IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Fiat coupe

• Не можете да пишете в тази тема
14 отговора на тази тема

#1 wildfan

нов шофьор

• Потребител
  • 35 Мнения:

Публикувано 12 February 2011 - 05:10 PM

Здр. искам да ви попитам какво ви е мнението за този автомобил. Какъв разход дава ....как и е окачването , здраво ли е и т.н. ,че нещо имам голям интерес към този автомобил напоследък :lol: И струва ли си като цяло ?
Карай бързо...животЪТ е кратък :)

#2 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 13 February 2011 - 06:13 AM

Ако намериш читав ще си много доволен 2.0 16в. Здрави мотори , твърдо окачване но е по-добре от алфа.

#3 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 13 February 2011 - 11:58 AM

:lol:
Местя темата в "Автосправочник" :)
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#4 wildfan

нов шофьор

• Потребител
  • 35 Мнения:

Публикувано 13 February 2011 - 12:27 PM

Колега за алфа 156 ли говориш специално или като цяло за алфите ? :lol:

#5 DJ_STIVAN

нов шофьор

• Потребител
  • 49 Мнения:

Публикувано 15 February 2011 - 07:46 PM

Хубави са купетата, имат добри екстри, здраво окачване, евтини части... двигателите немога да кажа как са, зашщото имам впечатления сао от 20вт-то. Винаги съм бил на мнение, че ако нещо ти харесва и те влече... скачай с двата крака, без значение какво мисля другите.
Alfa 33 1.7 16V 92'
Fiat Coupe 2.0 20V TURBO Garrett T03/T04B S Trim; 300+HP

#6 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 16 February 2011 - 03:33 AM

Хубави са купетата, имат добри екстри, здраво окачване, евтини части... двигателите немога да кажа как са, зашщото имам впечатления сао от 20вт-то. Винаги съм бил на мнение, че ако нещо ти харесва и те влече... скачай с двата крака, без значение какво мисля другите.

+1 Точно го е казал колегата Dj Stivan :D
Няма значение коя марка те влече - Opel, Vw, Ford, Fiat, BMW, Mercedes, Honda - все тая. Всичките се трошат независимо от модела и годината на производство :) Така и така ще даваш пари за поддръжка, но поне колата да те кефи :idea:
<p>Лаптопи, таблети, смартфони - <a href=\"http://www.itexperts...texperts.bg</a> - за отстъпки и цени - 0883 45 86 12 .</p>

#7 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 16 February 2011 - 09:53 AM

Здр. искам да ви попитам какво ви е мнението за този автомобил. Какъв разход дава ....как и е окачването , здраво ли е и т.н. ,че нещо имам голям интерес към този автомобил напоследък :D И струва ли си като цяло ?

Разхода ще е като на всички коли над 1.6 - 12 -15 градско и 7-9 извънградско.
Много красива кола :)
Кара с компресори

#8 wildfan

нов шофьор

• Потребител
  • 35 Мнения:

Публикувано 18 February 2011 - 12:20 PM

Благодарско :) ...дано да намеря нещо хубаво с газ ,че като за първа собствена кола ше ми е малко трудно да я храня ,като съм свикнал на 1.6 досега :death:

#9 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 18 February 2011 - 07:26 PM

Благодарско :) ...дано да намеря нещо хубаво с газ ,че като за първа собствена кола ше ми е малко трудно да я храня ,като съм свикнал на 1.6 досега :wall:

Земи си с ГИ да нямаш грижи :death:

#10 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 18 February 2011 - 08:58 PM

Колата си заслужава 2 бона :) , много са паднали цените.....

#11 u`F`o

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,197 Мнения:

Публикувано 19 February 2011 - 12:12 AM

Колата си заслужава 2 бона :death: , много са паднали цените.....

По-скоро, 2500 -3к... И да търси последните години, където нямат проблем с разтичащото се табло :)

#12 cibershot

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 22 April 2012 - 06:30 AM

мом4ета,кажете не6то за таблото.как да спра цапането от тая смола?

#13 ico_1966

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 26 August 2012 - 08:51 PM

казаха ,и да го измия с вода и сода ама си мислех че е от ароматизатор! сега разбирам че е проблем на марката! Имам идея да му правя вратите на фиятчето да се отварят наго ре някои знае ли във варна къде може да стане тов?

#14 Xitap

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,709 Мнения:

Публикувано 17 January 2013 - 12:24 PM

казаха ,и да го измия с вода и сода ама си мислех че е от ароматизатор! сега разбирам че е проблем на марката! Имам идея да му правя вратите на фиятчето да се отварят наго ре някои знае ли във варна къде може да стане тов?

Е във Варна сте меката на Ламбо дорс бе!!!

#15 Hot_car

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 23 March 2013 - 11:31 AM

здравей те относно темата на wildfan бих казал че за мн хубави машини аз лично исползвам FIAT COUPE 16V TURBO и съм много доволен от него имам и няколко придобивки спрямо модела като на пример SRS ABC TRACTION CONTROL BORD KOM. и т.н но бих казал че много гори дава ми 11 12 / 100 в градски условиа а извин драгско ми смъква на 6 /100 бих допилнил като недостатак спрчмо могелите на фиат купе че имат много лека задница и много бързо мойе да ви изненада ако сте решили да правите силув тунинг на автомобила спойлера е задилжителен

като плус бих казал за колата че е мн пиргава набира бирзо за стандартна версиа на 16V Turbo дават 7.2 сек. но при модивикации като моч мойе това да е 6.00 сек.
(допилнително ) не слушаъте хората които казват че тоая могел на фиат за били мн чупливи да такива са но само модела купе 1.8 самичт могел е с фабричен дефект но на останалите модели като 16v 16v turbo 20v i 20 V turbo sa mn stabilni

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.