IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Въпрос за покупка на Тoyota Yaris

• Не можете да пишете в тази тема
2 отговора на тази тема

#1 ghoul18

спазва правилата

• Потребител
  • 292 Мнения:

Публикувано 28 February 2011 - 05:18 PM

Бих искал да се посъветвам с вас относно покупка на Ярис! Значи колата на която съм се спрял е 2001г. 1,0 VVTi , 68к.с. ! Интересува ме какво да гледам при покупката? Доколкото знам е с верига! Как са нещата с поддръжката, скъпи ли са частите? Какво да очаквам като разход? Какви са слабите страни на колицата? И като цяло какво е мнението ви за този автомобил? Каква е справедливата цена? Ще се кара от девойка :Д
Благодаря предварително на всички отзовали се!
Поздрави!

#2 rey_cra4ola

професионален шофьор

• Потребител
  • 519 Мнения:

Публикувано 28 February 2011 - 10:23 PM

колега незнам за техническите характеристики но мога да те посаветвам едно гледаи много добре защото тея малки коли доста от тях са върнати от гробището,джамаза като взимал един автовоз коли и продавача в италия му подарил разман ярис (така ми каза джамбаза като докара купчина смачкано желязо) той вкарва 2000 3000 лева и я праят обаче кво правим като се удари женати с детето (недай си боже на никой не се случи), при тази веднъж разтегната ламарина край .... вече не е същата здравина и от там сам се сещаш какво става.Дано мнението ми ти бъде от полза

П.П. при много сериозен удър стенда за изпъване( който се захваща за праговете) оставя леки дупчици тично по ръба ако видиш такова нещо бягай на далеч :kill_m:
Поправка на брони телефон за контакти 0889922059
http://www.cars.bg/u529663 продавам си колата

#3 ghoul18

спазва правилата

• Потребител
  • 292 Мнения:

Публикувано 01 March 2011 - 08:52 AM

Мерси колега, ще го имам предвид определено!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.