IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Разбиване На Парола!КЛЮЧ!

• Не можете да пишете в тази тема
17 отговора на тази тема

#1 Menko Stoichev

професионален шофьор

• Потребител
  • 550 Мнения:

Публикувано 08 June 2010 - 04:36 PM

За Повече Информация:ЛС
<p>www.CarAudio-bg.com<br /> <br /> Публикувано изображение</p>

#2 DeeN

професионален шофьор

• Потребител
  • 722 Мнения:

Публикувано 08 June 2010 - 08:13 PM

Това е леко невъзможно :D

#3 vexxx

млад шофьор

• Потребител
  • 94 Мнения:

Публикувано 08 June 2010 - 08:27 PM

леко , леко колко леко има всякакви хора,няма нищо невъзможно :D
Публикувано изображение

#4 Menko Stoichev

професионален шофьор

• Потребител
  • 550 Мнения:

Публикувано 08 June 2010 - 10:05 PM

|DeeN| защо мислиш,че е невъзможно ако мога да знам?за сега никой не се е отзовал но ще видим...

#5 DeeN

професионален шофьор

• Потребител
  • 722 Мнения:

Публикувано 09 June 2010 - 04:17 AM

Щото съм чел доста :D Евентуално ако разбереш паролата на пощата може да стане нещо :jawdrop:

#6 venciii

опитен шофьор

• Потребител
  • 107 Мнения:

Публикувано 09 June 2010 - 02:58 PM

|DeeN| Ти какво очакваш от интернет да разбереш как се разбива парола и то баш на скайп :D

Абе батка, защо имам чувството че си типичен представител от племето "голфаджии"? :D Ти сигурен ли си,че нямаш в гаража някоя "наточена голфара" с 8475938 надписи по нея и сини крушки на чистачките, която да изкарваш само в петък да идеш до местната селска кръчма на лов? :giggle:

#7 DeeN

професионален шофьор

• Потребител
  • 722 Мнения:

Публикувано 09 June 2010 - 03:54 PM

Хах еми тогава човека постнал темата очаква от интернет да разбере и то на SKYPE ?!?!
п.с. И не казвам че е невъзможно но ще е доста трудно :D

#8 Menko Stoichev

професионален шофьор

• Потребител
  • 550 Мнения:

Публикувано 09 June 2010 - 04:38 PM

:D

#9 decs2

спазва правилата

• Потребител
  • 282 Мнения:

Публикувано 10 June 2010 - 07:35 AM

Същност е доста лесно става за не повече от 10 до 15 мин ... но никой няма да се навие за смешна сума ,щот ако не внимава гори. :D
Ако не знаете да ви кажа че интернета(TCP/IP) е най-незащитената зона в света ,освен ако не си я направиш такава.

#10 Dust2Dust

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,552 Мнения:

Публикувано 16 June 2010 - 09:25 AM

то има 10000 начина ве батки
phishing, keylogging, stealer, java-drive-by, metasploit и т.н.

#11 n-shaved

примерен шофьор

• Потребител
  • 359 Мнения:

Публикувано 18 June 2010 - 01:22 AM

Същност е доста лесно става за не повече от 10 до 15 мин ... но никой няма да се навие за смешна сума ,щот ако не внимава гори. :)
Ако не знаете да ви кажа че интернета(TCP/IP) е най-незащитената зона в света ,освен ако не си я направиш такава.

Има един начин да разбиеш парола на скайп ... и бас ловя, че в БГ го могат максимум 1 човек който никога няма да се навие да го направи. Плюс това никога нищо не е сигурно :) ... говоря за хакване а не за фишинг :lol: фишинги колко щеш 8)

#12 decs2

спазва правилата

• Потребител
  • 282 Мнения:

Публикувано 19 June 2010 - 06:00 AM

Същност е доста лесно става за не повече от 10 до 15 мин ... но никой няма да се навие за смешна сума ,щот ако не внимава гори. :)

Има един начин да разбиеш парола на скайп ... и бас ловя, че в БГ го могат максимум 1 човек който никога няма да се навие да го направи. Плюс това никога нищо не е сигурно :) ... говоря за хакване а не за фишинг :D фишинги колко щеш :?

Е то ти си мислиш че има 1 защото сигорно познаваш само 1, ако попаднеш на правилния човек да те научи или на правилната книга ,става за много кратко време :ok:

#13 n-shaved

примерен шофьор

• Потребител
  • 359 Мнения:

Публикувано 22 June 2010 - 12:39 AM

глупости ... още не познавам човек който да може да хакне скайп парола е така щото няма кво да прави... според мен дори е леко невъзможно... или поне не си заслужава усилята, които ще са зверски и много трудоемки от към време!
Иначе ако жертвата се потдава на фишинг и всичките негови производни (keyloggers, sniffers and so on) тогава е лесно. Но пък и тогава сме далече от хакване :!:

#14 decs2

спазва правилата

• Потребител
  • 282 Мнения:

Публикувано 23 June 2010 - 05:11 PM

глупости ... още не познавам човек който да може да хакне скайп парола е така щото няма кво да прави... според мен дори е леко невъзможно... или поне не си заслужава усилята, които ще са зверски и много трудоемки от към време!
Иначе ако жертвата се потдава на фишинг и всичките негови производни (keyloggers, sniffers and so on) тогава е лесно. Но пък и тогава сме далече от хакване :arrow:

Само едно леко въпросче , имаш ли представа от езиците C\C++ ,Python,SDK 3.2,Visual C++ и Objective-C Xcode ?
И отново ти казвам че се разбива за не повече от 15тина минути ако знаеш кво да правиш.

#15 n-shaved

примерен шофьор

• Потребител
  • 359 Мнения:

Публикувано 24 June 2010 - 12:47 AM

Нямам намерение да споря с когото и да било, това е моето мнение по въпроса ... въпреки, че той беше друг .. как го обърнахме на скайп, не знам :arrow:
Иначе езици за писане бол... не е тук въпросът.
Трудно ми е да повярвам, че AES 256 битово криптиране от край до край на пакетите може да бъде разбито за по малко от 15 години ;) с един комп. Мисля, че биеш на малко по друга страна от това което имам предвид + това не съм на 15... и много добре знам за какво говоря. Дори бих се обзаложил за това. :ok:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.