
  • 181 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 04:22 AM

Перфектен дизайн колкото по-черно толкова по добре за очите :lol:

#5 Marto87

SuziLac

• Модератор
  • 2,031 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 06:42 AM

Евала момчета :lol: сайта е станал супер! Само малко не мога да свика с форума ама неам особено голям избор :hehe:
<p>Публикувано изображение</p>

#6 flexa

нов шофьор

• Потребител
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 07:15 AM

Найстина няма как да не кажа браво за труда на администраторите, но стария дизайн найстина беше по-добър. :lol:

#7 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 07:32 AM

:hehe: Най-първия дизайн на форума беше най-хубав.

Мога да ви разбера, ако този форум е по-лек за сървърите и генерира по-малко трафик.

Сайта изглежда по-добре, обаче форума изглежда като смотаните западни форумчета, които никога не чета ако с с този дизайн :D

Както стана миналият път като сменяхте дизайна, предполагам и аз и още много хора ще помолим да ни направите дизайна възможно най-същия като преди...

Искам да питам, като сменяте платформа ли е, софтуер ли е... не може ли да запазвате дизайна?

Освен това форума последно работеше изключително добре и беше много добре направен :lol: а с тази грозотия с кръгчето с чертичките срещу разделите няма да мога да свикна, както и с емот иконките вдясно!

А щях да забравя, имам и един въпрос за коментарите в сайта. Понеже съм свикнал с някои форми на умерена цензура и не ми прави впечатление... обаче понякога като коментирам и коментара изобщо не излиза, но не излиза и никакво съобщение за грешка... Например вчера коментирах, че Джереми Кларксън ще може да си плаши децата и с третото поколение на Кайен.... но коментара ката и не се появи... - можете ли да обърнете внимание, като не съм въвел правилно кода или като има грешка, това да се изписва и да не се губи текста на коментара без да е отстранена грешката.
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#8 BMX

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 08:26 AM

Сайтът е супер, но форума е по-добре когато е на 100%. Старият шрифт на заглавията във форума по-лесно се четеше :lol:

#9 gogo_

нов шофьор

• Потребител
  • 16 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 08:43 AM

Старият шрифт на заглавията във форума по-лесно се четеше :lol:[/quote]

Напълно съм съгласен с теб. :hehe:
скайп : gogo.audio.labs

#10 run7av3lk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,719 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 08:44 AM

Честито на новия форум и сайт :hehe: . Ще свичкна с новите промени, но ако може по някакъв начин цвета на не прочетените теми и мнения, да бъде малко по-ярък, че се кьоря кое е ново кое старо :lol:
П.П И Ако може имената на никовете да са над Аватарите, че така докато ги намеря, но ако не ви затруднявам оставете го така :D
Публикувано изображение

Това е "Да си ебе на Франко-магаретината и кичозната селска Мунинг оранжева Астра екстийм воревър селджърс Бостън шпацирен дудуткен анцайтунг берайфен махен гутен капутен" :lol:

#11 soulcontrol

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 08:47 AM

Браво. Добре се е получило :hehe: .
Наистина ще е добре да видите това с прочетените и непрочетените теми :lol: .

#12 The enD

♥'s ♫♪

• Потребител
  • 1,449 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 08:50 AM

Мен не ми харесва, че половината ми екран е покрит с менюта и всеки път трябва да скролвам надолу за да видя темите...

Публикувано изображение

#13 bsvaki

професионален шофьор

• Потребител
  • 3,644 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 09:00 AM

Определено шапката и логото на сайта са добре измислени, но от към функционалност сега е по-зле. Когато вляза в менюто "Виж собствените си мнения" , след това нямам възможност да избера "Виж темите без отговор", "Виж новите мнения" и "Виж новите теми", трябва да вляза в "Начало форум" и чак тогава ми излизат. Също и маркерите, които показват дали има нови мнения в дадена тема са супер бледи и трябва да се вглеждам в екрана.

#14 ThugLord

професионален шофьор

• Модератор
  • 3,403 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 10:36 AM

Имам едно предложение..
Защо отстрани не е "карбон" вместо просто графитено :lol:
Публикувано изображение

#15 RaPiD

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,696 Мнения:

Публикувано 04 January 2010 - 10:42 AM

Защо не може да се избира стилът на форума? Този определено не ми допада и навсякъде по форумите където го сложат го сменям, обаче сега не виждам опцията за стил на форума.
Публикувано изображение

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.