IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Музиката в моята кола

• Не можете да пишете в тази тема
123 отговора на тази тема

#106 Lenin89

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,683 Мнения:

Публикувано 23 April 2012 - 10:34 PM

Супер е станало, искам нещо подобно да направя и аз в моята кола. Браво колега, мен направо ме изпълва как е станало :)
Измервам реални T/S параметри на говорители с Dayton AudioDATS V2 !

#107 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 24 April 2012 - 01:28 PM

Благодаря колега!
Mузика без бас в колата е като жена без цици в кревата - става ама и липсва нещо...
Жена без цици е като село без начално училище, няма от къде да почнеш...

#108 lancerr

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 11 October 2013 - 09:13 AM

Пари хвърлени на вятъра и то не за какво ми за опел за подпалка ако бяха използвани зимата повече полза щеше да има .. :)

#109 MuTk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 774 Мнения:

Публикувано 11 October 2013 - 11:41 AM

Пари хвърлени на вятъра и то не за какво ми за опел за подпалка ако бяха използвани зимата повече полза щеше да има .. :)

За да заявиш подобно мнение, то трябва да имаш опит в аудиото. Би ли споделил твоята работа и как изглежда твоята система за да може да сравним какво по-добро си направил ти !?!
<p><span style=\"font-size: large;\"><strong><br /></strong></span></p>

#110 presko79

примерен шофьор

• Потребител
  • 494 Мнения:

Публикувано 13 December 2013 - 06:52 AM

Селянина си е селянин ,вари го ,печи го цървул си остава.
<p>Диагностиката не е гледане на телевизия</p>

#111 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 14 December 2013 - 07:25 PM

Колеги поради желанието ми за смяна на колата продадох корсата и музиката в нея и си взех Опел Вектра Б, така че темата не е актуална към момента.Всички компоненти се разпродадоха в различни части на страната.Във вектрата съм сложил единствено един Kicker S12L7 750W RMS и услвател Alpine MRD-M1005. Това ще е за в близкото бъдеще защото се преместих да живея в София и както всяко начало и това е трудно.За какъвто и да било аудио проект може да се мисли на лято. Поздрави!
Mузика без бас в колата е като жена без цици в кревата - става ама и липсва нещо...

#112 Prunov

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 12:19 PM

И как успя да отделиш единя от другия акумулатор, така че когато колата е загасена и музиката свири да ползва само единия акумулатор??????? :nono: :nono: :nono:

Сигурно ги е отделил със диоди един малък за палене и тоя за музиката :)
И аз се чудя дали да не взема един 40Ач за паление, и да прехвърля големия в багажника :)

АЗ ПРЕДЛАГАМ РЕМАРКЕ С АГРЕГАТ-ГЕНЕРАТОР НА 220 ВОЛТА

#113 Prunov

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 12:26 PM

Много ясно как, едната намотка на канал 1+2 на бридж, другата намотка на 3+4 на бридж
По-трудно се настройва GAIN-а да е еднакъв, но и малко разминавания не са толкова фатални - дори някои двунамоткови говорители в книжката им пише, че може да се ползва само едната намотка
Тъндър за бас не е толкова зле, дори бих казал, че е по-добре от някои гадни клас D усилватели

МНОГО ЯКА ТЕМА БРВО
ЗАБОЛЯ МЕ СТОМАХА ОТ СМЯХ
ОТИВАМ НА ДОКТОР

#114 Prunov

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 12:29 PM

Благодаря колега.Аз също съм си мислел за нещо по-можно и качествено ,но там вече парите са други и най-вече това ме спира, а без пари нещата стават много по-трудно.

ОФФФ НАЙ ПОСЛЕ УМНА ПРИКАЗКА
МУЗИКА СЕ ПРАВИ С МНОГО ПАРИ КОЛЕГА И НАЙ ВЕЧЕ ДА Е КАЧЕСТВЕНА

#115 Kensound

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,705 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 01:03 PM

Какви са тия включвания,какво е това чудо немога да разбера.Едва ли някой го интересува твоето менение.
Запази си духовитоста за себе си,и престани да КРЕЩИШ.
<p>Head unit:Pioneer Deh-80prs(active),Front line 3-way:DLS R6,Ground Zero GZP60SQ,HI-VI Research T28,Amplifier:Helix DB2,Helix DB5</p>

#116 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 06:15 PM

Какви са тия включвания,какво е това чудо немога да разбера.Едва ли някой го интересува твоето менение.
Запази си духовитоста за себе си,и престани да КРЕЩИШ.

Остави го да избива комплекси колега :)

#117 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 06:21 PM

И между другото пак смених колата вече съм с Ауди А4 Б6 Авант с озвучение на BOSE, но само за месец защото започнах подманята на компонентите. Досега съм сменил Оригиналния касетофон и ченджар с таблет 7'' сложих усилвател Херц 5 канален и направих кутия в калника за 12''бас като кутията е с мн малък обем за този говорител и мисля да мина на 10 инча стига да намера подходящ.
Ето малко снимки ако има някой въпроси да пита или да опреква спокойно.

http://demoncho87.sn...668001.33802903
http://demoncho87.sn...668001.33802905
http://demoncho87.sn...668001.33802907
http://demoncho87.sn...668001.33802901
http://demoncho87.sn...668001.33802914
Ето и темата с интегрирането на тааблета , че тя е малко по-интересна.
http://www.tuning.bg...т-в-ауди-а4-б6/

#118 Kensound

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,705 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 06:31 PM

Да,тази 12'' трябва да я разкарш......обема колко е общо,така като гледам едва ли е повече от 10-тина литра?
И за 10-тка обема сигурно ще е малък,но ще е по-добре отколкото 12-ка.
<p>Head unit:Pioneer Deh-80prs(active),Front line 3-way:DLS R6,Ground Zero GZP60SQ,HI-VI Research T28,Amplifier:Helix DB2,Helix DB5</p>

#119 MuTk0

професионален шофьор

• Потребител
  • 774 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 06:32 PM

хахаах много се радвам на периодичните избухвания на различни индивиди във форума. С умисъл или най-често БЕЗ, то важно е да има включване. Ако не друго, то поне е забавно да разчупят обстановката.
Ще се радвам да видя и проект от този тип хора :ok:
<p><span style=\"font-size: large;\"><strong><br /></strong></span></p>

#120 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 10 August 2014 - 06:36 PM

Да,тази 12'' трябва да я разкарш......обема колко е общо,така като гледам едва ли е повече от 10-тина литра?
И за 10-тка обема сигурно ще е малък,но ще е по-добре отколкото 12-ка.

ще я разкарам със сигурност.За литража надали има повече от 7 литра.Кутията е наистина малка, но пък пак свири долу горе много по добре е от босето като викнат средите и то не се чуваше. Аз говорителя го слушах една седмица с хубава кутия , но само ми се размяташе в багажника и спуках и гума и после сваляй кутии и си викам няма да стане така уж голяма кола ке е както беше в корсата и затова и реших да навра някаде баса да не заема място. Мисля да го заменя с 10'' херц от тези които се водят флат по плоските с него мисля ще е най-добре.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.