IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Мнения предна линия и елипси

• Не можете да пишете в тази тема
15 отговора на тази тема

#1 LaMz3s

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 18 August 2010 - 08:22 PM

Здравейте.
Искам да си сменя предните колони с компонентна система и да сложа едни хубави елипси на кората,понеже субовете не ме влекат,поне не и на този етап.Как мислите,добре ли съм се насочил?
Колата е Пежо 206 гти.Предните врати и задните калници са изолирани с dynamat xtreme.
HU - Alpine CDA 9886R
Усилвател - Beyma 4 канален,не му знам точно модела,ще го видя утре и ще го вмъкна.
Предна линия - GZTC-165T,DLS R6A,DLS MS6A ? Първите са на цена 113,вторите 199,третите 219.Цените са в евро.
Задна линия - гледах едни елипси на Pioneer A6904i. Цената им е 85 евро. За тях съм отделил 100 евро.
Има ли други който да са по-добри от тях за тази цена?
Ако някой има желание,оставям ви сайта от който ще пазарувам.
Може да метнете едно око и току виж изпаднало нещо по-хубаво за скромното бюджетче :D http://www.type-rsou...eccion=caraudio
Благодаря предварително.

#2 LaMz3s

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 21 August 2010 - 01:48 AM

Ъп.! Никой? :ok: :arrow:

#3 basss

Ел. Инженер

• Потребител
  • 2,855 Мнения:

Публикувано 21 August 2010 - 08:54 AM

Аз съм с 165Т и високите ми идват слабовати... един колега казва обратното че точно високите са мн силни.... сега последните маи били с 25мм пищялка, а моите маи са с 19мм.... обърни внимание и на това... иначе както се изразиха няколко човека за тази компоненетна система: "няма по силно свиреща система до 400 500 лева"

#4 milkancho

професионален шофьор

• Потребител
  • 840 Мнения:

Публикувано 21 August 2010 - 11:11 AM

Аз съм с 165Т и високите ми идват слабовати... един колега казва обратното че точно високите са мн силни.... сега последните маи били с 25мм пищялка, а моите маи са с 19мм.... обърни внимание и на това... иначе както се изразиха няколко човека за тази компоненетна система: "няма по силно свиреща система до 400 500 лева"

Е по-полечка де. В тяхния ценови диапазон може би да, но вдигнем ли лимита има далеч по-сериозни компоненти.
<p>http://aval-bg.com/</p>

#5 basss

Ел. Инженер

• Потребител
  • 2,855 Мнения:

Публикувано 21 August 2010 - 11:17 AM

Е по-полечка де. В тяхния ценови диапазон може би да, но вдигнем ли лимита има далеч по-сериозни компоненти.

Когато беше това изказване техния диапазон беше 350 лева... защото те самите струваха 311 лева...
Ако се иска яко викане аз си мисля че има по добри вариянти като примерно еминенс :arrow: но там нещата са малко по сложни :ok:

#6 LaMz3s

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 21 August 2010 - 09:55 PM

Значи няма смисъл от DLS-те? Ще питам предварително колко мм са пищялките,но ако е така,по-добре за мене,защото GZ и елипсите ще ми излезнат на 200 евро тотал. А й както в момента сме в криза ... :ok:
Принципно заслужава ли си да се дават 100 евро от горе за DLS или GZ e най-сполучливото за парите си ? :arrow:
Искам да си усещам баса отпреде и да си се чуват,защото сегашните уж ми казаха,че са били хубави(магнат) а пък нито се чуват,нито имат бас. Единственно само пищялките се чуват,ако ги нямаше тях,все едно от преде съм без колони.

