IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Колко сте вдигали най-много с колите си?(vol.2)

• Не можете да пишете в тази тема
1585 отговора на тази тема

#1576 mityo.

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,892 Мнения:

Публикувано 14 June 2015 - 07:45 PM

Квото и да му кажа на тоя смешник е безмислено..... Само факта, че се хвали с 11годишен коптор е показателен не само за социалния но и за умствения му статус!
<p>

А впечатленията, които аз добих от GTR, от неговия пост....ами нищо не добих освен..... <br /> Много върви, малко ръмжи, ще ровя в настройките. Па рови си, щом те влече...Кому са нужни беглите впечатления на някакъв младеж. На мене ми звучи като- снощи ебах, ноо яко беше опитайте и вие. <br /> :

</p>

#1577 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 15 June 2015 - 07:23 AM

Тука почна меренето пак на атрибути. Всеки според чергата си, лошото е, че разни посерковци с Голфчета и стари БМВ-та се мислят за голяма работа, а хората с новите коли и парите не правят показност... но какво да се прави :)

#1578 BlitzBOV

спазва правилата

• Потребител
  • 238 Мнения:

Публикувано 15 June 2015 - 01:50 PM

Стига сте използвали някакви си марки за да „ударите" другия, много ограничено е .

#1579 dino412

опитен шофьор

• Потребител
  • 149 Мнения:

Публикувано 19 July 2015 - 07:06 PM

Да дааа .....ама една Лада 2104 Ви крие шапките..... :D :D :D

<p>Никога не карай със скорост по-голяма от тая с която може да лети твоя ангел хранител.</p> <p>&nbsp;</p> <p>Добър шофьор не е този който излезе успешно от рискова ситуация а този който я предвиди и не влезе в нея.</p>

#1580 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 20 July 2015 - 12:17 PM

Стига сте използвали някакви си марки за да „ударите" другия, много ограничено е .

Още повече с коли като 320и М3 за по 3-4к лева :lol2: аман от скъсаняци като тея от бмв сектата..
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

Браво фен препоръчвам ти херца брат ми с една 15ка правеше чудеса

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#1581 seimo

професионален шофьор

• Потребител
  • 864 Мнения:

Публикувано 20 July 2015 - 06:17 PM

.....

Този пост е редактиран от seimo: 21 July 2015 - 09:35 AM

<p>Публикувано изображение</p>

#1582 seimo

професионален шофьор

• Потребител
  • 864 Мнения:

Публикувано 20 July 2015 - 06:30 PM

Още повече с коли като 320и М3 за по 3-4к лева :lol2: аман от скъсаняци като тея от бмв сектата..

Какво значение има колко пари ти струва колата има хора с коли по 200К и пак си остават селяндури има и такива които нямат пари и за колело ,но са стойностни хора. Между другото понеже следя и бмв форума нямаше как да не забележа комплексарската тема която си пуснал с телефонните бъзици добре че бързо ти я заключиха. Ама то най-страшно е когато си мислиш че излагаш другите ,а то себе си излагаш. Ето и линк към канала ти в ютуб
https://www.youtube....elv3wuMR0PPwicA

Този пост е редактиран от seimo: 21 July 2015 - 09:41 AM

<p>Публикувано изображение</p>

#1583 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 22 July 2015 - 10:59 PM

Какво значение има колко пари ти струва колата има хора с коли по 200К и пак си остават селяндури има и такива които нямат пари и за колело ,но са стойностни хора. Между другото понеже следя и бмв форума нямаше как да не забележа комплексарската тема която си пуснал с телефонните бъзици добре че бързо ти я заключиха. Ама то най-страшно е когато си мислиш че излагаш другите ,а то себе си излагаш. Ето и линк към канала ти в ютуб

Не виждам от какво да ме е срам, правим си бъзик с хората, и то със селяните каращи калибра/голф/е36 със скандален селски тунинг в стил нийд фор спийд!
<p>

Уотс ап , мен , ар ду ю фаст мадафака ? :shock: :?: Уонт ю кам то Божурище Ейриа ту рейс уит БГ мадафака-бързаците ?

<br />

<br /> Its not that the BMW driver sucked, its just the AMG is powered by satan in mechanical form<br /> Forum Racers- They have e faster car than you, ALWAYS</p>

#1584 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 25 July 2015 - 02:28 PM

Не виждам от какво да ме е срам, правим си бъзик с хората, и то със селяните каращи калибра/голф/е36 със скандален селски тунинг в стил нийд фор спийд!

За съжаление има такива и не само с калибра/е36, наскоро един калтак във ФБ ми се включва със съобщение "квото си искам ще праа, карам Мерцедес ЦЕ-класа 2012 имам собствен апартамент и обикалям постоянно из БГ", при което като му отговорих, че само колата дето аз карам му е за цялото имане ме изтипоса със скрийншот в една FB група :o :D Той си мисли, че неговото е най-скъпото :D Така че ебавай ги, ама кво прайш в БЕНВЕ форума :D

Този пост е редактиран от KaPaM-MoToP: 25 July 2015 - 02:29 PM

<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#1585 S55 AMG

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,175 Мнения:

Публикувано 25 July 2015 - 03:47 PM

За съжаление има такива и не само с калибра/е36, наскоро един калтак във ФБ ми се включва със съобщение "квото си искам ще праа, карам Мерцедес ЦЕ-класа 2012 имам собствен апартамент и обикалям постоянно из БГ", при което като му отговорих, че само колата дето аз карам му е за цялото имане ме изтипоса със скрийншот в една FB група :o :D Той си мисли, че неговото е най-скъпото :D Така че ебавай ги, ама кво прайш в БЕНВЕ форума :D

Там знам, че е пълно с безделници, които да гледат клипчетата и ше се смеят... Тунинг БГ умря отдавна :(
<p>

<br />

#1586 fbet.bg

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 18 March 2018 - 01:40 PM

Я да драсна и аз един ред във форума :) Преди 3,4 дни натиснах 240 с камаро SS от 2012 на тракия. Предполагам можеше още малко но нямаше как. Знаете какви шапшали има - изпреварва един камион 10 км. и карат разни бараки които ускоряват от 0-100 за една седмица :) 

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.