IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Първа кола вектра 75 к.с 97 година

• Не можете да пишете в тази тема
56 отговора на тази тема

#46 Petkata

нов шофьор

• Потребител
  • 34 Мнения:

Публикувано 15 October 2010 - 04:31 PM

а тази ръжда на едната вежда какво мога да направя щото ми казаха че след 2 години ще ми създаде проблеми ?
И ПО НАДОЛНИЩЕТО ГАЗТА НАСТАПВАМ НИЩО НЕ МЕ ПЛАШИ

#47 Petkata

нов шофьор

• Потребител
  • 34 Мнения:

Публикувано 18 October 2010 - 02:22 PM

имам още един въпрос на който бих бил благодарен ако ми бъде отговорено колата е гледахме но все пак неможе да се види от долу дали няма ръжда под калниците или нз кде др-де може да има защото няма смисъл да зема колата и после да фарля толкова пари колкото е струвала за оправяне ще ми излезне двойно.... :roll: а и колко пари ще ми излезе да оправя веждата където е почнала да се надига боята малко ?

#48 Mishonti

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,366 Мнения:

Публикувано 19 October 2010 - 12:39 PM

абе двигателя е х16szr , стига грешна информация :D много здрав и хубав двигател.
ръжда няма къде да има скрита, спокойно. ако ти хареса я взимай без да се притесняваш :ok:
  • Del харесва това
forgetting to turn off my swagger before i go to bed and waking up covered in hoes..

#49 Petkata

нов шофьор

• Потребител
  • 34 Мнения:

Публикувано 20 October 2010 - 12:49 PM

благодаря много сички ми помогнахте наистина много имам намерение да я взема :D

#50 nakata_206_2.0

опитен шофьор

• Потребител
  • 119 Мнения:

Публикувано 16 August 2011 - 02:15 PM

audi A4 B5 1.9 TDI 110k.s. ot 97-99 можеш за тия 4000лв да вземеш перфектно
градско ти дава 6 извъм градско дава 4.5 какво ти трябва друго :D

#51 Stoyanov911

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 10 April 2012 - 09:56 PM

Колега, виждам че си взел вехтрата, известно ми е всичко за тази кола и този мотор освен как се държи мотора на това купе (особено като е по-натоварено) един приятел има астра 1.6 моно (същия мотор) и без проблем с 4 човека и багаж ускорява страшно бързо и си подържа скорост 180-190 с разход 8.3 газ (извънградско естествено измерено пълно-пълно на една и съща бензиностанция) можеш ли да споделиш мнения за тоя мотор на твоето купе, как се държи, разход и подобни...

#52 Mishonti

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,366 Мнения:

Публикувано 11 April 2012 - 01:29 PM

.. един приятел има астра 1.6 моно (същия мотор) и без проблем с 4 човека и багаж ускорява страшно бързо и си подържа скорост 180-190 с разход 8.3 газ ..

:no:
forgetting to turn off my swagger before i go to bed and waking up covered in hoes..

#53 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 11 April 2012 - 08:16 PM

Симо Симооо
Тоя твоя приятел те е взел за канарче, мой човек.Тая кола с 4 човека и багаж едва доускорява и 190 посмъртно не може да ги стигне (освен по някое зверско надолнище). А за разхода ... може, ама ако поддържа 120.
  • Del харесва това
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#54 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 12 April 2012 - 07:35 AM

Аз само като прочетох мнението и се отказах да пиша :mrgreen:
<p>Публикувано изображение</p>

#55 bmw_fen89

професионален шофьор

• Потребител
  • 769 Мнения:

Публикувано 29 November 2012 - 02:08 PM

Колега, виждам че си взел вехтрата, известно ми е всичко за тази кола и този мотор освен как се държи мотора на това купе (особено като е по-натоварено) един приятел има астра 1.6 моно (същия мотор) и без проблем с 4 човека и багаж ускорява страшно бързо и си подържа скорост 180-190 с разход 8.3 газ (извънградско естествено измерено пълно-пълно на една и съща бензиностанция) можеш ли да споделиш мнения за тоя мотор на твоето купе, как се държи, разход и подобни...

Карам същата Астра и ми се иска, това което пишеш, наистина да е вярно :mrgreen: разхода е към 8 със скорост 120км/ч, тея 190км/ч и сам като съм в колата, не съм ги вдигал, все още :mrgreen:

#56 Stoyanov911

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 05 May 2014 - 03:57 PM

Целта ми не е да спамя глупости... бях свидетел и на 2-те зареждания а и скоростта не беше постоянна, беше в рамките на магистралата на връщане от Пловдив, но като цяло средната скорост беше над 110-120 и където имаше права и равна отсечка стигаше 180, за експеримента... пиша го, защото съм изумен а и на мен ми предстои да си купя вектра със същия мотор 1.6 8V...

#57 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 05 May 2014 - 05:37 PM

Целта ми не е да спамя глупости... бях свидетел и на 2-те зареждания а и скоростта не беше постоянна, беше в рамките на магистралата на връщане от Пловдив, но като цяло средната скорост беше над 110-120 и където имаше права и равна отсечка стигаше 180, за експеримента... пиша го, защото съм изумен а и на мен ми предстои да си купя вектра със същия мотор 1.6 8V...

Викаш да хвърлям двата дизела и да вземам такава Вектра ... :dknow:
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.