IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Продължението на състезанието е на 05.06.2011г.

• Не можете да пишете в тази тема
108 отговора на тази тема

#46 irazer

Баче Кире - Турбовеликан

• Драг състезател
  • 351 Мнения:

Публикувано 02 June 2011 - 08:43 PM

Още един претендент за срийт клас,ГОЛФ РАЛИ ВР6-ТУРБО

:ok: :) :roll:

Да покаже една снимка на колата и направо му давайте купата. :D :o

Aко това е към мен,веднага ти отговарям :roll: Ако ти дадът купа по динографика много ще сбъркат :P 8) :lol: и това се видя ;) :) :D ,но ако дадът купа на голфа по снимка може и да не сбъркат :lol: :lol: :lol: защото още не се е изложил :D :D за разлика от..................... :lol: :lol: :lol:
<p>DRAGPOWER тим 0878 75 48 75 (VR6 TURBO QUATTRO(9,972s -241,26km/h -402m)850HP 950NM</p>
<!-- m -->
<p>DRAG POWER TEAM -FACEBOOK</p>
<!-- m -->
<p>&nbsp;</p>

#47 irazer

Баче Кире - Турбовеликан

• Драг състезател
  • 351 Мнения:

Публикувано 02 June 2011 - 09:06 PM

Е и на мен ми се стори чудна тая работа... и за тва питам дали има мерен рън на такова налягане.

Както книжката не кара колата :) така и динографиката не дава времена ;) пък и крайното налягане на този ''ДЗВЕР'' :roll: е 2,6-бара на 2600сс,мислиш ли че ги вълнува кирливото 1 барче :roll: :) смятам ,че постижението им е много маняшко :ok:
<p>DRAGPOWER тим 0878 75 48 75 (VR6 TURBO QUATTRO(9,972s -241,26km/h -402m)850HP 950NM</p>
<!-- m -->
<!-- m -->
<p>&nbsp;</p>

#48 VIRUSS

млад шофьор

• Драг състезател
  • 91 Мнения:

Публикувано 02 June 2011 - 09:31 PM

Да покаже една снимка на колата и направо му давайте купата. :o 8)

Aко това е към мен,веднага ти отговарям :roll: Ако ти дадът купа по динографика много ще сбъркат :P :lol: :lol: и това се видя ;) :) :D ,но ако дадът купа на голфа по снимка може и да не сбъркат :lol: :lol: :lol: защото още не се е изложил :D :D за разлика от..................... :lol: :lol: :P

Поживём — увидим,
а и незнам кой се е изложил.А може и да вземете от публиката 3ма да ги повозите в голфа да видят десетката :ok: Пожелавам ви да сте първи.На всички го пожелавам.Каквото съм искал от колата съм го получил и не виждам на кого трябва да се доказва това.Сега може би ще излезнат 50 човека да кажат че килограмите нямат значение нали?Един болт няма да сваля от колата си и за сведение да кажа само,че 1570кг е колата,на пистата бях с 50л.бензин,2сакчета с дрехи 2бр пожарогасители и голямо гедоре.И аз съм 95кг.Това не ми е проблем.С 10 старта с лънч на 1бар се прибрах с колата на ход,както и дойдох :D нали това е стриит кола все пак.Това са важни за мен неща.Ако можех и да я карам по-добре щеше да има много по-добри резултати.Незнам защо търсиш интрига.А това със снимката се вижда че не е за теб.Пак ще пожелая на всички успех и на теб ще кажа,че всеки един щом е стигнал до пистата няма как да се е изложил защото няма как да се състезаваш сам без изложилите се.
Има с кого да се борите така че успех :ok:
Не разбрах какво против имаш дино графиките?Истински са.
И тук искам да благодаря на Илко от ХЕЕД АУТО дето ми разреши проблема на пистата,не че не потърсих помощ и от други там но....

#49 OpelFan

професионален шофьор

• Потребител
  • 502 Мнения:

Публикувано 02 June 2011 - 09:37 PM

Да покаже една снимка на колата и направо му давайте купата. :o 8)

Aко това е към мен,веднага ти отговарям :roll: Ако ти дадът купа по динографика много ще сбъркат :P :lol: :lol: и това се видя ;) :) :D ,но ако дадът купа на голфа по снимка може и да не сбъркат :lol: :lol: :lol: защото още не се е изложил :D :D за разлика от..................... :lol: :lol: :P

Поживём — увидим,
а и незнам кой се е изложил.А може и да вземете от публиката 3ма да ги повозите в голфа да видят десетката :ok: Пожелавам ви да сте първи.На всички го пожелавам.Каквото съм искал от колата съм го получил и не виждам на кого трябва да се доказва това.Сега може би ще излезнат 50 човека да кажат че килограмите нямат значение нали?Един болт няма да сваля от колата си и за сведение да кажа само,че 1570кг е колата,на пистата бях с 50л.бензин,2сакчета с дрехи 2бр пожарогасители и голямо гедоре.И аз съм 95кг.Това не ми е проблем.С 10 старта с лънч на 1бар се прибрах с колата на ход,както и дойдох :D нали това е стриит кола все пак.Това са важни за мен неща.Ако можех и да я карам по-добре щеше да има много по-добри резултати.Незнам защо търсиш интрига.А това със снимката се вижда че не е за теб.Пак ще пожелая на всички успех и на теб ще кажа,че всеки един щом е стигнал до пистата няма как да се е изложил защото няма как да се състезаваш сам без изложилите се.
Има с кого да се борите така че успех :ok:

евала за поста.... няма смисал от караници и спорове :P че аман от интриганти в форума :)

#50 Vizor

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,147 Мнения:

Публикувано 02 June 2011 - 10:07 PM

VIRUSS излъга за теглото.. ти си повече от 95 :ok: Сто ги сложи за благозвучие, а когато отвори багажника аз се потресох когато ти трябваше гедорето как изкара поне 3 сака и още няколко ТОНА багаж от него.

