IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Кои са най-добрите автосервизи във вашия град

• Не можете да пишете в тази тема
17 отговора на тази тема

#1 Bravo

нов шофьор

• Потребител
  • 30 Мнения:

Публикувано 10 April 2010 - 07:51 AM

Здравейте,

Когато съм имал проблем с колата си винаги съм се чудил към кой автосервиз да се обърна. Иска ми се в тази тема да си препоръчаме автосервизите, от които сме доволни и на които можем да се доверим.
Понеже "добър" автосервиз е различно за всеки, нека който препоръчва да споделя своите впечатления за сервиза по следния шаблон:

Град: името на града
Име на сервиз: името
Адрес на сервиза: адрес
Телефон: телефон номер

Оценки
Качество на ремонта: отлично, много добро, добро
Бързина на обслужване: супер бързо, бързо, задоволително
Цена на услугите: скъпи, приемливи цени, евтино
Цена на резервните части: скъпи, приемливи цени, евтини
Вежливост и отзивчивост на служителите: нека тук споделяме впечатления
Атмосфера в сервиза и развлечения за посетителите (кафене, телевизор, списания): нека тук споделяме впечатления

Допълнителни коментари: всичко друго което искате да споделите за сервиза

Само положителни препоръки! :ok:
" Най-добрите шофьори возят мацките на.... предния капак "

#2 Bravo

нов шофьор

• Потребител
  • 30 Мнения:

Публикувано 10 April 2010 - 08:02 AM

И като създател на темата ще напиша първата си препоръка

Град: София
Име на сервиз: Инд Комерс (Хюндай)
Адрес на сервиза: Околовръстен пък до Бизнес Парк София, Младост 4
Телефон: 02/ 80 44 305, 0894 600 040

Оценки
Качество на ремонта: отлично
Бързина на обслужване: супер бързо
Цена на услугите: скъпи
Цена на резервните части: приемливи цени
Вежливост и отзивчивост на служителите: вежливи както по телефона така и в самия сервиз
Атмосфера в сервиза и развлечения за посетителите (кафене, телевизор, списания): няма чакалня или кът за развлечения за посетителите на сервиза

Допълнителни коментари: Сервиза за мен е добър, защото всичко става изключително бързо и качествено. Малко е по-висока цената на труда, но това за сметка на бързината. Служителите са вежливи и дори ти правят препоръки за други нужни ремонти по колата. Слабост на сервиза, която виждам е че няма място където да прекараш времето докато чакаш. Има шоурум, но не е кът за посетителите на сервиза или поне на мен не са ми предлагали. Обикновено оставям колата си и се връщам да си я взема. За мен това е ОК, защото работя наблизо, но си представям човек, който е дошъл от майната си, за да си оправи колата. Все пак е от другата страна на околовръстното. Алтернатива може би е да се отиде в кино Арена, която е на 5 минути пеша.
" Най-добрите шофьори возят мацките на.... предния капак "

#3 Monsta

нов шофьор

• Потребител
  • 23 Мнения:

Публикувано 14 April 2010 - 03:36 PM

Име на сервиз: : "Автосервиз Плюс"
Адрес на сервиза: ул. Васил Кънчев 40 (в близост до квартал Хаджи Димитър; пресечна на ул. Резбарска. Сервизът е в Автокъща.
Телефон: 02 4901265 / Пламен

Оценки - Отлични !
При всяка ремонтна дейност се извършва общ преглед на колата. Майсторите са автомобилни техници с дългогодишен опит и практика. Към сервизът има м-н за авточасти за италиянски автомобили.
При нужда от части за други автомобили, се доставят в рамките на 1 час.
Работи се много бързо и качествено.

Останал съм с впечатлението (както и много други хора) че майсторите са коректни и съобразителни. Спестяват работата по колите до толкова, че да се извършва ремонтна дейност само на моментно належащите повреди, а не както по доста сервизи отиваме за едно и ни казват, че има да се правят още куп неща (в повечето случай не за смяна) с цел крайната сметка да е по-висока.
Друг плюс са и цените .. правят ти ремонта за поносими цени.
Извършват се всякакъв вид ремонтни дейности на почти всички видове коли, всеки път когато съм там има различни марки коли.

