IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

320i E46+mods vs 530i E39

• Не можете да пишете в тази тема
51 отговора на тази тема

#16 vAL

Dream Maker

• Модератор
  • 1,066 Мнения:

Публикувано 21 July 2010 - 07:51 AM

До 150км/ч поне би трябвало да си отпред заради автоматика му... на горе мощта сигурно ще си каже думата...
Добре бе как може да сложи метан на това моторче :ok: ... да си беше взел 530Д като иска икономичност...

Не го е слагал той,в Италия са го слагали(на навигцията изписва някакви надписи и говори колицата като се пусне на метан което ме кара да мисля,че е добре направена)!Не си взе 530д защото взе колата за под 10000лв(обслужена)и му харчи 8.80лв на 90км градско което е около 10лв на 100км(невероятен разход за кола с 3000 куб. мотор)!

Ако ще да му арчи 2 лв на 100 км като ми изпука едно такова е39 на светофара ще се спукам от смях!!!! :D

И да се наакаш, бате, на пича нали си му 'арчи 10лв/100 градско и знае, че има 3000 кубика и 200+ коне под капака, фЪйдЪ... Кеф ти спорт, кеф ти икономик, кеф ти кораб... Ако е човек, който пътува често, кво го бърка ?! Изпаднала му е 530ка на аванта и то с метанче непобългарено, к'во повече да искаш... Хора всякакви :ok:
А по темата, ще чакаме резултати :ok:

С тоя метан всичката сила е в него. :lol:

Само едно копче го дели от това да ме бие и от това да му гори нещо наистина смешно, за двигателя под капака :roll:
Но няма значение, отдалечаваме се от темата прекалено много :|

#17 Ma3iX

млад шофьор

• Потребител
  • 79 Мнения:

Публикувано 21 July 2010 - 11:40 PM

Според мен е въпрос на късмет. До 150-160 най-вероятно ще започне да те настига, което означава, че ще трябва да се молиш после да идват по-бързо 180-те километра. Има и друг момент. Ако ти си натрупал достатъчно преднина може да стане така, че той да кара с 180, а ти с 170 и пак да си пред него :ok:

#18 biotune

спазва правилата

• Потребител
  • 286 Мнения:

Публикувано 22 July 2010 - 03:25 PM

Bimbo аз очаквам от тебе моторите да биеш (нали се разбрахме нещо) а ти се пускаш с метанови котлони ;) Давай смело го препарирвай и си започвай проекта както си го замислил ;) :ok:

#19 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 25 July 2010 - 03:08 PM

Bimbo аз очаквам от тебе моторите да биеш (нали се разбрахме нещо) а ти се пускаш с метанови котлони :P Давай смело го препарирвай и си започвай проекта както си го замислил :) :beer:

:cry:

Гонка имаше+1 за 320-ката,чакам да ми прати клипа(видеото е от него),странното беше,че не караше той(а негов познат УБЕДЕН,ЧЕ ЩЕ МЕ БИЕ),разликата на 180км/ч не е голяма около кола(между мен и него) не повече!Интересното е,че на старта му правя голяма разлика(наистина голяма) и после се вижда ясно,че ме настига след 140км/ч(поне на клипа така се вижда,старта е сниман от самото начало до края където вече сме по около 240км/ч на километраж и 5-цата е пред мен обедително около 2 коли и малко,3 между мен и него)!Чакам да видя дали ще може да качи клипа защото снима с камера HD SONY HDR-SR11 и да не се окаже много голям и да трябва да се компресира!Ако не стане ще правим нов старт и ще снимам аз!Моята беше отзад с 15-ки(алумин)супер бензина :o :? 8) !
<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#20 JoRjInIoOo

млад шофьор

• Потребител
  • 63 Мнения:

Публикувано 25 July 2010 - 05:58 PM

Bimbo аз очаквам от тебе моторите да биеш (нали се разбрахме нещо) а ти се пускаш с метанови котлони :lol: Давай смело го препарирвай и си започвай проекта както си го замислил :lol: :lol:

:!:

Гонка имаше+1 за 320-ката,чакам да ми прати клипа(видеото е от него),странното беше,че не караше той(а негов познат УБЕДЕН,ЧЕ ЩЕ МЕ БИЕ),разликата на 180км/ч не е голяма около кола(между мен и него) не повече!Интересното е,че на старта му правя голяма разлика(наистина голяма) и после се вижда ясно,че ме настига след 140км/ч(поне на клипа така се вижда,старта е сниман от самото начало до края където вече сме по около 240км/ч на километраж и 5-цата е пред мен обедително около 2 коли и малко,3 между мен и него)!Чакам да видя дали ще може да качи клипа защото снима с камера HD SONY HDR-SR11 и да не се окаже много голям и да трябва да се компресира!Ако не стане ще правим нов старт и ще снимам аз!Моята беше отзад с 15-ки(алумин)супер бензина :D :D :lol: !

