IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Toyota Avensis 2.0 D-4D 2004 година

• Не можете да пишете в тази тема
9 отговора на тази тема

#1 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 13 October 2011 - 09:05 PM

Здравейте в началото на другата седмица ми предстои оглед на този дизелов автомобил и ако колата е в добро състояние най вероятно ще я закупя . Двигателя мисля че е около 114 к.с. Моля за малко съвети относно този автомобил .

Окачване : с алуминиеви носачи ли е ; какво най често страда при него ; цени за части които сте сменяли и т.н.
Двигател : не съм сигурен но този двигател нов ли е или е още от старото поколение авенсис който се монтира в по ранните нови модели ? с верига ли е ? обслужване цени ? и всякакви други цени които сте ремонтирали и сменяли ?
Всякакви мнения от хора притежавали или докосвали се до този автомобил ще ми бъдат от полза . Благодаря ви !

#2 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 24 October 2011 - 04:24 PM

хора моля помогнете ако сте има ли допир до такъв автомобил .Също ще съм благодарен на линкове от други сайтове . Просто аз не намерих почти нищо интересно в гуугъл .

#3 gelev

спазва правилата

• Потребител
  • 250 Мнения:

Публикувано 24 October 2011 - 05:10 PM

Говори се за тях, че са много здрави и хубави!
Публикувано изображение

#4 E33with4G63

опитен шофьор

• Потребител
  • 185 Мнения:

Публикувано 28 November 2011 - 09:03 PM

За този автомобил имам мнение само за возията - уникална , примерно в коли от този клас съм се возил в ауди а6 , S-класа / мечка/ , но тойотата е класи над тях , макар че е малко по-нисък сегмент . Моят приятел , на който беше после я смени за по-нов джип пак тойта , мисля че това е достатъчно красноречиво .
Продавам газова бутилка ловато - viewtopic.php?f=101&t=229288
Продавам лети джанти 13'' с гуми за пежо - http://www.tuning.bg...уми-13-за-пежо/

#5 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 28 November 2011 - 09:43 PM

Брей, Авенсис-а в класа на С-класата ... Пич, Авенсиса като возия не може да стъпи на малкия пръст на Е-класата, камо ли на С-ката ... Не се заяждам, просто нека бъдем обективни! За Ауди не коментирам, те са малко по-спортно настроени.
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#6 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 28 November 2011 - 11:10 PM

Аз си купих въпросният авенсис 2005-та д4д 2.0 116 к.с . За момента съм ужасно доволен . Смея да кажа че вози много добре за моите разбирания . Возих се в 530хд 2005 и ми се стори ужасно твърда като картинг (не че това не ми хареса просто не го очаквах от този тип кола) . Возих се и в е240 (не помня точния модел около 170 коня мисля че беше) бензин 2004-5-та година и също ми се стори доста спортна .

#7 E33with4G63

опитен шофьор

• Потребител
  • 185 Мнения:

Публикувано 07 January 2012 - 08:52 PM

Chefo77 не знам дали си обърнал внимание , но говоря за дъртичка S-класа , от по-новите нямам впечатления :lol2:
Продавам газова бутилка ловато - viewtopic.php?f=101&t=229288
Продавам лети джанти 13'' с гуми за пежо - http://www.tuning.bg...уми-13-за-пежо/

#8 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 07 January 2012 - 08:57 PM

Chefo77 не знам дали си обърнал внимание , но говоря за дъртичка S-класа , от по-новите нямам впечатления :roll:

И аз говоря за дъртичка (1995-1996) :lol2:
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#9 iwailo

нов шофьор

• Потребител
  • 15 Мнения:

Публикувано 08 January 2012 - 06:31 PM

Аз си купих въпросният авенсис 2005-та д4д 2.0 116 к.с . За момента съм ужасно доволен . Смея да кажа че вози много добре за моите разбирания . Возих се в 530хд 2005 и ми се стори ужасно твърда като картинг (не че това не ми хареса просто не го очаквах от този тип кола) . Возих се и в е240 (не помня точния модел около 170 коня мисля че беше) бензин 2004-5-та година и също ми се стори доста спортна .

Колега, дай да я видим че съм им фен. И аз съм с Авенсис-бензин и съм много доволен. А возията си е уникална.

#10 snarl

спазва правилата

• Потребител
  • 276 Мнения:

Публикувано 15 January 2012 - 11:22 PM

Ето ти от FB не знам дали ще се отворят на всички . Ако някой настоя ще ги кача по друг начин . http://www.facebook.... ... =3

За момента ужасно много и се радвам и нямам търпение да и сложа 17-ките на пролет : )

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.