IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Фарове опел омега б

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 Av7oManiA

млад шофьор

• Потребител
  • 55 Мнения:

Публикувано 03 April 2011 - 09:06 AM

Здравейте колеги !
Имам проблем с моята кола ( опел омега б ) и се надявам ако може да ми помогнете :wink:
Фаровете ми светят слабо вечер ( От слънцето са пожълтели защото са пластмасови а не стъклени ) Ако ги ошкуря с водна шкурка дали ще станат като нови :idea:
Помогнете ми да реша проблема !
Благодаря предварително !

#2 IAMATUNING

млад шофьор

• Потребител
  • 98 Мнения:

Публикувано 03 April 2011 - 04:13 PM

Става колега със 2000 на пастир машина и след това с 2 вида пасти,но е временно(зависи от поддържането).А другия вариант е пак водната шкурка и отгоре лакиране - от което съм много доволен.Някой даже препоръчват стъклото(пластмасата)да се обработва от двете страни - тогава ефекта бил изумителен.За горните два варианта съм ги правил няколко пъти и хората са доволни,всичко зависи от тебе дали сам ще си ги правиш или ще ползваш услугите на някой сервиз.Предпочитането на хората се основава от цената понеже за лакирането на фар е около 35-40лв. а за пастирането около 15-20лв. за двата и става за 30мин. а другото отнема два дни и хората отказват да стоят без кола повече от ден,затова биха предпочели да се пастират переодично на 4-6месеца и дори да надхвърли цената от лакиране на фаровете те не го усещат.

#3 боксер

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,147 Мнения:

Публикувано 08 April 2011 - 11:13 AM

А с какъв лак трябва да се лакират?

#4 IAMATUNING

млад шофьор

• Потребител
  • 98 Мнения:

Публикувано 16 April 2011 - 07:44 AM

Аз използвам на Новол имат един нанолак номерът му е 590 и е адски труден за надраскване,е трудно се пастира но и трудно се надрасква.

#5 Av7oManiA

млад шофьор

• Потребител
  • 55 Мнения:

Публикувано 12 September 2011 - 08:31 AM

Благодаря :D Направих го и сега фаровете ми са като слънце :D

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.