IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

.

• Не можете да пишете в тази тема
140 отговора на тази тема

#91 joro77

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 08:38 AM

Кризи,мизи глупости не е за тези 10 кинта или 100 за участие,а уважението към хората които ще направят това шоу!По случай кризата няма награден фонд ок,но защто послучай тази криза хората да не гледат безплатно?

Значи, според теб е редно състезателите да плащат такса участие, да хабят бензин , гуми и т.н. за да правят шоуто , а зрителите от своя страна да не дадат и 1 лв, то ако искаш може направо да ти платят за да гледаш ? Нищо лично, криза , криза ама като отидеш на кино да гледаш филм си плащаш нали ? Примерно аз пък бих предпочел таксата за гледане да е примерно 15 - 20 лв. (аз ще съм от зяпачите) и да има награден фонд за състезателите .

Приятел не си ме разбрал май?Казват ,че има криза ,а входа е по-скъп?!А награден фонд няма!Питах защо неможе никой да не плаща щом няма фонд значи може и вход да няма,нали ?Не ми следиш мисълта!И съм писал че НЕ съм против тези такси но да има стимул за участниците,все пак този вход от зрителите може да е награда за състезателите?НАЛИ?Това имах в предвид!Но както казваме това решение е на организаторите нали?!Пожелавам успехи на всички състезатели и гладко и спокойно организиране на организаторите!Бъдете живи и здрави! :D

#92 set16v

примерен шофьор

• Потребител
  • 365 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 08:53 AM

Бат Гого много лесно се поддава на провокациите. Човек на толкова високо ниво не бива да се връзва на приказките на всички тинеиджъри. По-добре да се говори по същество.

Абсолютно си прав, но все пак Генчо СИкорски е говорител на няколко десетки хиляди души..... немога да го пренебрегна :bash:

......няма кво се крива само на Бояна вървят .....

:bash: Не се заблуждавай.... и там не вървят :D

.....преди теб на БОЖУРИЩЕ и то на организирано състезание :!:

:!: Пак се заблуждаваш! Преди мен на божурище никога не е имало организирано СЪСТЕЗАНИЕ :| :| :wall: :wall:

буахахххх,викаш не е имало състезание ааа :!: :ok: не е имало за теб явно щото пистата ти е било нещо много неясно бат Геш,или казваш че участниците и публиката/4700 човека,ако трябва да сме точни / са невидими ???може би Арменко не стана пръв а Тош-Цунами 2 ри???
я кажи само как сте създали пистата,щото това ми е най-любимото от всичко :ok: :ok: :ok:
MONSTER PERFORMANCE

http://www.facebook....354549714557331

Audi S3 VRT

CTS
Turbo

Authorized Dealer
http://www.ctsturbo.com/

#93 nik_dob

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 09:36 AM

търся продавачи на кукуруз и кебапчета за мероприятието ....ако има безработни ,които искат да препечелят пари и да направят няколко старта със скъп бензин ,да се свържат с мен :| :D

#94 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 11:22 AM

Аз пък ще дойда за да рзбуля митовете и легендите За Киро-Великана и Явор-Галактикомана :bash: :!: :!:
Целия съм изподран от лексана(лексотана) :D :| :|
Ще ги разсека и двамата с техните почти 2000 коня та няма да им се вярва :wall: :wall: :bash:

#95 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 11:37 AM

Аз пък ще дойда за да рзбуля митовете и легендите За Киро-Великана и Явор-Галактикомана :!: :!: :ok:
Целия съм изподран от лексана(лексотана) :D :| :|
Ще ги разсека и двамата с техните почти 2000 коня та няма да им се вярва :bash: :bash: :!:

:wall: :wall:
.

#96 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 01:05 PM

:D :ok: :| :| :wall: :wall:

Гледам че са се издращили сумати страници, викам си: тука са се замеряли със стотци и дори хиляди коне, край садраха гумите още във форума :bash:

А то някакви бабешки куткудякания :bash:

Аз пък като човек без състезателна кола и в допълнение върл противник на чупенето на коли и късането на гуми (щото мразя да си купувам гуми и съединители примерно) не се състезавам, но винаги ходя на състезания!

