IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

BMW 325 E36 VS. Alfa 156 2.4jtd

• Не можете да пишете в тази тема
24 отговора на тази тема

#1 disel power

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:03 PM

Скоро ще се състой гонка между БМВ-то което е към 200коня+,след основен ремонт,чип,генерация заедно с хедерсите.Алфата е 2.4 жтд 150коня,сега е към 155 на колелата с чип,филтър и генерация на 63мм.
Как мислите?

#2 pushacha

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:10 PM

+1 за бимера

#3 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:15 PM

Аз залагам на кантар :ok: !Пожелавам ти успех знам,че колата ти има потенцял и се надявам да сте равностойни и да има интрига!Ако обаче става дума за зелената 325 която бие Шкодата(РС)226к.с(ако не бъркам)на хъбовете в Проспийд,мисля,че ще паднеш въпроса е с колко! :D

Поздрави и успех! :lol:
<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#4 E30_marcos

опитен шофьор

• Потребител
  • 165 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:19 PM

Виждал съм такава гонка!БМВ-то би с един калник, и двете бяха сток.В този случай щом Алфата е с чип може и да го дръпне.Аз не бих заложил на някоя от двете - резултата поне според мен ще е здрав кантар или победа за някоя от двете с много много малко, може би със сантиметри :lol: Едно е сигурно - тръпка ще има и то доста голяма.Резултатите ще са много близки! :ok:
Bavaria's Best Engine: P60B40

#5 pushacha

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:29 PM

Виждал съм такава гонка!БМВ-то би с един калник, и двете бяха сток.В този случай щом Алфата е с чип може и да го дръпне.Аз не бих заложил на някоя от двете - резултата поне според мен ще е здрав кантар или победа за някоя от двете с много много малко, може би със сантиметри :ok: Едно е сигурно - тръпка ще има и то доста голяма.Резултатите ще са много близки! :D

ти утрепа слона с прашка :lol: наистина ли твърдиш че при стокови коли алфа дизел 150кс е кантар с бмв 325 бензин 193кс?

#6 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:33 PM

Виждал съм такава гонка!БМВ-то би с един калник, и двете бяха сток.В този случай щом Алфата е с чип може и да го дръпне.Аз не бих заложил на някоя от двете - резултата поне според мен ще е здрав кантар или победа за някоя от двете с много много малко, може би със сантиметри :lol: Едно е сигурно - тръпка ще има и то доста голяма.Резултатите ще са много близки! :ok:

Човек нямам нищо против за това което казваш,но 325и Е36(сток) е 193к.с,а Алфата(сток)е 150к.с!Килограмите са почти идентични(май Алфата е по-тежка)и според мен ако колите са сток няма никаква интрига(победата е твърдо за БМВ-то)!

Тук възниква едно обаче и то е доста голямо ОБАЧЕ!Познавам момчето и познавам колата му(замервали сме се) и смея да твърдя,че 325-цата трябва доста да внимава :D !
<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#7 west bam

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,971 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:35 PM

Не бяха ли тези алфи 5-ци 136 коня сток :lol:
<p>Нови акумулатори доказани марки на достъпни цени + отстъпки и подаръци за инфо на л.c.</p> <p>Нови радиатори за водната охладителната система и климатична система на всички МПС-та<br /><br /></p>

#8 disel power

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:38 PM

Не е зелената,тази е черна.Аз също съм на мнение,че ако са сток колите Алфата е много в историята. :ok:

Аз залагам на кантар :D !Пожелавам ти успех знам,че колата ти има потенцял и се надявам да сте равностойни и да има интрига!Ако обаче става дума за зелената 325 която бие Шкодата(РС)226к.с(ако не бъркам)на хъбовете в Проспийд,мисля,че ще паднеш въпроса е с колко! :D

Поздрави и успех! :lol:

#9 pushacha

млад шофьор

• Потребител
  • 82 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:39 PM

съгласен съм че въпростната гонка ще е доста успорвана и интерестна, знам много добре каква е рзликата между стокова и чипосана такава алфа и то 155кс на колелата си е доста сериозна работа, като се има в предвид че сток май няма и 120кс

#10 disel power

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:45 PM

А ти оправи ли колата?че май трябва повече да понавървява :lol:

Виждал съм такава гонка!БМВ-то би с един калник, и двете бяха сток.В този случай щом Алфата е с чип може и да го дръпне.Аз не бих заложил на някоя от двете - резултата поне според мен ще е здрав кантар или победа за някоя от двете с много много малко, може би със сантиметри :ok: Едно е сигурно - тръпка ще има и то доста голяма.Резултатите ще са много близки! :D

Човек нямам нищо против за това което казваш,но 325и Е36(сток) е 193к.с,а Алфата(сток)е 150к.с!Килограмите са почти идентични(май Алфата е по-тежка)и според мен ако колите са сток няма никаква интрига(победата е твърдо за БМВ-то)!

Тук възниква едно обаче и то е доста голямо ОБАЧЕ!Познавам момчето и познавам колата му(замервали сме се) и смея да твърдя,че 325-цата трябва доста да внимава :D !

#11 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:54 PM

Ти ще кажеш :ok: http://vbox7.com/play:82f7281b :lol:

Далеч е от твоята,но............. :D !

#12 E30_marcos

опитен шофьор

• Потребител
  • 165 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 06:59 PM

ти утрепа слона с прашка :lol: наистина ли твърдиш че при стокови коли алфа дизел 150кс е кантар с бмв 325 бензин 193кс?

Това съм видял, не твърдя обаче че БМВто е било наред, нито пък мога да кажа нещо за шофьорите и уменията им.Колите обаче ми казаха че са сток и двете, а за БМВто съм сигурен защото успях да го погледна и отблизо, хвърлих око и под капака.Остава Алфата да е била пипана или просто шофьора на 325цата да не е бил толкова опитен :D

П.С.Алфата сток 2,4 JTD трябва да си е 175 коня доколкото знам. :D Поне фейслифта на 156 е толкова.Не го бъркайте с другия 2,4 жтд който е май към 130коня и го бия дори и с мойта Е30 318is
Bavaria's Best Engine: P60B40

#13 HeBePeH

спазва правилата

• Потребител
  • 284 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 07:08 PM

e36 325 e 192 коня , а 328 е 193 , бмв фенчета :lol: , и аз даси върна сега.Колкото до гонката и аз мисля ,че ще е кантар но от 120 нагоре , бимата до 100 ше е от пред , а защо не и до края
HeBePeH@Naroden.Lechitel.ebem.Za.Zdrave™
Публикувано изображение

#14 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 07:12 PM

e36 325 e 192 коня , а 328 е 193 , бмв фенчета :D , и аз даси върна сега.Колкото до гонката и аз мисля ,че ще е кантар но от 120 нагоре , бимата до 100 ше е от пред , а защо не и до края

:lol: Добре,че не си злопаметен........... :D !

Нека не се отклоняваме от темата на колегата! :ok:

#15 disel power

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 06 April 2010 - 07:36 PM

Bimbo ще се пробваме пак само да се оправи времето. :ok:
Алфата е 150кс стак а не 175,също така този двигател има 136,140 и 200 на 159-ка.

e36 325 e 192 коня , а 328 е 193 , бмв фенчета :D , и аз даси върна сега.Колкото до гонката и аз мисля ,че ще е кантар но от 120 нагоре , бимата до 100 ше е от пред , а защо не и до края

:lol: Добре,че не си злопаметен........... :D !

Нека не се отклоняваме от темата на колегата! :D

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.