IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Мнение за Вектра Б

• Не можете да пишете в тази тема
7 отговора на тази тема

#1 vencioo

спазва правилата

• Потребител
  • 248 Мнения:

Публикувано 06 October 2011 - 01:38 PM

Става въпрос за този автомобил http://www.cars.bg/u471459 .. Въпросът ми е дали си струват тези екотек мотори и като цяло тази вектра.. че много ми хареса цената иииии дали 74кв - 101 к.с. спадат към малкия данък :giggle:
<p>БЪЛГАРИЙО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!</p>

#2 cRaZy_

професионален шофьор

• Модератор
  • 2,555 Мнения:

Публикувано 06 October 2011 - 02:25 PM

Местим :giggle:

Голфо се ражда в Германия и Умира в Перник

#3 Jivko87

нов шофьор

• Потребител
  • 43 Мнения:

Публикувано 06 October 2011 - 04:50 PM

Данъка ти е найстина малкия,но бягай надалеч от този мотор на Вектрата X16XEL.Всички са маслояди и може би след основен ремонт се оправят.

#4 MNmotorsport

нов шофьор

• Потребител
  • 47 Мнения:

Публикувано 06 October 2011 - 08:42 PM

Тя ако беше Х16XEL щеше да е добре,защото той е от новото поколение и не гори масло.Но тая Вектра е с Х16ХЕ който пие много,ама много масло и ако си вземеш точно тоя мотор ще направиш грешка.Аз познавам хора с такъв мотор и единия от тях направи основен ремонт и ефекта беше никакъв :idea: Така че бягай далече точно от тази :giggle: Успех в търсенето :shock:
OPEL Motorsport
Публикувано изображение

#5 altav_18

нов шофьор

• Потребител
  • 37 Мнения:

Публикувано 06 October 2011 - 10:21 PM

Аз имам същата,като цяло съм доволен от нея особено от към разход на гориво,но проблемът на точно този двигател 1.6 16В ЕКО ТЕК е че гори масло и то доста,правих и ремонт на главата 2 пъти и не се оправи и сега си доливам и си карам

#6 vencioo

спазва правилата

• Потребител
  • 248 Мнения:

Публикувано 07 October 2011 - 08:35 AM

Ясно, благодаря ви за съветите! Май ще си карам Лагуната хаха
<p>БЪЛГАРИЙО, ЗА ТЕБЕ ТЕ УМРЯХА, ЕДНА БЕ ТИ ДОСТОЙНА ЗАРАД ТЯХ, И ТЕ ЗА ТЕБ ДОСТОЙНИ, МАЙКО, БЯХА !!!</p>

#7 joca_87

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 17 October 2011 - 04:57 PM

Zdr.haresal sam si Vektr B sled 99g.obace neznam dali da e 1.8 ili 2.0i,cuval sam ce e po dobre 2.0i ot 1.8i, 1,8 daval mnogo problemi.dali e viarno tova neznam i sam mn. ubarkan,molia za pomost!!! blagodaria!!!

#8 street_vagabond

професионален шофьор

• Потребител
  • 622 Мнения:

Публикувано 18 October 2011 - 02:48 PM

Ясно, благодаря ви за съветите! Май ще си карам Лагуната хаха

Добре ще направиш да останеш с Лагуна и да не се докоснеш от лукса на Вектра Б. Ако Опел го караш 10 г в България и смениш 1 шарнир, на Лагуна за тези години ще си сменил цялата предница. И Опел и Лагуна гният, няма спор, но ако правиш примерно Каско, Опел е по високо оценен, ако решиш да го продадеш, пак по-лесно ще се отървеш. За X16XE е истина и стига до 2 л на 10000 км или към 40лв+18 данък е добре . Другите EcoTec са добри мотори, бързо се развиват и лесно се обслужват. Има маниаци на Опел, на Рено, на Мерцедес, все едно е. Само емблемата е различна, всички части ги правят почти на едно и също място и колите ни са интренационални по части. Аз също харесвах Лагуна и си позволих да я имам само 5 месеца. Предницата ме съсипа и се отървах от нея за по-ниска цена отколкото я купих. Беше 1.8 моноинж с АГУ и разход с климатика 8 л газ на извън града , но дотук съм с Лагуна.

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.