IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Бодибилдинг: как тренирате и какво хапвате?

• Не можете да пишете в тази тема
46 отговора на тази тема

#16 MMia

нов шофьор

• Потребител
  • 22 Мнения:

Публикувано 28 May 2011 - 12:05 PM

Стероидите със сигурност не са плацебо :giggle: Казвам само,че 90% от трениращите не спазват диетата,която би трябвало да спазват, за да имат резултатите които очакват и се надяват,че с добавки ще компенсират ситуацията.То зависи и от целите де,както и да е :D Поздрави!

Глупости, дори и да зобиш, пак трябва да спазваш режим на сън, на хранене, на тренировки, почивки... ако си мислиш, че такова тяло http://a6.sphotos.ak...9_7991799_n.jpg можеш да направиш само със зоб(което не е пласибо :) ) :giggle: :lol:
  • Del харесва това

#17 monster_ bass

професионален шофьор

• Потребител
  • 717 Мнения:

Публикувано 28 May 2011 - 02:31 PM

Не си вникнал в постовете ми,не съм тийнеиджър от вБокс,че да ми ги обясняваш тея работи :bye:
Нещата никога не са такива каквито изглеждат !

#18 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 29 May 2011 - 03:30 AM

^Del^ от къде го купи МегаМен на Витапак ГНС понеже немога да го открия :bye:

#19 SpeedGabrovo

професионален шофьор

• Потребител
  • 913 Мнения:

Публикувано 29 May 2011 - 08:29 AM

Има ли някой да тренира на успоредки или лостове,така наречения Уличен фитнес?
Искаме ПИСТА! Улиците не са място за състезания.
viewtopic.php?f=2&t=167104

#20 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 09:26 PM

^Del^ от къде го купи МегаМен на Витапак ГНС понеже немога да го открия :P

В USA го купих.В БГ много товарят... намерих магазин на ГНС (по-скоро обирджии дето крадат пари под предтекст,че са от ГНС).Не продават пакета като цяло (защо ли... сигурно,защото струва само 50$ за съплай за цял месец),вместо това продават хапчетата по отделно.На 4-тото хапче(общо са 7 на ден) цената беше стигнала 200лв и аз просто си излязох от магазина :cry_:
<p>Публикувано изображение</p>

#21 fatikat

спазва правилата

• Потребител
  • 265 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 10:40 PM

^Del^ от къде го купи МегаМен на Витапак ГНС понеже немога да го открия :P

В USA го купих.В БГ много товарят... намерих магазин на ГНС (по-скоро обирджии дето крадат пари под предтекст,че са от ГНС).Не продават пакета като цяло (защо ли... сигурно,защото струва само 50$ за съплай за цял месец),вместо това продават хапчетата по отделно.На 4-тото хапче(общо са 7 на ден) цената беше стигнала 200лв и аз просто си излязох от магазина :cry_:

Ще ме извинявате,но може ли да поясните за какво точно е този МегаМен на Витапак ГНС...?! И ако може да ми кажете какво друго да пия,освен Л-карнитин за отслабване,естествено + много кардио и някакъв вид диетка...?! Целта ми е максимално бързо сваляне на 5-10 килограма.Мерси предварително!

#22 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 04 June 2011 - 04:55 PM

MegaMen Sport Vitapack на GNC е хранителна добавка :D
Изглежда така:
Публикувано изображение

Предполага се,че има всички необходими витамини,минерали и подобни,необходими за един активно спортуващ човек (внимание - ако някой мисли да закупи такъв продукт на въпросната фирма,трябва да се знае,че има и други видове Витапакове на ГНС освен Спорт,затова трябва да се чете,кой за какво е :P Разликите в опаковките са буквално минимални...).

Ако те интересуват точните съставки,като се прибера в Хасково,мога да ти напиша всяко едно от 7-те хапчета какво съдържа.

