IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Какво да взема

• Заключена тема Тази тема е заключена
27 отговора на тази тема

#16 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 14 May 2010 - 11:26 PM

Стига тъпотии с тия носачи!А3 няма алуминиеви носачи,а носачите на А4 не се чупят!Има вече комплект цяла предница за по 300лв,която издържа около 60-70 000км в България та това да ти е проблема!Стига с тия митове и легенди за това окачване.

Веднъж даже видях на руския пазар 2 предници за 50 лева.
Ти колко време кара из дупките тези 60-70 000 км за 300 лева?
Не са митове. Това, че ти искаш да са митове не те спасява.
Иначе са верни 2 неща - А3 няма алуминиеви носачи. И носачите на А4 не се чупят - просто се огъват.
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#17 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 15 May 2010 - 03:34 PM

Eми ще ме прочавате , но колите не са по моята компетенция :ok:
Всеки може да се научи да кара бързо , но не всеки може да се научи да кара бавно... (Житейски факт)

#18 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 15 May 2010 - 10:17 PM

Eми ще ме прочавате , но колите не са по моята компетенция :ok:

Ааа, ти да не мислиш, че си единствения. Я виж колко сме тук :P
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#19 qckk

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,424 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 12:58 PM

Не се чупят носачите,а шарнирите.Иначе тия носачи от 300лв има хора в момента са на по 50 000+км с тях и нищо им няма.Едно момче от Пловдив ги внася от Германия тия носачи.

#20 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 02:41 PM

qckk , това съвсем не означава,че са немски... Такива схеми съм чувал ( и виждал).Пред мен съм виждал прясно отляти носачи за Ауди,в България (да произвдено в България),по поръчка на Турска фирма.Следва изпращане до Германия и връщане обратно до България и вие си купувате "немски" носачи.
<p>Публикувано изображение</p>

#21 qckk

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,424 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 03:16 PM

Ами пробвани са вече от доста хора и си издържат колкото носачи за по 800лв комплека та мен ми е се тая къде са правени :wink:

#22 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 06:39 PM

След кратък коментар реших да взема Пежо 406.
Намерих едно , което е много запазено както отвън така и отвътре. Има климатроник , халогени , борд компютър сензори за дъжд , пълен ел пакет, 110 коня турбо дизел.
Цената беше 4650 , но постигнахме споразумение за 4200. Утре ще ходя с доверено лице , което разбира доста повече от мен и при евентулано споразумение ще кача няколко снимки :shock:
Всеки може да се научи да кара бързо , но не всеки може да се научи да кара бавно... (Житейски факт)

#23 Светъл

професионален шофьор

• Потребител
  • 664 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 07:51 PM

406-цата е сравнително сполучилв модел. Като всяка кола си има проблеми, но добре си се насочил. Евентуално ако не го вземеш, можеш да потърсиш тойота авенсис първо поколение или корола от тези години. Моторите им са чук (и бензинови и дизелови). Това са последните здрави тойоти, на които изгради реномето на марката в последните години по отношение на качество. Поблемът е че возят като тойота (тоест малко дървено), пък и интериорът ми идва доста спартански, освен това авенсисът понатежава и не е особено динамичен. Във всички други отношения колите са перфектни. Мазда 626 е почти същата работа. Отново горещо я препоръчвам. Двулитровият дизел е адски икономичен, бензините също. И тук моторите са много корави, но колата малко по-куца от авенсиса. Все пак возията може да се сравнява с 406 донякъде.

#24 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 17 May 2010 - 11:15 PM

Благодаря ти много за изчерпателния отговор :shock: Утре ще обиколим още малко и ще ви уведомя :?

#25 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 18 May 2010 - 03:55 PM

Хмм вярно е , че избора е голям и вече не знам какво искам , но най-после се спрях на колата за мен. Днес капаросах едно ауди А4 запазено отвсякъде 1,9 TDI. Утре в сряда ще го водя в КАТ за регистрация. Обещавам много снимки :shock:

#26 qckk

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,424 Мнения:

Публикувано 18 May 2010 - 05:24 PM

Добре дошъл в клуба колега :shock: Няма да се съжеляваш и ще се убедиш,че много от митовете,които се пишат не са верни!А колко коня е 1.9тди понеже има 3 варианта.

#27 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 19 May 2010 - 07:44 PM

90 кончета :]

#28 qckk

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,424 Мнения:

Публикувано 19 May 2010 - 08:23 PM

Еее идеалка ще хванеш малкия данък :ok: Регни се в ауди форума има доста полезна информация и ако не разбираш нещо или имаш някакви съмнения-питай.Има няколко човека,които продават изодно и части-едно момче внася комплект предници и ги продава по 300лв,което е бая евино :D Пусни снимки.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.