#4 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 14 June 2010 - 05:23 AM

Име на сервиз: Полмо Авто - бивш Фиат
Адрес на сервиза: http://polmo.net/ - улица Мара Бунева - на изличане от орландовци
Телефон: телефон номер (+359)2/926-70-31

Оценки
Бързина на обслужване: супер бързо - реално без записване се минава за половин ден, защото е голям и имат собствен склад с много части
Цена на услугите: евтино
Цена на резервните части: евтини
Вежливост и отзивчивост на служителите: Абсолютни пичове! И приемчиците и пича на резервните части и майсторите в сервиза, пускат ме да им давам акъл, като измрънкам, че не ми харесва накрайника на гърнето, койето са ми сложили - режат ми от старото и ми го заваряват... Едни от малкото, които сменят спирачна течност съвестно и без да се дърпат!!!

Атмосфера в сервиза и развлечения за посетителите (кафене, телевизор, списания): Кафе, сокче, кола, манджички на цени като във ведомствен стол, ресторанта и кафето са с витрина към сервиза и се вижда всичко!

Допълнителни коментари:

Използвам ги от повече от 10 години, винаги намират части, винаги са усмихнати... няма текучество на кадри - много бавно се появяват нови хора, които явно се вписват в екипа, който е съставен само от готини хора!

Имат амортесьори за всички коли, гърнета за всички коли, спирачки всякакви за всички коли, имат тенекеджийно и правят основни ремонти - не съм видял и не съм чул скандали с клиенти никога!!! Само доволни хора на които им се върши работа! Правят ГТП и реглаж на предница! Винаги са ме слушали и са се държали любезно, никога не е имало случай да ми пълнят главата с глупости или да им проличи, че от нещо не разбират или не им е ясно... Железни са!

Има и една готина екстра за собствениците на Полски Фиатчета 126-р - сервиза все още поддържа възможно най-пълна гама от части за тях и ги поддържа успешно :) Много е готино, когато видиш S-500, полско фиатче и Опел Сенатор подредени еда до друга на подемниците :)
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#5 smdsg

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 14 June 2010 - 09:37 AM

Име на сервиз: Ив & Ко Ауто
Адрес на сервиза: www.ivkoauto.com На ъгъла на бул. "Акад. Иван Естатиев Гешов" и бул. "Възкресение" и бул."Константин Величков"
Телефон: 0887697098

Оценки
Цена на услугите: приемливи цени

Вежливост и отзивчивост на служителите: Отношението е префектно, обясняват ти всичко и не ти дрънкат глупости които ако не разбираш нищо могат да те издрънкат яко.

Наистина съм много довеолен от сервиза и го препоръзвам искрено

#6 dob4o12

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 23 June 2010 - 07:01 PM

гр.Варна сервиза на Златин ..намира се до комина над КАТ. Супер бързо обслужване и страхотни професионалисти.............обясняват всичко което ги питаш и те интересува по колата..........евтини части абе изобщо много съм доволен.............страхотни са..........

#7 ubahob0102

спазва правилата

• Потребител
  • 256 Мнения:

Публикувано 22 March 2011 - 08:47 PM

Ако може да препоръчате, някой сервиз във Варна, да отида да ми се намести предната броня както трябва за пежо 206 става въпрос, защото при предишния монтаж не съм се справил много добре и като цяло изобщо не е добре, но е голяма играчка и трябва търпение.. ако може някой които със сигурност, ще свърши работата, но да има време и да му се занимава?

#8 georgi9999

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 21 July 2011 - 11:30 PM

Град: село Дойренци / гр. Ловеч
Име на сервиз: АВТО БИЛ
Адрес на сервиза: не знам точно
Телефон: 0885 24 14 30 (Георги Иванов - началник на сервиза)

Оценки
Качество на ремонта: Отлично!
Бързина на обслужване: Бързо
Цена на услугите: Приемливи цени
Цена на резервните части: Приемливи цени
Вежливост и отзивчивост на служителите: Перфектно отношение към клиентите, винаги помагат, отзивчиви са!!
Атмосфера в сервиза и развлечения за посетителите (кафене, телевизор, списания): Тъй като кафенето е в процес на ремонт, в момента се разполага с кабелна телевизия и добър подбор на списания и вестници !

