IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Ф-1: Иван Тенчев е Предател!

• Не можете да пишете в тази тема
141 отговора на тази тема

#46 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 08 April 2010 - 08:19 PM

Нашите коментатори дори не разбраха и не ни информираха,че Алонсо кара почти цяло състезание без съединител,за разлика от колегите им в BBC.

Което ми напомня една случка преди 2 или 3 години, когато единия пилот на някой отбор (Райконен примерно) влезе в бокса и изписаха че е Райконен. Нашите обаче не само че няколко пъти казаха, че в бокса е Маса, ами и се зачудиха защо Маса влиза за втори път (след 2 обиколки), че и тръгнаха да нищят че вероятно имал някакъв проблем, че не знам си какво ...
Коментират в някакъв паралелен, техен си свят, и изтърват някои важни неща. Добре, че го няма момчето-ейпекс...
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#47 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 08 April 2010 - 08:59 PM

Нашите коментатори дори не разбраха и не ни информираха,че Алонсо кара почти цяло състезание без съединител,за разлика от колегите им в BBC.

Което ми напомня една случка преди 2 или 3 години, когато единия пилот на някой отбор (Райконен примерно) влезе в бокса и изписаха че е Райконен. Нашите обаче не само че няколко пъти казаха, че в бокса е Маса, ами и се зачудиха защо Маса влиза за втори път (след 2 обиколки), че и тръгнаха да нищят че вероятно имал някакъв проблем, че не знам си какво ...
Коментират в някакъв паралелен, техен си свят, и изтърват някои важни неща. Добре, че го няма момчето-ейпекс...

Ония гологлавия фен ли :ok:
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#48 JOGI

професионален шофьор

• Потребител
  • 505 Мнения:

Публикувано 09 April 2010 - 04:33 PM

аз съм сигурен, че тошко него си го чака

#49 www

супер татко

• Потребител
  • 4,555 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 10:43 AM

Трудно,трудно ще му е на дедо този сезон! :blush: Нико лошо го наказа днес. :giggle: Да видим утре в състезателно темпо какво ще направи и дано се размине без удари и повреди.
Novak Djokovic!

#50 MARSABOY

нов шофьор

• Потребител
  • 30 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 03:56 PM

Тази сутрин мога с ръка на сърцето да кажа ,че се изкефих максимално на коментатора на TВ7.Многоуважаваният г-н Иван Тенчев го нямаше и другият(миналогодишният) коменатор коментирира с такава емоция и желания а и най-важното коментираше точно това което се случва на пистата като даваше и постоянна информация какво се случва в боксовете ,какво се случва на пистата,кой излиза кой влиза и т.н.Сега цяла вечер ще стискам палци утре също той да коментира без Тенчев и може пак да гледам Ф1 по БГ телевизя

#51 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 05:32 PM

Да, и аз се зарадвах. Незнам защо го няма, но по-добре, че е е така. Да ходят двамата с Момчил да коментират картинг състезания. Пък Момчил като почне да преглъща все едно е ял дюли...драйфа ми се! Тоя човек не се е научил на правилно дишане - шаран!

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#52 kamus11

професионален шофьор

• Validating
  • 4,598 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 06:39 PM

Няма да взема страна по въпроса, но само искам да вметна, че Момчил го познавам лично и е много в час. А и е доста скромен, което е една от характерните черти на добрите пилоти ама това е друга тема. Вярно е, че да бъде коментатор не му е прозвище, но поне познава материята от близо. Много близо. Докато при Тенчев, той също е в час, но не се интересува, не му е в кръвта. Имам чуството, че неговите впечатления от Ф1, се базират от това което е знаел докато самия той е бил състезател. Мисля, че мотори беше карал няакви. Иначе да си кажа честно напоследък заспивам на 15-тата обиколка и се събуждам някъде към 40-тата. Преди като гледах стартовете настръхвах, ама сега :blush: явно е от ЕГН-то :giggle:

#53 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 08:09 PM

Не е проблема в теб. И аз съм така, опитвам се да си внуша, че съм много запален, но...все по-малко си вярвам от 2009-а насам. :giggle:

Чувал съм,че имат някакъв проблем със скоростната кутия,който се решавал сравнително лесно след смяна на маслото.