Поздравления за победата!!! Явно метана + оператора + автоматика са шитнали яко на старта :D :D :D

#21 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 25 July 2010 - 07:21 PM

Може, не споря! :lol: :!:
<p>Bmw E30 М50b25(no vanus)stroke engine+Gt4088 by Bimero =madness-Coming Soon</p>

#22 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 25 July 2010 - 09:16 PM

Хмммм.... автоматика и метана не могат да го "шитнат" толкова много това 530 - просто на Bimero колата върви много :!: ... истината е че автомата (в конкретният случай) дори помага в началото (до към 150-160км/ч) и почва да "тежи" при високите скорости :lol: ... що се отнася да метана - ако уредбата е ДОБРА (с правилните за двигателя и "упражнението спорт" дюзи), ако е сложена правилно, и ако компа е с точните настройки (карта) - може дори да помогне (предвид по-високото си октаново число например) Е - не бива да се забравя тежеста на "бутилките", също е хубаво да се отчете факта че наистина спортна "настройка" за работа на газ - означава неизгоден (ужасно висок) разход на горивото (което от своя страна обезсмисля упражнението и ефекта му остава чисто екологичен)... Още веднъж - моето мнение на лаик, е че на Bimero баварката просто върви :lol: .... много при това :lol:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#23 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 25 July 2010 - 11:10 PM

Хмммм.... автоматика и метана не могат да го "шитнат" толкова много това 530 - просто на Bimero колата върви много :!: ... истината е че автомата (в конкретният случай) дори помага в началото (до към 150-160км/ч) и почва да "тежи" при високите скорости :lol: ... що се отнася да метана - ако уредбата е ДОБРА (с правилните за двигателя и "упражнението спорт" дюзи), ако е сложена правилно, и ако компа е с точните настройки (карта) - може дори да помогне (предвид по-високото си октаново число например) Е - не бива да се забравя тежеста на "бутилките", също е хубаво да се отчете факта че наистина спортна "настройка" за работа на газ - означава неизгоден (ужасно висок) разход на горивото (което от своя страна обезсмисля упражнението и ефекта му остава чисто екологичен)... Още веднъж - моето мнение на лаик, е че на Bimero баварката просто върви :lol: .... много при това :lol:

Ники тоя пич ще се навие ли да се пусне със мен?525цата трябва да е готова до края на седмицата.

И искам едно замерване с тебе пак,да видя как върви страия двигател в това купе.

#24 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 08:36 AM

ulicite ne sa mqsto za sustezaniq....... s koshnici. :!:

:lol: :lol: :lol:

Я па тоа! Ходи се скрии некъде!

#25 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 10:15 AM

ulicite ne sa mqsto za sustezaniq....... s koshnici. :lol:

Кажи ми,моля те,ти откъде се взе!Какви улици какви 5 лева?!Всичко се проведе на магистралата(поне аз там се гоня с такива скорости)!И вземи прочети как се пише във форума,защото май не си в час! :!:

#26 JOGI

професионален шофьор

• Потребител
  • 505 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 03:31 PM

бимеру ти с какъв двигател си последно?

#27 Jivko7777

професионален шофьор

• Потребител
  • 767 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 04:58 PM

320I 2.0i 150коня :!:

#28 Bimero

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 1,501 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 06:52 PM

:lol: M52b20TU

#29 bull3t

професионален шофьор

• Потребител
  • 644 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 06:54 PM

Ти не се ли изживяваш и като голяма работа в повера а?

#30 Jivko7777

професионален шофьор

• Потребител
  • 767 Мнения:

Публикувано 26 July 2010 - 09:31 PM

:lol: M52b20TU

Между другото, честито за победата :lol:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.