1. Защото ми е интересно;

2. За да подкрепям спорта с моите левчета за вход.

Даже до колкото разбрах ВИП паркинга струвал 20 лева и ще се охранява... Може ли от сега да ми запазите едно местенце, че да си паркирам там количката?

А тоя рев за цените на входа и участието е просто възмутителен! Плачещите сигурно са хора, които не ходят на кино?!? Един филм на 3Д струва 12 лева на човек и трае не повече от 2 часа!!! Като забравиш да си таковаш онава за паркинга на касата после плащаш и 5 лева за паркинг, като се почерпиш с гаджето в пицарията преди или след киното пак се дават кинти... Начи тия плачещите, освен че не ходят на кино, сигурно и гаджета нямат или па гаджетата ги черпят и ся не дават пари за драг :!:

Бат Гого ще ви забавлява цял ден за по 10 лева на човек :!: ма то просто е абсурдно да се обсъжда въпроса! Т'ва трябва да си абсолютно изкукуригала бабичка за да мрънкаш за 10-те лева! Ми на картинг като отиде човек? Колко струва? Ми на кръчма с кюфтета и бира? Аз не мога да се сетя за нито едно целодневно занимание, което да излиза по-евтино! Честно! Даже с една раница бира и манджа на разходка в планината пак е по-скъпо! Даже с въздушна пушка да стреляш една кутия хубави съчми е 10 лева :!:

Дебилна работа!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#97 MGMracing

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,062 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 01:24 PM

колко точно казано, и аз не бих го казал по-добре :D
5 дена до старт, готови ли сте ? :|

#98 Oyama

професионален шофьор

• Потребител
  • 4,343 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 01:44 PM

Въпроса не е за 10-те лева. Даже мойто скромно мнение и на познати с понаправени коли е ,че по добре ще е ако трябва входа да е повече НО това да е за сметка на по достъпни условия за участие, което да даде стимул за запълване на класовете с разнообразни участници записали се заради шоуто а не само с такива които имат реални шансове за високо класиране.

#99 ///M_Power

BMW Fan

• Потребител
  • 905 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 02:01 PM

колко точно казано, и аз не бих го казал по-добре :D
5 дена до старт, готови ли сте ? :|

Тръпнем в очакване... :|
Публикувано изображение

#100 cOPAX

професионален шофьор

• Потребител
  • 629 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 02:27 PM

Догодина направете входа 20 лв.ще дойда пак и да няма мульовци щото и за 10-сятка не им се идва(на мухлювцитИ) поне да не им гледам пъчеливи мусари и да не ми пулнят джапанките със слънчоглед и лиги.....

#101 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 02:45 PM

Сори за спама (настоящит ми пост си е чиста проба), но се чувствам задължен да изкажа благодарноста си за последните Ви мнения, както и удоволствието от факта че състезание въпреки всичките неразбория, неудобства, спънки и неуредици ще има :wall: ...за малко да остана с впечатлението че и у нас този спорт се поамериканчва защото първоначалната идея свързана с бензина, адреналина и всичко останало вълнуващо ИСТИНСКИЯТ ФЕН се размива в безсмислени "комплейни" и девическо мрънкане за някакви левчета! Глупости присъщи на повечето лишени от инициативност мързеливи американци, хора свикнали на лесното - винаги чакащи някой дори да мисли вместо тях и да им урежда живота (щото Те са американци - такива са повечето) ...Сега някак не се чувствам прецакан че вместо да остана да си почина още една седмица отвъд "голямата локва" издържах 12 часа досадни полети. Не се чувствам тъп че вместо да ходя до Орландо за да гледам как почти всичко живо бие 8ци и 9ки в "стрийт легал" и почивам още седмица(това вече го казах) - ще гледам как у дома някой с много по-малко финанси и чисто техн. възможности за доработки, дава всичко от себе си заради нещо което обича да прави... и дори прави невъзможното което е още по-впечатляващо :wall: ...няколко пъти питах до сега - щом не искаш само да си "чупиш колата" (още повече - заради 10кинта) - защо тогава въобще се занимаваш??? ..така де - трябва да си галактически глупав да разсъждаваш по-този начин :D няма смисъл да си доработваш каквото и да било ако го правиш за да го чупиш (защото то със сигурност ще се чупи - без значение дали го искаш и как го правиш - факт и наличен негатив)...
Казах вече - дори и само да гледам, знам какво искам да видя - и това не е само статистика в секунди и "вложени пари" (и двете не могат да ме впечатлят особено - още повече само като ги гледам) :| сигурен съм че "Ояма" например - знае точно какво имам предвид, и познавайки литературните му възможности съм убеден че може да опише това по впечатляващ начин... хайде със здраве и ще се гледаме на пистата (аз уви, също се очертава да бъда само зрител което не прави удоволствието ми по-малко)...
Както казах - вече съм си "в къщи" :|
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#102 Vizor

