IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Как се лепи карбоново фолио?

• Не можете да пишете в тази тема
11 отговора на тази тема

#1 lybettttto

нов шофьор

• Потребител
  • 42 Мнения:

Публикувано 13 September 2011 - 03:06 PM

Не знам дали е тук мястото на темата за което се извинявам. Искам да попитам как се залепя фолиото на детаили вътре в колата защото не ми се дават пари и за миастори. също и как се постига ефекта да има гланц отгоре върху фолиото ?
Публикувано изображение

#2 didotooo 300zx

спазва правилата

• Потребител
  • 244 Мнения:

Публикувано 14 September 2011 - 07:06 AM

Ами за по малки детайли и вдлъбнати участъци използвай сешоар или пистолет за горещ въздух ,за да се разпъне фолиото.Иначе за гланц пръскат лак върху фолиото.

#3 lybettttto

нов шофьор

• Потребител
  • 42 Мнения:

Публикувано 14 September 2011 - 03:30 PM

да но какъв е процеса на лепенето примерно върху метал? шкури се и се маже със.... и после ?/
Публикувано изображение

#4 didotooo 300zx

спазва правилата

• Потребител
  • 244 Мнения:

Публикувано 14 September 2011 - 04:29 PM

Какъв метал? Гол? Ако е върху капак,калник и така нататък ,обезмасляваш,измиваш хубаво ,подсушаваш и лепиш фолиото- то си има лепило на него.Дай снимки на детайла.

#5 lybettttto

нов шофьор

• Потребител
  • 42 Мнения:

Публикувано 15 September 2011 - 03:02 PM

да кажем на преден капак обезмаслявам почиствам хубаво и го лепя . но съм виждал един гланц отгоре които не знам как се постига в смисъл чувал съм че или се пръска с лак или се маже със епоксидна смола шкури се и се лакирва пак със пистолет с горещ въздух .
Публикувано изображение

#6 didotooo 300zx

спазва правилата

• Потребител
  • 244 Мнения:

Публикувано 15 September 2011 - 07:46 PM

Ами да ти кажа аз само знам за варианта с лакиране отгоре... това със смолите не съм го чувал...

#7 pepino2821

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 27 September 2011 - 03:34 PM

А по въпроса за огледалата. Цел квадрат изхабих и не мога да го сложа. С нагряване става , но много се растегля и после се събира. някаква хватчица дали има?

#8 street_vagabond

професионален шофьор

• Потребител
  • 622 Мнения:

Публикувано 27 September 2011 - 06:27 PM

На каква цена купи фолиото ?
Ах този карбон :ok: Преди 5 години се продаваше "свободно" по специализираните книжарници и то на цена от 3 лв на линеен метър. Широко по 120 см. А сега искат и по 60 кв за квадрат :roll:

#9 ozaki

опитен шофьор

• Потребител
  • 132 Мнения:

Публикувано 29 September 2011 - 11:41 AM

На каква цена купи фолиото ?
Ах този карбон :giggle: Преди 5 години се продаваше "свободно" по специализираните книжарници и то на цена от 3 лв на линеен метър. Широко по 120 см. А сега искат и по 60 кв за квадрат :ok:

Този за който говориш ти все още го има за 5лв. ролката ,ама 3м няма нищо общо с него.

#10 Audi BG

Без стаж

• Потребител
  • 2 Мнения:

Публикувано 23 January 2017 - 03:30 PM

Професионално поставяне на фолио за дома,офиса,автомобила,яхтата.
Работим с най качествените фолиа, които са гарант за качество.
Всеки проект е индивидуален , ще бъдете обслужен от наш консултант, който ще ви даде идеи съобразени с вашите изисквания.За справки и запитвания използвайте посочения тел.0896324948 .Работим с клиенти от цялата страна.

За кола трябват между 10-15-17 кв/м фолио качествено каст с каналчета за по добра адхезия цените варират между 30-60 лв само защитното е 70.00 лв а хрома е 150 лв .Цените ми за монтажа са колкото струва фолиото - народни :) Забравете за китайските боклуци по 10-15 лв с него може само капачки за буркани да фолирате.

#11 01

опитен шофьор

• Banned
  • 150 Мнения:

Публикувано 27 May 2017 - 03:49 AM

Хидро тунинг на джанти и детайли Ем комплект Дружба 0898595426

Каталог авточасти, джанти по модели, гуми по размери и акумулатори по ампераж.

#12 Nina.S

нов шофьор

• Потребител
  • 19 Мнения:

Публикувано 24 July 2017 - 02:45 PM

https://dobrevstyle.wordpress.com

Затъмняване на стъкла
Варна изгодна цена ,избор на фолио ,клас,качество гаранция

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.