IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Въпрос за заличаване на драскотини

• Не можете да пишете в тази тема
6 отговора на тази тема

#1 knk70

опитен шофьор

• Потребител
  • 190 Мнения:

Публикувано 27 June 2010 - 06:33 PM

Колеги, въпроса ми е следния: Някой ползвал ли е широкорекламирания по телевизията "заличител на драскотини"? Става въпрос за това-
http://www.telestar....p?id_product=83

Доста съм скептично настроен, поради факта, че досега каквото и да съм си купил от тези реклами се оказва пълна лъжа и измама, но все пак някой ако е ползвал нека сподели от личен опит:ok:

#2 rey_cra4ola

професионален шофьор

• Потребител
  • 519 Мнения:

Публикувано 28 June 2010 - 08:01 AM

колега не се хващай за тия глупости щото ни6то не става от теорити4на гледна точка пак е невъзможно мога да ти кажа един начин при коъто ще стане ное пак 6те си личи значи взимаш малко база(цвета на боята естествено трябва да е като твоя) взимаш и една четчица и внимателно мажеш лентите след това взимаш малко лак и мажеш лентите из4акваш да исъхне 2000 водна шкурка и матираш после една паста и си готов

П.П. но колега да знаеш няма да стане все едно я няма успех :ok:
Поправка на брони телефон за контакти 0889922059
http://www.cars.bg/u529663 продавам си колата

#3 knk70

опитен шофьор

• Потребител
  • 190 Мнения:

Публикувано 28 June 2010 - 11:28 AM

Да колега, това го знам, но е голяма занимавка :ok: А иначе и аз си мисля, че е майтап работа с този заличител, но исках да разбера от някой, който е пробвал.

#4 Incorect

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 04 July 2010 - 12:17 PM

Върши работа , на баща ми на джипа един ден бяйа направили голяма драскотина до резервоара , поръчахме го и ако следваш инструкциите ще го заличи , сега няма и следа от нея
Всеки може да се научи да кара бързо , но не всеки може да се научи да кара бавно... (Житейски факт)

#5 knk70

опитен шофьор

• Потребител
  • 190 Мнения:

Публикувано 04 July 2010 - 02:24 PM

Благодаря, колега :lol: Още някой да сподели личен опит?

#6 C20NET

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,355 Мнения:

Публикувано 19 July 2010 - 09:45 AM

За тея пари немисля че си заслужава да рискуваш.Може да заличава надраскано но там където липсва боя :wink:
Лекия атмосферен тунинг е безсмислен.Целта е да го осъзнаеш по най-евтиния начин.

#7 avanta

примерен шофьор

• Потребител
  • 472 Мнения:

Публикувано 19 July 2010 - 08:00 PM

Повечето хора имат доста различно схващане за заличаване на драскотини по боята. Както може да си изплакнеш колата с маркуч или да я закараш на автомивка, нали горе доло е едно и също :ok: .Всеки които си мисли че тая глупост заличава селди ПЕРФЕКТНО бе да личи, може да си зададе въпроса защо всички засрахователи дават по мин 80 100 лв до 500 600лв за боядисване на елемент дори за една драскотина.А ако това нещо за 60 лв помага то направо застрахователния аген ще оправи драскотината с него :ok: .Няма нужда от сервизи и т.н..Продават тампони по 0.80 лв бр.купуваш си за 5 лв 50 гр лак с разредител и активатор, бъркаш и почваш да мажеш.Даже може и по-добре да стане, защото с тампона правиш по тънка линия ако е необходимо.
Някой живеят по правилата.Други ги пишат..

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.