IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

I кръг по драг рейсинг -16.05.2010г. от 10:30ч.

• Не можете да пишете в тази тема
361 отговора на тази тема

#91 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 07:32 AM

Забравих да поясня, че ВИП паркинга е такъв, защото просто е малък и трябва да има някакъв критерий за пропуск! Собствениците на летището категорично забраняват минаването по тревните площи на обекта с автомобили, така че просто няма място вътре!!! :arrow:

#92 malakpiro

спазва правилата

• Потребител
  • 224 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 11:18 AM

Всички знаем ше в тес трудни времена трябва да има разбирателство между състезатели организатори и публика за да има и повече стартове и повече състезаниа пък и бес писта виждате какво става но все пак ас мисля ше стане едно прекрасно състезание на всички липсва божура ама уви петък,събота и неделя,с постояни гонки и с нови коли и спостояното развитие на този спорт но доидоха и тез времена за това всички знаем ше с повече публика и повече приходи от билети за вход ше има и за още някои кръг а и за що не и някои драг ден и свободни стартове всички знаем ше пистата е часна а и предполагам и наема е голям в техния форум за писта се виждат и цени но за полети и за това са и тез големи наеми за да е свободно летището сами трябва да си направим извод ас лично според мен и мои впечатления и голям интерес от стърна на състезатели и публика ше има доста голям брои състезатели и много много публика

#93 Лалов

Лихварче

• Модератор
  • 2,455 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 11:52 AM

Трябва да се посети :arrow:

#94 stoilp

примерен шофьор

• Потребител
  • 497 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 06:50 PM

имам конкретно питане:
дължина и състояние на пистата? какво е покритието?

#95 DRAGALEVCI POWER

спазва правилата

• Потребител
  • 253 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 06:57 PM

Ето официалния сайт на летището http://intersky-bg.com/lesnovo/ дано съм ти помогнал с нещо

#96 turboa3

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 655 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 08:10 PM

Аз искам да попитам какви са условията откъм олекотяване за един автомобил да участва в клас А, тъй-като съм се записал и незнам какво да махам от колата?
10.8 сек/400 с 231км терминална

#97 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 08:19 PM

Аз искам да попитам какви са условията откъм олекотяване за един автомобил да участва в клас А, тъй-като съм се записал и незнам какво да махам от колата?

Нищо от интериора и екстериора не можеш да махаш, ако нямаш клетка( ролбар)! Единствено можеш да подменяш.... лек капак( фибростъкло или карбон))... леки брони , калници и т.н. , Леки седалки... и т.н. но наличието им и вс. останало е задължително!

ПП Пише го в правилника :arrow:

#98 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 10 May 2010 - 11:01 PM

Успех на записалите се състезатели :D
Първи в България с DSM 1g Сток TD05H 14B Turbo Сток Кутия и Сток двигател 4G63 6 болта в 12ките.Най-доброто време и личен рекорд с зимни гуми 10.919@228.80 Без участите на тунинг фирми.

#99 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 11:22 AM

Аз пък ще дойда за да рзбуля митовете и легендите За Киро-Великана и Явор-Галактикомана :bash: :!: :!:
Целия съм изподран от лексана(лексотана) :D :| :|
Ще ги разсека и двамата с техните почти 2000 коня та няма да им се вярва :wall: :wall: :bash:

#100 Vizor

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,147 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 02:55 PM

Искам само да вметна за тези, които ще участват и за тези, които няма! Ще стане едно страхотно състезание с много изненади и невероятни автомобили! Очаквайте включване от всякъде :D
take a look to the sky, just before you die.. its the last time you will!

#101 ///M_Power

BMW Fan

• Потребител
  • 905 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 03:08 PM

Искам само да вметна за тези, които ще участват и за тези, които няма! Ще стане едно страхотно състезание с много изненади и невероятни автомобили! Очаквайте включване от всякъде :D

Дано!!! :|
Публикувано изображение

#102 crazyking

опитен шофьор

• Потребител
  • 101 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 03:51 PM

Дано!!! :|

Ние от В.Търново ,ще трагнем бая голяма група,в неделя сутринта. :|
Публикувано изображение

#103 VIRUSS

млад шофьор

• Драг състезател
  • 91 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 07:48 PM

Времето до и във неделя се очертава лошо,това променя ли нещо?Ще вали дъжд...

#104 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 08:21 PM

Времето до и във неделя се очертава лошо,това променя ли нещо?Ще вали дъжд...

Яснота относно времето ще има най-рано в петък сутринта! Всичко друго е майтап работа ( знаем го от опит). В момента прогнозите се менят в двете крайности през няколко часа!!! То и винаги е било така де....въпреки, че има вариант за отлагане при лошо време за 23-ти май! Но всичко с времето си! :D

http://sinoptik.bg/?...0&lid=100727011
http://www.weather.c... ... v_business
http://www.weatheron... ... NOREGION=1

Това са проверено най-точните сайтове! :|

#105 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 10:40 PM

Всичко останало е в полето за изява!

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.