IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Набиране на кандидати за Драг - Летище Иново, гр.Видин 03.10

• Не можете да пишете в тази тема
67 отговора на тази тема

#31 yasen79

нов шофьор

• Потребител
  • 26 Мнения:

Публикувано 10 September 2010 - 05:18 PM

БРАВО МОМЦИ :cry_: ТАКА СЕ ПРАВИ :D ТАМ СМЕЕ

#32 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 11 September 2010 - 03:51 PM

Днес ходих до пистата. Като параметри е много добра, но организацията е в начална фаза. За да има драг ден от такъв мащаб, ще трябва доста да се поработи през следващите дни!
.

#33 Ivvo

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,323 Мнения:

Публикувано 11 September 2010 - 04:28 PM

Няма ли вариант да се ползва апаратурата на БФДР за да има терминална, 60ft и т.н...

#34 goblin

млад шофьор

• Драг състезател
  • 95 Мнения:

Публикувано 11 September 2010 - 10:31 PM

Няма ли вариант да се ползва апаратурата на БФДР за да има терминална, 60ft и т.н...

Много добре звучи като вариант :shock: всички ще се радват не само като апаратура, а също като участия да присъстват(БФДР) и Драг Пауър и Хеед Ауто, които да покажат силните си автомобили. Все пак това може да бъде последното такова мероприятие за година поради трудностите съпровождащи спорта... Аз съм сигурен, че ще стане едно запомнящо се събитие :ok:
ДАНО ВРЕМЕТО Е С НАС!!!
12,683 / 176,93 / 1,790 11.10.09 И по-добре може ;)
Street Evo hit 9sec
Bad Bish Evo....back to the track
http://vetekbg.com/

#35 LP640

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 12 September 2010 - 08:02 AM

Миро Опел Астра C20XE клас А

#36 gr33n

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,478 Мнения:

Публикувано 12 September 2010 - 08:54 PM

Доколкото разбрах таксата ще е само за участниците.Или и за зрителите ще има някаква такса?

#37 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 06:50 AM

Както вече писах ходих в събота да видя пистата и установих, че е едно добро съоражение за целта. Информацията за нея получих от MGM и Maxo. Те казаха, че има създадена организация. Тъй като не се очертава да има каране тази година реших да се възползвам от тази възможност. За жалост получих едно лично съобщение, което доста ме очуди. И за да няма излъгани ще си позволя да го публикувам.

С две думи: В писаното до тук в темата в тунинг.бг няма нищо вярно.
Никой не е говорил с кметове; Никой не е говорил със спонсори; Няма купи; Няма разрешения; Няма мероприятие.

Колегата Infected e писал, каквото са му казвали, като си е мислил, че помага в организацията.
Ние с iDrive четейки писаното тук и в нашия форум, пък, си мислихме, че някой друг организира "това" и че Infected му помага, като пише тук, а вашето идване не е свързано с това мероприятие.

Накрая вчера след като сте се видели с Цецо и нещата сериозно са замирисали... Аз звънях на Infected и попитах кой е организатора, защото с Цецо не знаем и той доста учудено ми каза че организатори сме ние.

За жалост, scirocco gt, точно както и Цецо ви е казал - говорили сте с неправилните хора и са ви подвели доволно.
За напред лично ще ви се обадим, когато се подготвя нещо сериозно.

Това в момента дори и да има нещо... то ще е без каквото и да е разрешение. Абсолютно нелегално.
Не е ясно кой го организира. Не сме ние. Подозирам, че човека с техниката, с който също сте се видяли просто се е ентусиазирал повечко и си е помислил, че той ако пусне теми и събере желаещи, Ние с Цецо ще уредим всичко, което е обещал веднага.
Само че няма как да стане.

Отново ви се извинявам за разкарването, но и ние сме толкова изненадани, колкото и вие.
Драг ще се организира от нас на 100%, но най-рано на пролет.

.

