IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Пропуснати времена в рекордите ?!

• Не можете да пишете в тази тема
40 отговора на тази тема

#31 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 03 December 2011 - 09:04 AM

За съжаление хората, които пишат тук не знаят и регламента. Освен, ако няма нов регламент!

Между другото дочух, че през 2012г. ще има 5 (пет) състезания, три на божура и две в Сливен. Ако е истина ще е добре да се потвърди официално.
За мен лично това е важно!
.

#32 malakpiro

спазва правилата

• Потребител
  • 224 Мнения:

Публикувано 11 December 2011 - 02:09 PM

С нетърпение ще чакаме сезон 2012 рекордите да падат и най вече повече стартове на Божурище :wink: А и да има повече изненади и нови Драгстери като този проект който е качен на форума от Zaio tuning като гледам това би турбо на Астра и добре подготвен двигател и купе можем да им пожелаем успех :D Ако има желаещи да пуснат една тема за подготовката на драг автомобили 2012 ще става доста интересно :ok:

#33 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 20 December 2011 - 08:11 PM

За съжаление хората, които пишат тук не знаят и регламента. Освен, ако няма нов регламент!
...

Виж сега, аз ЛС на бат Гого пратих много много отдавна! Регламента си го уточнявайте с него! Всички рекорди които аз съм вписал са били по време на състезания.И докато той лично не ми потвърди,че мога да вкарвам и времена от тренировки - аз няма да го правя...

Ако визираш мен,като човека които не знае регламента - абсолютно на доброволски начала реших да помогна с подръжката на тази секция от форума. Ако има регламент отнасящ се за вписването на времената,които явно съм пропуснал да прочета , моля,бъди така добър да го споделиш с мен!

A ако си по-запознат и считаш за правилно,че е редно ти да се заемеш със тази задачка - от мен няма да получиш нищо друго освен подкрепа.Но при всички положения,самосиндикално аз няма да предприемам нищо в което не съм твърдо решен че е правилно.

kelesha , то и според мен е правилно да се вписват всички времена,а не избирателно,но докато не ми е потвърдено,не съм аз човека да решавам такива работи! Видето е достатъчна обосновка по принцип,съгласен съм!Но както неведнъж казах, обръщате се към погрешния човек.
Грешката с името ти е поправена - техническа е... никoй не е сгрешил името ти умишлено :dance1: :giggle:
<p>Публикувано изображение</p>

#34 scirocco gt

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 662 Мнения:

Публикувано 26 January 2012 - 08:22 AM

А дано

http://topgear.bg/sp... ... -bulgaria/
.

#35 CynepMEH

Faster Mitsubishi

• Драг състезател
  • 3,561 Мнения:

Публикувано 26 January 2012 - 08:35 AM

А дано

http://topgear.bg/sp... ... -bulgaria/

Амин!

ПП Не е ли време за раздел "Сезон 2012" вече :wink:
<p>По-бързите Мицубишита в България<br /> <br /> Турбото е болест, която те полазва и трови кръвта във вените ти с нейния бензинов дъх, излизащ измежду металните устни на 100-октановата й усмивка! Маай прешъссссс пшсссс</p>

#36 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 26 January 2012 - 11:21 AM

Местя темата в 2012, за да е активна и в бъдеще :wink:

#37 Vectra_200k.c

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,046 Мнения:

Публикувано 06 February 2012 - 11:15 PM

Кога ще стане ясно да ли ще има и кога кръг по Драг за сезон 2012...?
Ochakvaite Na Sledvashtoto Drag Sastezanie Nai Dobroto Predstavqne Na Bqlata Vectra Koqto Dava Nai-Dobro Vreme Ot Vsichki Vectri Stupvali Dosega Na Pista Bojurishte!!!

#38 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 25 September 2012 - 07:31 AM

Да напомня на всички, за пропуски във времената да ми пишат ЛС , или в тази тема тук.Без значение дали времената са давани по време на свободни стартове или по време на състезания.

#39 bat Gogo

Модератор

• GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:

Публикувано 25 September 2012 - 08:16 AM

Всички времена са ВАЛИДНИ! Няма значение в какъв старт са дадени. Ако има пропуски, вече е достатъчна снимка на билета, като потвърждение. За това моля си взимайте билетчетата ;)
  • jeje и Del харесват това

#40 MaXo

българче

• Драг състезател
  • 7,591 Мнения:

Публикувано 25 September 2012 - 02:19 PM

Ако искате да направите една дребна корекция в класацията за клас Ц, Гази е подреден не с най-доброто си време 10.9 ... а с времето 11.223

29. Ауди TT (Владислав Лазов )..........................................11,223/1,8/209 ; 10,9/1,7/217 (22.10.2011г.)
  • Del харесва това

#41 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 25 September 2012 - 03:18 PM

Мерси за забележката , МаХо, веднага ще го поправя! Просто бях вкарал най-добрите времена които е давал за съответния клас, в предвид новостите ,ще поправя времето му като и в двата класа ще бъде 10.9

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.