Виж какво е писал колегата monster_ bass,на предната страница :cry_:

...Ако качваш ти трябват малко повече калории отколкото изразходваш и прогресия в тежестите,за сваляне лек калориен дефицит....Закусвам:3 цели яйца,4 белтъка и 150 грама овес+един плод,после на всеки 3 часа 200 грама месо и 100 грама ориз(преди приготвяне)ако не ме домързи и салата понякога,след тренировка пия протеин и ям стафиди,а преди лягане 250-300 грама извара.Общо за деня 6 или 7 хранения.Сън задължително 8 часа през нощта и 4-5 литра вода на ден.От добавки няма нужда ако ти е правилно структуриран режима,повечето от тях и без това нямат ефект.Успех!

Неговата диета е добра,само вместо ориз вкарай някой зеленчук,ако резултата ти трябва да е бърз (те 10 кг не са чак толкова много... е разбира се в зависимост от структурата ти и колко си предразположен към качване или сваляне).За мен чудеса вършат пилешкото или рибата(200-250г) + краставици(150-200г - те са вода) :D
Много важно нещо,което много хора пропускат е водата! Не напразно го и почерних,Старай се да пиеш минимум 5 литра на ден!
Препоръчвам ти , сутрин като станеш , ако имаш възможност да направиш една разходка(може и гимнастика или тичане,дори и таебо става) в рамките на около 30-40мин.Прави чудеса.Някой хора са против кардиото на празен стомах,но на мен поне ми е доказало,че е превъзходен начин,за отслабване.

#23 fatikat

спазва правилата

• Потребител
  • 265 Мнения:

Публикувано 05 June 2011 - 08:06 AM

Благодаря Ти,колега! :cry_: " Ако те интересуват точните съставки,като се прибера в Хасково,мога да ти напиша всяко едно от 7-те хапчета какво съдържа. " Ако това предложение важи все още,го грабвам веднага. :P
Поздрави!

#24 cRaZy_

професионален шофьор

• Модератор
  • 2,555 Мнения:

Публикувано 09 June 2011 - 08:18 PM

http://vbox7.com/play:f604dbb8

Голфо се ражда в Германия и Умира в Перник

#25 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 10 June 2011 - 01:16 PM

Благодаря Ти,колега! :shock: " Ако те интересуват точните съставки,като се прибера в Хасково,мога да ти напиша всяко едно от 7-те хапчета какво съдържа. " Ако това предложение важи все още,го грабвам веднага. :shock:
Поздрави!

Съжелявам,но не мога да открия опаковката.Ако я видя, ще ти напиша подробната информация :arrow:

#26 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 11 June 2011 - 05:23 AM

Благодаря Ти,колега! :arrow: " Ако те интересуват точните съставки,като се прибера в Хасково,мога да ти напиша всяко едно от 7-те хапчета какво съдържа. " Ако това предложение важи все още,го грабвам веднага. :shock:
Поздрави!

От къде ще го грабнеш ?

#27 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 11 June 2011 - 05:24 AM

Днес ще си потърся аминокиселини и креатин , че на 30 заминавам за морето :arrow:

#28 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 11 June 2011 - 10:31 AM

Плажно момче ли си :shock: Само за лятото :arrow:

#29 kpacu___momo

спазва правилата

• Потребител
  • 227 Мнения:

Публикувано 12 June 2011 - 06:01 AM

По-скоро си търся причина да купя малко добавки :shock: Вчера взех Креапюр , нещо като креатин , но малко по-добро. С какво да го комбинирам , че ми останаха още пари :arrow:

#30 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,040 Мнения:

Публикувано 12 June 2011 - 08:30 AM

С Протеин ако не си си взел... това е задължителното нещо което всеки трябва да си вземе при положение,че не може да спазва стриктна диета :) Ако вече си взел Протеин, тогава може да се замислиш за нещо друго,например Глутамин (ако го няма като съставка в това което пиеш), но за мен поне е излишно да разчиташ толкова на добавки :arrow:

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.