#38 ROSHAUDI

спазва правилата

• Драг състезател
  • 203 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 07:12 AM

Значи работата за сега е яснааа-драг ден няма да има и всеки който отиде да кара в Видин ще участва в нелегално организирано състезание или драг ден -------мноо ни стана интересно за какво ни запалиха фитилите . :)---нека чуем някакво обяснение от InFeCTeDvD :ok:

#39 Street-warrioR

примерен шофьор

• Потребител
  • 366 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 07:17 AM

Е демек кво?!? :lol: :ok: :ok: Дали ще отпадне всичко а?! :)

#40 ROSHAUDI

спазва правилата

• Драг състезател
  • 203 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 07:28 AM

ние може и да отидем , но лошото е , нито кмета на Видин е информиран и е разрешил, нино ще има ограждения които да пазят публиката от колите, нито ще има хора които да спират преминаващи хора и каруци през пистата------не знам-----мноо рисковано става май да се возим с над 60 км :) и да ни изненада нещо пред нас------------ЧАКАМЕ ОТГОВОР ОТ ОРГАНИЗАТОРИТЕ ВЪВ ВИДИН и че найстина ще има полиция, линейка , пожарна,ограждения между Нас и публиката, а не да се отрепем за нищо :ok:

#41 Ball_buster

професионален шофьор

• Потребител
  • 920 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 08:02 AM

Съобщението, което scirocco gt е публикувал е писано от мен.
Причината да не пиша и в тази тема е, че в последствие говорих с човека, с мерилката и той ми каза, че все-пак драг може и да има, тъй-като е намерил други хора, които да му съдействат.
До ден два ще има окончателен отговор.- Какво е уредено и какво не.
Публикувано изображениеПубликувано изображение

#42 ROSHAUDI

спазва правилата

• Драг състезател
  • 203 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 08:09 AM

Дано да се изчисти този проблем и да покараме .

#43 MGMracing

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,062 Мнения:

Публикувано 13 September 2010 - 12:24 PM

Добър ден,

всичко започна от 4-5 теми в няколко авто-форума и някое друго телефонно позвъянване. На пръв поглед всичко изглежда готово така и се обевяваше по форумите, че ще има драг дей и за съжеление такава информация ми дадоха на мен. След едно виждане с Ицо за по-сигорно и да се потвърдят писанията и думите се вдигнахме и отидохме на място във Видин. Оказа се че не е така както изглежда ... имат перфектено летище, много хъс и желание .... но до там. Всичко останало въпрос на време и много тичане покрай организяцията, за да може да се проведе един безпроблемен драг дей. Както по-горе писаха до няколко дена ще има конкретен отговор, за това не съм се записал за самото състезание и не исках да пиша по форумите докато не получа 100% потвърждение за обявената дата, че ще има такова събитие и всичко е уредено покрай организацията. Искренно се надявам да получите желаното съдействие от кмет-а и нужните институции за да ни предоставите възможността да караме и да приключим сезаона подобаващо. С каквото можем да помогнем сме насреща :ok:

#44 tosho_VR6

професионален шофьор

• Потребител
  • 788 Мнения:

Публикувано 15 September 2010 - 05:39 PM

скоро ще се решили дали ще има драг ден на Видин
Създаден от
MONSTER PERFORMANCE TEAM

#45 MGMracing

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,062 Мнения:

Публикувано 15 September 2010 - 06:58 PM

вече на 100% е сигурно че състезание няма да има и никога не е мислено да има .... и това което е писано до сега в тази тема е пълна измислица - кмета не се занимава , пистата е с няколко собственика , няма спонсори , няма награди почти нищо няма
InFeCTeD подведе адски много хора , ти съмия не си си направи труда да разговаряш с истинските организатори а трябваше хора от София да бият път до Видин за да се убедят че няма нищо такова .
Но иначе си голям организатор , класове награди купи яката работа
моля някои админ да изстрие това цялото недоразумение и плод на фантазии от някои си там

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.