#7 basss

Ел. Инженер

• Потребител
  • 2,855 Мнения:

Публикувано 22 August 2010 - 07:08 AM

Значи няма смисъл от DLS-те? Ще питам предварително колко мм са пищялките,но ако е така,по-добре за мене,защото GZ и елипсите ще ми излезнат на 200 евро тотал. А й както в момента сме в криза ... :ok:
Принципно заслужава ли си да се дават 100 евро от горе за DLS или GZ e най-сполучливото за парите си ? :arrow:
Искам да си усещам баса отпреде и да си се чуват,защото сегашните уж ми казаха,че са били хубави(магнат) а пък нито се чуват,нито имат бас. Единственно само пищялките се чуват,ако ги нямаше тях,все едно от преде съм без колони.

Зависи какво имап предвид под бас... защото примерно аз съм ги клъцнал от 120 херца...

#8 LaMz3s

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 23 August 2010 - 11:19 PM

Не разбирам много от клъцвания и тем подобни,все пак никога не съм си настройвал музиката.
Още нещо,коя комп.система е по-добра.
Ground Zero GZTC 165T или GZRC 165FX? Вече реших,че ще е ГЗ,понеже сега трябва да си купувам и видео карта за компютъра,та така се вмествам в всичко :roll:
За тези пари който съм отделил за елипси,има ло по-хубави предложения или да взимам Pioneer A6904i?

#9 BoXeR_

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 24 August 2010 - 11:58 AM

Не разбирам много от клъцвания и тем подобни,все пак никога не съм си настройвал музиката.
Още нещо,коя комп.система е по-добра.
Ground Zero GZTC 165T или GZRC 165FX? Вече реших,че ще е ГЗ,понеже сега трябва да си купувам и видео карта за компютъра,та така се вмествам в всичко :roll:
За тези пари който съм отделил за елипси,има ло по-хубави предложения или да взимам Pioneer A6904i?

Аз бих се загледал в Аудио Систем, ДЛС и Фокал, гледам че са на добри цени в сайта който си дал.

#10 Kris

зеления

• Модератор
  • 2,443 Мнения:

Публикувано 24 August 2010 - 03:21 PM

Ground Zero GZTC 165T или GZRC 165FX?

Попринцип вторите са по-висока серия, но има някаква промоция в сайта който си дал и са на по-ниска цена от първите
Публикувано изображение

#11 LaMz3s

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 24 August 2010 - 05:57 PM

Значи вторите са по-добри от първите?
Събирам мнения,защото мисля до 1-2 дена да ги поръчам.
А за елипси,някой няма ли да помогне? Pioneer-a добър избор ли са или има по-хубави за тази цена (до 100 евро) ?
Kак се представят Kicker KS 693 ? Или Hertz ECX 690 ?
Благодаря

#12 kedlar

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,169 Мнения:

Публикувано 24 August 2010 - 07:21 PM

Кикер не, херца трябва да го чуеш може да ти хареса повече може и да не, пионера 6903 има прекалено много високи, не мисля че ще има нужда от 2-рата пищялка на 6904, но не съм сигурен тях не съм ги слушал.
Тамън да го вкарам и тя не дойде ...

#13 Kris

зеления

• Модератор
  • 2,443 Мнения:

Публикувано 24 August 2010 - 07:32 PM

Значи вторите са по-добри от първите?
Събирам мнения,защото мисля до 1-2 дена да ги поръчам.
А за елипси,някой няма ли да помогне? Pioneer-a добър избор ли са или има по-хубави за тази цена (до 100 евро) ?
Kак се представят Kicker KS 693 ? Или Hertz ECX 690 ?
Благодаря

Сега слушам именно тоя ЕСХ-690 и като цяло е добре, но за 100 евра по-добре нещо на старо, но по-нависоко във веригата :roll:
Публикувано изображение

#14 BoXeR_

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 25 August 2010 - 03:57 PM

Зависи какво имап предвид под бас... защото примерно аз съм ги клъцнал от 120 херца...

Поради каква причина мидбасите ти свирят от 120 хз?!

#15 kedlar

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,169 Мнения:

Публикувано 25 August 2010 - 09:19 PM

Вероятно щото са в цяла врата а не в обем и има хубав суб да допълни надолу, макар че мисля че на 60 пак няма да им е зле
Тамън да го вкарам и тя не дойде ...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.