#54 Механджията

професионален шофьор

• Модератор
  • 4,045 Мнения:

Публикувано 17 April 2010 - 09:14 PM

аз защо не гледам формулата от години според вас.... поколението пилоти, което обичах, можеда се каже, че е история, въведоха един милион технически ограничения, и т.н. и т.н. ....и това стана един бизнес и нищо повече, оня хобит екълстоун от години си прави ташак с всички....

няма я тая емоция, това зрелище, което помня.... да не говорим, че на половината 19-годишни пикльовци, дето карат сега, имената им не мога да запопня, сипилайнен, чубрица и т.н. пустиняци... .... кога ще дойде пак момента, в който сред най-слабите пилоти ще са пак много добри такива, като ниво на оливие панис, например....
....СЪС ЖИВОТА ПОД ВЕЖДИ СЕ ГЛЕДАМЕ СТРОГО,И БОРЯ СЕ С НЕГО,ДОКОЛКОТО АЗ МОГА....ИМА НАЧИН,ВАШ'ТА МАМАААААА....

#55 www

супер татко

• Потребител
  • 4,555 Мнения:

Публикувано 18 April 2010 - 09:14 AM

Eй..голям майтап пак с тия нашите коментатори :oops: Траянчо,явно гледаше друго състезание,щото на няколко пъти обърка Алонсо с Маса,после Фетел с Уебър,Шумахер се оказа 2-ри,а беше 5-ти,после Алонсо пък гонеше Шуми,докато Маса явно е бил зад Розберг :shock: За капак следващото състезание,щяло да бъде на 18 април :giggle:
Иначе доволен Алонсо,само да не беше направил фал-старт.Радва също,че Бътън се справя по -добре от тъмното момченце и му помага да разбере,че света не се върти само около него!Голям бой изяде Дедо днес :blush:
Novak Djokovic!

#56 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 18 April 2010 - 10:16 AM

Eй..голям майтап пак с тия нашите коментатори :lol: Траянчо,явно гледаше друго състезание,щото на няколко пъти обърка Алонсо с Маса,после Фетел с Уебър,Шумахер се оказа 2-ри,а беше 5-ти,после Алонсо пък гонеше Шуми,докато Маса явно е бил зад Розберг :shock: За капак следващото състезание,щяло да бъде на 18 април :giggle:
Иначе доволен Алонсо,само да не беше направил фал-старт.Радва също,че Бътън се справя по -добре от тъмното момченце и му помага да разбере,че света не се върти само около него!Голям бой изяде Дедо днес :blush:

+1 :lol: И аз много се смях.Горките коментаторчета едвам си оправят лафа... освен ,че 100 пъти объркаха пилотите единия път обясниха как МакЛарън са с 30к.с. по-мощни от РедБул което е в полза на РедБул :oops: :cry: :cry:
Иначе наистина много жалко за Алонсо, силно каране,ама тоя фал старт...
Мен лично ме хвана яд за начина по който Хамилтън изблъска Фетел и се размина без наказание :lol: За едни има , за други не явно...
Много силно представяне и за руснака,много ме изкефи как дебютант изпреварва 7 кратен шампион :ok: :D :?
<p>Публикувано изображение</p>

#57 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 18 April 2010 - 12:14 PM

.........
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#58 kamus11

професионален шофьор

• Validating
  • 4,598 Мнения:

Публикувано 18 April 2010 - 12:17 PM

Аз не знам някой да е мислил, че още първия сезон ще стане шампион :blush: Добре е, че все пак взима точки :giggle: Реално погледнато и той е дебютант, който обаче знае особенностите на пистите.

#59 Шморхи

професионален шофьор

• Модератор
  • 6,918 Мнения:

Публикувано 19 April 2010 - 05:06 PM

Достатъчно ми е, че гледам псувни по други сайтове. Това не е отношение на фен!

#60 Механджията

професионален шофьор

• Модератор
  • 4,045 Мнения:

Публикувано 19 April 2010 - 06:13 PM

http://vbox7.com/play:ac546353

малко да ви припомня последните времена на истинската формула :ok: това за мене беше яка битка, ама тогава гърмяха повече мерцедесите от всикчи други коли :P
....СЪС ЖИВОТА ПОД ВЕЖДИ СЕ ГЛЕДАМЕ СТРОГО,И БОРЯ СЕ С НЕГО,ДОКОЛКОТО АЗ МОГА....ИМА НАЧИН,ВАШ'ТА МАМАААААА....

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.