IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

колко са зле пунтотата

• Не можете да пишете в тази тема
27 отговора на тази тема

#1 ohrix

Urban Performance Garage

• Потребител
  • 2,225 Мнения:

Публикувано 21 August 2011 - 10:01 PM

и защо всички ги кълнат?
Верно ли са ебати бракмите и се чупят зверската или ме лъжат гадовете щото ги е страх от бинокли?
<p>trackstar.bg</p>

#2 TanoBELIA

нов шофьор

• Потребител
  • 36 Мнения:

Публикувано 21 August 2011 - 10:22 PM

абе филм си е тва с фиат да си имаш работа :ok:

#3 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 21 August 2011 - 10:27 PM

и защо всички ги кълнат?
Верно ли са ебати бракмите и се чупят зверската или ме лъжат гадовете щото ги е страх от бинокли?

Ако става дума за пунто гт турбо , да не е кола за всеки . Кефа е голям . Един приятел имаше такова гт малко напомпано . Вървеше доста добре но пък хвърли турбото и спука глава .

#4 bademos

спазва правилата

• Потребител
  • 228 Мнения:

Публикувано 22 August 2011 - 08:45 AM

Такова твърдение звучи несериозно :ok:
И кой го твърди това, някой злобар дето е паднал с километри, виждащ в следващия момент колата в сервиз а си мисли, че е за ремонт, пък тя за ъпгрейт :ok:
Като сметнеш колко ти излиза конска сила и какви коли може да ядосаш, тази кола е без пари :)

#5 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 22 August 2011 - 11:45 AM

и защо всички ги кълнат?

И за мен Audi Q7 е най-грозната кола, ама всеки си има предпочитания! Коли боклуци няма, всичко зависи от поддръжката на дадения автомобил! Какво са ти казали ,че им се чупи по-точно???
<p>Публикувано изображение</p>

#6 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 22 August 2011 - 11:51 AM

и защо всички ги кълнат?

И за мен Audi Q7 е най-грозната кола, ама всеки си има предпочитания! Коли боклуци няма, всичко зависи от поддръжката на дадения автомобил! Какво са ти казали ,че им се чупи по-точно???

Той не пита дали според вас е красиво пунтото а дали е здрав и изпипан мотор . По мое мнение колата е много маняшка и бих карал такава . Като цяло са малко капризни . Двигателя не съм сигурен но мисля че е от типо 1.4 и е турбиниран . Затова не и толкова здрав . Като цяло знам че имат проблем с главите .

#7 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 22 August 2011 - 05:30 PM

Да колега прав си... не се изразих правилно. Имах предвид , че повечето българи като цяло не харесват фият,даже са настроени негативно към италианските марки колии .Затова си мисля,че така са казали на момчето.
<p>Публикувано изображение</p>

#8 ohrix

Urban Performance Garage

• Потребител
  • 2,225 Мнения:

Публикувано 22 August 2011 - 07:10 PM

идеята ми е че до скоро имах ауди 1.8t, продадох го, взех си нова но бавна кола.... и сега ми се дава газ.... обаче на който казах че мисля да си зимам пунто разправя как само се чупели... отностно че е за без пари - за това съм се метнал на такова, че ще ми е втора кола евентуално
<p>trackstar.bg</p>

#9 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 23 August 2011 - 07:28 AM

идеята ми е че до скоро имах ауди 1.8t, продадох го, взех си нова но бавна кола.... и сега ми се дава газ.... обаче на който казах че мисля да си зимам пунто разправя как само се чупели... отностно че е за без пари - за това съм се метнал на такова, че ще ми е втора кола евентуално

Добре де - не си от вчера тук, със сигурност знаеш кой може да ти даде точна и коректна информация по темата Пунто ГТ, питам се защо се хабиш ами не му драснеш на лично едно въпросване :) Освен че Жорко е пич - той караше (и още го прави) най-готиното (и добре звучащо) Пунто което съм виждал въобще (почти съм готов да се обзаложа че и ти можеш да кажеш същото). Пък и макар да е облъчен - все пак Жорко никога не е "фърчал" с фантазии и празни приказки ами си го е правил с колата :P , пък и за толкова време експлоатация, ремонти и доработки - все е научил някоя друга тънкост на която да ти обърне внимание :D... пиши му смело - или разчитай да види темата и да се включи по-подробно (щото обикновено е доста лаконичен)
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#10 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 28 August 2011 - 11:31 AM

Това е кола с характер и всяка една е различна ... зависи на каква ще попаднеш :D ... но в почти всички случаи кефа е в пъти по-голям от разходите, освен за бензин :?:

#11 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 28 August 2011 - 08:30 PM

Това е кола с характер и всяка една е различна ... зависи на каква ще попаднеш :D ... но в почти всички случаи кефа е в пъти по-голям от разходите, освен за бензин :)

А - ето го Батко ве :nono: ......скива ли ся какво разправя - аз съм повече от склонен да му вярвам :?:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#12 barty

професионален шофьор

• Потребител
  • 850 Мнения:

Публикувано 29 August 2011 - 11:02 AM

Специално за Пунто турбо ли става въпрос или за Пунтото като цяло?
Аз съм убеден че Фиат са здрави коли но искат поддръжка :D Както и останалите коли
А при кола втора ръка като че ли късмета е фактор №1
Кара с компресори

#13 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 29 August 2011 - 11:09 AM

Специално за Пунто турбо ли става въпрос или за Пунтото като цяло?
Аз съм убеден че Фиат са здрави коли но искат поддръжка :D Както и останалите коли
А при кола втора ръка като че ли късмета е фактор №1

Турбоооо... ооооуууумммм псссссссссс :?:

#14 exotique

професионален шофьор

• Модератор
  • 1,984 Мнения:

Публикувано 31 August 2011 - 04:21 PM

пунто турбо съм бил с 20 коня по-слаба кола....не знам кво бу беше състоянието,но бучеше зверски и съскаше потайно :diespam:
маx beer drinking теам
Публикувано изображение

#15 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 31 August 2011 - 04:44 PM

пунто турбо съм бил с 20 коня по-слаба кола....не знам кво бу беше състоянието,но бучеше зверски и съскаше потайно :lol:

Ламерско изказване напраи :lol: :diespam: ... конете далеч не са всичко, особено като не казваш с каква кола си бил :lol:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.