IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Мнение за Fiat Punto 1.2 16V

• Не можете да пишете в тази тема
8 отговора на тази тема

#1 vaniosl

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 08 February 2011 - 08:22 PM

Харесал съм си такова Пунто,но се още се колебая дали да го вземам.Та,какво ви е мнението за това пунто.Какви са му "+" и "-".И дали има нещо специално,което трябва да знам за него.Благодаря.

#2 peppu

Батман

• Потребител
  • 754 Мнения:

Публикувано 08 February 2011 - 09:09 PM

Ми незнам точно кой модел е, в смисъл не си казал коя година е Пунтото и какви пари струва! В смисъл дали си заслужава тези пари и по-важното е какво друго можеш да си вземеш за тия пари, които си готов да дадеш за Фиата, дали неможеш да си вземеш нещо по-добро или си решил, че искаш Фиат Пунто? А и виж дали ще ти хареса на външен вид колко е запазена и естествено отвътре салона! Ако си заслужава парите, взимай го! Тоя мотор 1200 кубика, предполагам че ще ти дава нисък разход! :nono:

#3 Graf_Drakyla

млад шофьор

• Потребител
  • 53 Мнения:

Публикувано 09 February 2011 - 09:56 AM

Колега, ако ще го ползваш за градски автомобил е добра, ама съм чувал, че ходовата част е по-проблемна, ама пък и частите не са безбожно скъпи така че :nono: успех

#4 vaniosl

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 09 February 2011 - 11:41 AM

Колата е 2000 година.Иначе ще ми трябва за градски условия да.Няма да пътувам много много извънградско.Пък и това ще ми е първа кола.Иначе говоря по точно за този модел:

http://www.cars.bg/u279114

Заслужава ли си парите според вас?

#5 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 09 February 2011 - 02:15 PM

Модела се води спортинг с шестстепенна скоростна кутия 1,2 16V, 80 к.с., само незнам защо волана не е оригиналния, по скоро самия аербег на волана е различен от заводския, преди да купиш подобна кола трябва да разбереш, защо е с различен аербег !!!
Ето една обява в която да видиш как изглежда оригиналния волан и топката на скоростите http://www.cars.bg/u287494

#6 vaniosl

нов шофьор

• Потребител
  • 11 Мнения:

Публикувано 09 February 2011 - 04:18 PM

Хммм прав си наистина.То е ясно явно е влизал в употреба аербега.А каква е в момента според вас реалната цена на тази кола която ти си предложил?

#7 didich

примерен шофьор

• Потребител
  • 464 Мнения:

Публикувано 10 February 2011 - 07:27 AM

Колега, въпросния модел се произвежда м/у 1999 и 2003 г. и според зависи и от състоянието на колата цените варират напр. нещо от сорта на 3000-6000 лв., общо взето пазаруването на кола от БГ втора ръка си е на късмет, може да купиш и много запазена кола, може да купиш и пълен кошник и след месец примерно да почнат мъките, за това отиваш (може да вземеш някой човек с теб, който разбира от коли), гледаш и ако ти хареса купуваш. Някъде предлагат и опция преди да купиш да закараш колата в сервиз за преглед и дианостика :idea:
Аз карам такава кола, но с по големия мотор и като цяло съм доволен :nono:

#8 consult666

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 30 May 2012 - 07:59 PM

Да си дам и моето мнение, имам такава кола от февруари миналата година. Направих и профилактика сложих и хубави гуми поръчкови джанти с тях, ново радио и само карам. Колата се кара през почивните дни поради естеството и на возене, окачването и доста твърдо а с нископрофилни гуми става ужасно друсащо но стой на пътя като залепена. Моторчето и дърпа прилично, но не очаквай чудеса не харчи кой знае какво. музиката и добре свири моята си има вградена туба, сменил съм радиото за да ползвам USB Card rider-a. Преди години съм имал Uno с Fire моторчето но разликата е огромна в полза на пунтото. Имал съм много различни марки коли но италянската си остава страст поне за мен. Ти си прецени аз ти желая успех в избора.

#9 batproho

примерен шофьор

• Потребител
  • 422 Мнения:

Публикувано 05 June 2012 - 03:51 PM

Да си дам и моето мнение, имам такава кола от февруари миналата година. Направих и профилактика сложих и хубави гуми поръчкови джанти с тях, ново радио и само карам. Колата се кара през почивните дни поради естеството и на возене, окачването и доста твърдо а с нископрофилни гуми става ужасно друсащо но стой на пътя като залепена. Моторчето и дърпа прилично, но не очаквай чудеса не харчи кой знае какво. музиката и добре свири моята си има вградена туба, сменил съм радиото за да ползвам USB Card rider-a. Преди години съм имал Uno с Fire моторчето но разликата е огромна в полза на пунтото. Имал съм много различни марки коли но италянската си остава страст поне за мен. Ти си прецени аз ти желая успех в избора.

Тя темата е от преди три месеца и колегата вече най-вероятно си в зел кола, иначе да Пунто-то си е добра кола за в града :).
<p>Когато на готин човек му е кофти - това е Блус!Когато на кофти човек му е готино - това е Чалга!<br /> </p>
<!-- m -->
<p>http://eilo.org/trance.m3u</p>
<!-- m -->

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.