Warning: Illegal string offset 'html' in /home/tuning.bg/public_html/forums/cache/skin_cache/cacheid_15/skin_topic.php on line 1278 Почистване на CD чеинджър - Тунинг Форум
IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Почистване на CD чеинджър

6 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   bufet

опитен шофьор

• Потребител
  • 119 Мнения:
    Последно посещение: 10.01.2014 - 23:59ч.

Публикувано 25.06.2011 - 14:57ч.

въпроса ми как и дали ще се справя сам да почистя окото или както там се казва на чеинджъра в колата ми, защото спря да чете дисковете върти ги по 1 минута и сменя следващия, или исписва NO CD, ако някаде има обяснение с какво да го почистя- спирт, вода и общо взето всичко по въпроса би ми било полезно.

#2 OFFLINE   MrAllAround

нов шофьор

• Потребител
  • 32 Мнения:
    Последно посещение: 26.03.2014 - 14:16ч.

Публикувано 26.06.2011 - 09:12ч.

В никакъв случай Спирт...може да пробваш Лекичко с клечки за уши,просто да погалиш лазера,при мен работеше,става въпрос за домашно аудио
Горчивината
от лошото качество се запомня много
по-дълго от клиента,
отколкото радостта от ниската цена.

#3 OFFLINE   moloh31

опитен шофьор

• Потребител
  • 110 Мнения:
    Последно посещение: 09.02.2014 - 02:26ч.

Публикувано 26.06.2011 - 09:57ч.

Вземи си една маркова оптична кърпичка за органични стъкла от някоя оптика(най добре от много хлъзгав микрофибър или подобен материал) монтирай на клечката за уши и действай с много леки движения.Кърпичката трябва да е влажна много малко(чиста вода),в никой случай не я мокри,как ще го постигнеш незнам :D,ако не можеш духни като за навлажняване с пара върху стъко.В оптиката се използват специални разтвори за органичните полимерни стъкла .Варианта с филтъра от неупотребявана цигара не съм го пробвал въпреки че е много популярен,а почистващите дискове са нож с две остриета,защото има много ментета :ok:

#4 OFFLINE   bufet

опитен шофьор

• Потребител
  • 119 Мнения:

Публикувано 27.06.2011 - 00:50ч.

почистих го хубаво с дестилирана вода и с клечка за уши, подсуших го,без натиск както трябва, това го разбрах от тема за почистване на ЦД от друг форум, започна да чете дисковете замалко и спря, после все по трудно, започна да насича и като натисна за смяна на песента направо забива, някакви идей?

#5 OFFLINE   batproho

примерен шофьор

• Потребител
  • 422 Мнения:
    Последно посещение: Вчера, 23:10ч.

Публикувано 27.06.2011 - 05:09ч.

А ми явно няма да се разминеш само с чистене а направо с подмяна на оптичната глава :lol: .
<p>Когато на готин човек му е кофти - това е Блус!Когато на кофти човек му е готино - това е Чалга!<br /> </p> <!-- m --> <p>http://eilo.org/trance.m3u</p> <!-- m -->

#6 OFFLINE   bufet

опитен шофьор

• Потребител
  • 119 Мнения:

Публикувано 27.06.2011 - 12:49ч.

добре а каде да го направя и приблизително колко струва смяната, или да си купя друг чеинджър направо

#7 OFFLINE   stefp

нов шофьор

• Потребител
  • 10 Мнения:
    Последно посещение: 05.09.2013 - 15:44ч.

Публикувано 01.07.2011 - 14:53ч.

bufet написа:

добре а каде да го направя и приблизително колко струва смяната, или да си купя друг чеинджър направо

Занеси го на сервиз ,ще ти го ремонтират ,вероятно.
А колко струва ,на това едва ли някой ще ти даде конкретен отговор (без марка ,модел на ченджъра ) .

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Здравейте, вие използвате Tuning.bg като гост!
Ако желаете да използвате пълните възможности на форума е нужно да се регистрирате.
РЕГИСТРАЦИЯТА Е БЪРЗА И ЛЕСНА!

Вход

• Вход в Tuning.bg:  
NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.