Пожелавам ти да набиеш много ниска десетка с тая уникално красива машина! Малко са така изпипаните двигатели! Евала за което!

П.П. Голфа, за който говори Ирейзъра.. също няма нищо свалено по него ако е същото червено голф рали, за което става дума.
take a look to the sky, just before you die.. its the last time you will!

#51 irazer

Баче Кире - Турбовеликан

• Драг състезател
  • 351 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 07:20 AM

:roll:

Да покаже една снимка на колата и направо му давайте купата. :lol: :lol:

Aко това е към мен,веднага ти отговарям :) Ако ти дадът купа по динографика много ще сбъркат :P :lol: :lol: и това се видя :D :D :D ,но ако дадът купа на голфа по снимка може и да не сбъркат :lol: :lol: :P защото още не се е изложил :D :o за разлика от..................... :ok: :ok: :P

Поживём — увидим,
а и незнам кой се е изложил.А може и да вземете от публиката 3ма да ги повозите в голфа да видят десетката :P Пожелавам ви да сте първи.На всички го пожелавам.Каквото съм искал от колата съм го получил и не виждам на кого трябва да се доказва това.Сега може би ще излезнат 50 човека да кажат че килограмите нямат значение нали?Един болт няма да сваля от колата си и за сведение да кажа само,че 1570кг е колата,на пистата бях с 50л.бензин,2сакчета с дрехи 2бр пожарогасители и голямо гедоре.И аз съм 95кг.Това не ми е проблем.С 10 старта с лънч на 1бар се прибрах с колата на ход,както и дойдох 8) нали това е стриит кола все пак.Това са важни за мен неща.Ако можех и да я карам по-добре щеше да има много по-добри резултати.Незнам защо търсиш интрига.А това със снимката се вижда че не е за теб.Пак ще пожелая на всички успех и на теб ще кажа,че всеки един щом е стигнал до пистата няма как да се е изложил защото няма как да се състезаваш сам без изложилите се.
Има с кого да се борите така че успех :)
И тук искам да благодаря на Илко от ХЕЕД АУТО дето ми разреши проблема на пистата,не че не потърсих помощ и от други там но....

Не се впрягай толкова ;) това е конференция преди боксов мач :D за по-голяма мотивьция :lol: :D пожелавам ти успех :ok:
<!-- m -->
<!-- m -->
<p>&nbsp;</p>

#52 r1der

опитен шофьор

• Потребител
  • 109 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 09:45 AM

http://sinoptik.bg/?lid=100727079

Организаторите... ?

#53 bravas

примерен шофьор

• Потребител
  • 478 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 11:39 AM

Не виждаш ли ,че го дават да вали късният слетобед след 3.00 часа и то краткотрайни превалявания а до тогава всичко ще е свършило има само половината част от състезанието най-вероятно до 13.30 или най-късно до 14.00 всичко ще е свършило , няма смисал да се отлага аз ще пътувам от 400км в едната посока и нищо не казвам , пък и вече всеки си е направил планове за неделята не е много лесно заетите хора да си променят плановете всяка седмица
"ТЕ VW и Opel бягат бърже,защото ги гони ръждата"[*]

#54 ivo peev

опитен шофьор

• Потребител
  • 118 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 03:50 PM

Предният път прогнозата беше същата и ни изненада неприятно-дано сега да имаме късмет

#55 Awaken

млад шофьор

• Потребител
  • 79 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 06:04 PM

Предния път в 17ч пистата беше вече суха, спря да вали около 16:20-30 ... според мен дори и тогава можеше да се довърши състезанието... времето вече е много топло и дъждовете са кратки... дори и да падне много вода, ще изсъхне бързо... ня се плашите ;Д

#56 Mytu

нов шофьор

• Потребител
  • 18 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 07:28 PM

Пак, ще се наиграете :cry_:

#57 HeO-MeHa

опитен шофьор

• Потребител
  • 186 Мнения:

Публикувано 03 June 2011 - 08:38 PM

някой от Варна не си ли търси превоз за драга? Че сам ще ми е скучно да го блъскам целия път :cry_:

#58 viperoni

Без стаж

• Потребител
  • 9 Мнения:

Публикувано 04 June 2011 - 05:48 AM

някой от Варна не си ли търси превоз за драга? Че сам ще ми е скучно да го блъскам целия път :cry_:

Аз търся,но от Пловдив.....някой ако не му се ходи сам да казва,ще разделим разходите.

#59 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 04 June 2011 - 07:58 AM

http://www.facebook.... ... tif_t=like
.

#60 dkppp

млад шофьор

• Потребител
  • 71 Мнения:

Публикувано 04 June 2011 - 12:38 PM

За утре всичко ОК. ли е ??? :o
Да не би ОНЯ от горе :cry_: , да прецака нещата!
А дано НЕ !!!
---УСПЕХ на всички и безаварийно каране.--- :P :D :D

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.