IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Проблем с Парното Help!!!

• Не можете да пишете в тази тема
8 отговора на тази тема

#1 hristo_k1984

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 11:16 AM

Скоро си купих Opel Corsa 1.7 d ,и след малко каране установих че парното е много слабо.Духа някакси по хладко в сравнение с другата ми кола.Смених термостата ,но се оказа че нее от него .Сегашния отваря на 85-87 градуса.В ъзможно ли да е от това че отваря на по малки градуси.Колата си загрява добре до 90 гр.и не мисля че е от там,но все пак искам да чуя компетентни мнения.Колата е с климатик ако това е от значение.

#2 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 11:25 AM

Провери поленовият филтър(филтърът на купето).Запушено падиаторче на парното.Виж маркучите които отиват към радиаторчето да ли са топли,ако са топли а нямаш парно,според мен радиаторче или филтър.успех :evil:
НЕНОРМАЛЕН

#3 hristo_k1984

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 11:46 AM

Значи филтъра отпада като вариант,сменен е с масла и дръги неща преди 3 дена.Но това с радиаторчето ме съмнява .Има ли някаква особеност при това радиаторче,защото колата е с климатик.

#4 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 12:41 PM

Особеност няма,проверили маркучите да ли са топли?Ако "са",търси проблема в радиатора.
НЕНОРМАЛЕН

#5 hristo_k1984

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 12:45 PM

Имам предвид радиаторчето само за отоплението ли е ,и дали е свързано по някакъв начин с климатика.Или климатика има друго радиаторче. Нямам представа точно кое как е.

#6 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 12:51 PM

Отделно са двата радиатора.Мисля че може да се свали без да се маха таблото,само конзолата
НЕНОРМАЛЕН

#7 hristo_k1984

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 01:02 PM

Meрси за отговора

#8 sparco81

нов шофьор

• Потребител
  • 24 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 01:14 PM

Дано съм бил полезен:evil:
НЕНОРМАЛЕН

#9 djambi1977

Без стаж

• Потребител
  • 8 Мнения:

Публикувано 06 March 2010 - 04:15 PM

колега пробвай варианта да изкараш двата маркуча на радиатора и с пистолет на ваздух от раз да издуха боклуците от радиатора няколко пъти ако пак не става сода за хляб с малко вода вкарваш в радиатора а росле прибавяш оцет и изчакваш 20 30 минл :evil:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.