IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Лепило за тапициране на тонколони?

• Не можете да пишете в тази тема
35 отговора на тази тема

#31 Kensound

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,705 Мнения:

Публикувано 03 May 2014 - 07:06 PM

Така не се разделя обем!!!
Така поставени вече бас рефлекси не е добре въобще-ти си ги затапил отзад.Идеята е през тях да минава въздух,а ти си ги задушл.
Имах предвид да разделиш този обем на два еднакви,като разделянето се прави пак с плоскост и вече на всеки обем се монтира басрефлекс,а не като сега.
Сега за да направиш това което имам предвид трябва да смениш предния панел.
<p>Head unit:Pioneer Deh-80prs(active),Front line 3-way:DLS R6,Ground Zero GZP60SQ,HI-VI Research T28,Amplifier:Helix DB2,Helix DB5</p>

#32 Play4Fun

Без стаж

• Потребител
  • 8 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 04:11 AM

Така поставени вече бас рефлекси не е добре въобще-ти си ги затапил отзад.Идеята е през тях да минава въздух,а ти си ги задушл.
Имах предвид да разделиш този обем на два еднакви,като разделянето се прави пак с плоскост и вече на всеки обем се монтира басрефлекс,а не като сега.

разбрах те какво имаш предвид ти просто на мене тоя модел повече ми харесва как изглежда, гледах една кутия в един саит кадето правят професионални кутии всякакви видове и имаше точно същата каквато съм направил аз сега и струваше 140 долара така че може да не е чак толкова зле в най лошия случай аз така и така вече съм набил толкова пари за усилвател кабели и кутията нищо че колоните са ми подарък ако не свирят ще си купя и две колони и музиката пак ще пръска макар че аз онзи ден като ги сложих така отзад на кората при останалите колони аз не мога да седа в колата :DD штото аз отпред имам 4 паинерки 2 пиштялки и 2 среди и отзад имам 2 алпинки 8 инча и музиката си дъни много добре просто нямам солиден бас и ако не го постигна с тия ще ги сменя а ако не ми хареса сега как свири кутията може и да махна разделението по средата да видя дали ще има разлика :) иначе твоята идея беше пълно разделение по средата и басрефлекторите от двете страни ако е толкова зле и това мога да направя но ще видим :)

#33 Play4Fun

Без стаж

• Потребител
  • 8 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 04:07 PM

Готов завършен вид отне ми около 14-15 часа за 2 дена да я направя както трябва но ефекта е ПОРАЗИТЕЛЕН !!!! Баса е СУПЕР МЕГА ЯК много чист и плътен огледалата ми трептят като при земетресение хаха :D направо не мога да повярвам колко яко стана.. не се хваля ама купените пасти да ядат, вчера слушах в на един приятел Alpin туба за 240 лева ем моита по ме радва xD

#34 Kensound

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,705 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 04:11 PM

Абе щом те радва това е важното:)
Поне си се постарал да я направиш добре,че историята познава такива сандъци че не е за говорене.....
<p>Head unit:Pioneer Deh-80prs(active),Front line 3-way:DLS R6,Ground Zero GZP60SQ,HI-VI Research T28,Amplifier:Helix DB2,Helix DB5</p>

#35 Play4Fun

Без стаж

• Потребител
  • 8 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 05:36 PM

:) а ти какво мислиш харесва ли ти? и благодаря за саветите :)

#36 Kensound

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,705 Мнения:

Публикувано 04 May 2014 - 05:52 PM

Да,добре си я направил.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.