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,147 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 02:55 PM

Искам само да вметна за тези, които ще участват и за тези, които няма! Ще стане едно страхотно състезание с много изненади и невероятни автомобили! Очаквайте включване от всякъде :D
take a look to the sky, just before you die.. its the last time you will!

#103 ///M_Power

BMW Fan

• Потребител
  • 905 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 03:08 PM

Искам само да вметна за тези, които ще участват и за тези, които няма! Ще стане едно страхотно състезание с много изненади и невероятни автомобили! Очаквайте включване от всякъде :D

Дано!!! :|
Публикувано изображение

#104 crazyking

опитен шофьор

• Потребител
  • 101 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 03:51 PM

Дано!!! :|

Ние от В.Търново ,ще трагнем бая голяма група,в неделя сутринта. :|
Публикувано изображение

#105 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 11 May 2010 - 04:05 PM

Въпроса не е за 10-те лева. Даже мойто скромно мнение и на познати с понаправени коли е ,че по добре ще е ако трябва входа да е повече НО това да е за сметка на по достъпни условия за участие, което да даде стимул за запълване на класовете с разнообразни участници записали се заради шоуто а не само с такива които имат реални шансове за високо класиране.

Аз не вярвам да има някой желаещ да участва, който да е бил върнат! Тоест достъп до участие има. Аз например ако искам да участвам се сещам за поне три отбора към които мога да се присъединя :| ако много искам ще си направя собствен отбор! Таксите за участие даже няма да ги гледам, защото със сигурност за цял сезон няма да ми се съберат и 300 лева за една кола със самостоятелен отбор :!:

300 лева са една гума, 1.8 броя перки за гарет Т3, един читав лъскав уред (даже имам уреди за над тия пари), предни накладки за Тойота Ленд Круизър, също така 300 лева не стигат за една свястна въздушна пушка!

Не знам дали се разбра от предишното ми мнение, но тия работи ги обяснявам не само, защото смятам, че мрънкането е абсурдно, но и защото ми се струва, че това е организирано мрънкане с цел саботаж :bash:

... от мене да знаете, че саботаж не се прави по този начин :| - така се прави излагация и събуване на гащи :!: :D - имам предвид собствени гащи... :wall:

Като стана дума за щатите... там по форумите ми се струва, че пишат будни хора и като се появи някое такова мрънкащо и лигаво мнение, то моментално бива пресичано остро и в зародиш от първия писал след него!

Колкото до достъпността си мисля, че в бъдеще, когато има писта на разположение за по-дълго време трябва да се въведат някакви ламерски класове в които например да могат да се срещнат сток Евлюшън, Фокус СТ, Мустанг 4.6, Импреса СТИ и т.н. ама съвсем сток... примерно два-три сток класа до 200, до 300 и до 400 коня...
Щото сегашния стрийт клас мен поне с нищо не ме привлича :wall: - там са събрани на едно място абсолютно всички коли, които могат да бият мойта :bash:
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.