IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

PUNTO GT2 136к.с. спешно съвет предстой покупка

• Не можете да пишете в тази тема
11 отговора на тази тема

#1 sonyman

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 January 2011 - 08:51 PM

здрвейте колеги предстоии покупка на фиат пунто гт 1.4 турбоо та се питах дали да го взимам и какво да глдам при покупка?Моля ви за съвет издражливи ли са или много се чупят имал съм алфа 156 и фиат браво и съм има доста проблеми та въпроса ми е много ли бъзро се износват двигателчетата като са 136коня
моля за съвет и колко гори тази машина ?

#2 b3b0_vNa

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 31 January 2011 - 10:28 AM

0896577806 обади се аз съм с ГТ
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

#3 chernobila

млад шофьор

• Потребител
  • 61 Мнения:

Публикувано 04 February 2011 - 10:40 PM

Колега не искам да те плаша,НО ще ти кажа какво впечатление съм останал от такова Пунто - много жалък двигател е това НЕЩО!Поддържаме едно такова и постоянно дава проблеми по мотора!Да не говорим,че ходова част на Италиянските коли е много крехка и се 4упи доста,НО по нашите пътища няма ЗДРАВА КОЛА!По-добре помисли нещо БМВ 318 ИС - здрав автомобил лесен за поддръжка!От теб зависи какво искаш от колата..и имай на впредвид,че с този 1.4 турбо не върви повече от едно БВМ 325.Относно разхода ... пич няма кола която да върви и да не харчи.Поздрави

#4 b3b0_vNa

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 05 February 2011 - 06:34 AM

Готов съм да поспоря колега :x За вървенето ако е сток ... може да нЗ тъй като аз не съм сток от никъде :lol: и ИС...им е много лошо на правата но пък и аз го имам от половин година да чукна на дърво много съм доволен нямам грам забележка по ходовата част по мотор по нищо аз съм с ковани бутала биели ревизирани глави всичко по мотора е подготвено може за това да ми дава по - малко проблеми но за половин година не съм правил нищо а ходя дая преглеждат по сервиза като правят разни работи по колата зависи кола и жена на късмет :(
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

#5 Graf_Drakyla

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 05 February 2011 - 11:19 AM

Попринцип стоя на страна от италиянските автомобили, но не е да ги мразя. Точно към това пунто ме притеснява, че с това турбо някой може много да го е ръчкал и да не е останал хляб в него. Но всичко е на късмет може да го караш 1 месец и да се развали (недай си Боже) или пък да го ръчкаш дълги години и нищо да му няма. Съвет от мен погледни му ходовата част как е. :(

#6 zlodea

Карам си турбината на 0.6 бара

• Потребител
  • 1,292 Мнения:

Публикувано 05 February 2011 - 11:23 AM

зависи от парите братле ако е на приемлива цена и няма много забележки стреляй мотора с времето ще го ревизираш и аз съм против италянките но тея пунтота са хубави возил съм се в стоково такова наистина невърви за турбо но нали знаеш че става да върви много след време
OPC power

#7 b3b0_vNa

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 05 February 2011 - 01:02 PM

зависи от парите братле ако е на приемлива цена и няма много забележки стреляй мотора с времето ще го ревизираш и аз съм против италянките но тея пунтота са хубави возил съм се в стоково такова наистина невърви за турбо но нали знаеш че става да върви много след време

да стоковото е малко убитак :( варви мн добре супер до 120-130 от там нататак е жив т*шак а и имай в предвид колега,че с бензин турбо ... трудно се поддържа кола от към бензиностанциите
ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

#8 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 05 February 2011 - 04:02 PM

Колега...ти си решаваш...Колегата b3b0_vNa ти предложи...звънкаш му, отивате, карате гледате, и взимаш ако ти хареса :(
Какво прави Лотар Матеус когато България се класира на евро 2012?...Гаси Плейстейшъна и си ляга...

#9 bestlapp

спазва правилата

• Потребител
  • 231 Мнения:

Публикувано 06 February 2011 - 08:16 PM

Ето и аз имам ако те интересува нещо >>> viewtopic.php?f=99&t=193199

Аз го имам от 5-6 месеца и съм достааа доволен от него 9 хиляди съм минал и не съм пипал нищо освен масло ремъци и абсолютно всички филтри и един семеринг на водната помпа ми протече това е... и сега хич не ми се иска да го продавам но ми трябват спешно пари за един друг автомобил доста по висок клас... но общо взето количката не е евтина и ако намериш запазена и глезена ще се отвозиш.. :idea: :idea:
Публикувано изображение
VW не умира само си сменя собствениците !!

#10 bademos

спазва правилата

• Потребител
  • 228 Мнения:

Публикувано 06 February 2011 - 09:51 PM

5год. го карам и имам доста впечетления.
Претърпяла е доста интервенции и мн. душманско каране. Няма на кой да се оплаче, а все така храбро върви и жули, но няма да посочвам кои швайцерски марки, че ще настане спор. :lol:
Ако има нещо пиши.

#11 KaTsArA

млад шофьор

• Потребител
  • 54 Мнения:

Публикувано 28 April 2011 - 08:56 PM

Имали сме няколко ГТ-та и нз как ги трошите тия коли ама до сега никакъв проблем не съм имал ! искат да се обслужват както трябва ! :ok:
GT 1.4 TURBO 8V

#12 sinhro

млад шофьор

• Потребител
  • 79 Мнения:

Публикувано 07 July 2011 - 09:16 AM

по принцип са проблемни, едно оправиш- друго развалиш. Мотора е як, държи на холд до 2 бара, но електрониката е шибана, водни помпи, маслени радиятори се цепат такива проблеми дето са изнервящи, иначе от старото поколение с Уно главата 133 коня дето е много жесток прицел, моите впечатления от ходова част че не се чупат лесно тъй като гт-то е подсилено по окачване, преценявай
<p>Не всички хубави неща в живота са неща.</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.