Допълнителни коментари: Най-важното, което искам да кажа е , че сервиза разполага с КАМЕРА за качествено боядисване на автомобила. Цените на народни! Има дозерна маса, подготвителна камера, както споменах в предното изречение камера, стая с качествени бои на марка Сикенс, офис - голям и обширен, пази абсолютна чистота!

Сервизите на Авто Бил са два : единия е Ловеч, другият в София (Герман 2А) тел. 0887 54 50 52 - Печо Димов

Ето снимка на сервиза в с. Дойренци:[attachment=151552:39442_1631083549526_1609762879_1491823_6127583_n.jpg]

Повече снимки: http://www.facebook....09762879&type=1

#9 stasa

спазва правилата

• Потребител
  • 212 Мнения:

Публикувано 23 July 2011 - 01:14 PM

Град: Ямбол
Име на сервиз: M-Auto Tuning
Адрес на сервиза: http://www.m-autotuning.com/ - технополис
Телефон: 0883 326 882

Оценки
Бързина на обслужване: бързо
Цена на услугите: евтино
Винаги ще ви направят колата.

Допълнителни коментари:

Има и магазин за авточасти и аксесоари.Винаги там си карам колата.Залагам си главата за качествено обслужване.
Публикувано изображение

#10 Oz

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 07 January 2012 - 08:44 PM

за Ив & Ко Ауто подкрепям напълно, много съм доволен от тях - чиста и бърза работа

#11 maros

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 25 October 2012 - 10:49 AM

Име на сервиз: Автокомплекс Alkom
Адрес на сервиза:http://alkomess.com/
Телефон: 0885 38 40 01

Оценки
Цена на услугите: нормално
Винаги ще ви направят колата.

Допълнителни коментари:

Има и магазин за авточасти и аксесоари.Колкото пъти съм пращал хора там никога до сега не е имало недоволни.работят само професионалисти и качеството е перфектно.

#12 klientaklienta

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 28 January 2013 - 05:01 PM

ВНИМАНИЕ! ОПАСЕН АВТОСЕРВИЗ! Психично болен автомонтьор троши колите на клиентите и налита на бой! Автосервиза се намира на бул."Словница"120-Жицони.Посещението на сервиз жицони е на ваша отговорност! ПАЗЕТЕ СЕ !!!

#13 gamebird

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 10 April 2013 - 12:38 PM

Град: Пазарджик
Име на сервиз: K&P Transmission
Адрес на сервиза: www.transmisiq.com На ул. "Академик Стоян Аргиров" № 7
Телефон: 0898664203 или 0895477096

Оценки
Цена на услугите: приемливи цени

Вежливост и отзивчивост на служителите: Перфектно отношение, коректност, бързина на услугите и силно конкурентна цена на обслужването. Винаги всички нужди на клиента са задоволени. Основно се занимават с ремонт и подмяна на автоматични скоростни кутии, но практикуват и обща ремонтна дейност.

#14 lakers

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 19 September 2013 - 12:33 PM

Здравейте,

Препоръчаха ми един сервиз до площада в Обеля. Мисля, че Тони се казваше човека, който го държи. Някой има ли впечатления от него, чух че качествно си вършат работата, но ще се радвам, ако и някой друг сподели впечатление.

#15 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,708 Мнения:

Публикувано 19 September 2013 - 12:46 PM

Град: Кърджали
Име на сервиз: Автокаваците
Адрес на сервиза: ул.Крайбрежна (до СБА)
Телефон: 0897801644

Оценки
Цена на услугите: приемливи цени, евтино
Цена на резервните части: приемливи цени, евтини
Вежливост и отзивчивост на служителите: много добри специалисти, отношение към клиента без забележки. И майтапчии хора.
Атмосфера в сервиза и развлечения за посетителите (кафене, телевизор, списания): телевизор и безжичен интернет

Допълнителни коментари: Момчетата зная какво правят, вече 4 коли без проблем ми поддържат. И то не лесни - Крайслери 2 броя, Мерцедес Е-класа, БМВ 520. Диагносичната апаратура им е най-добрата в района.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.