IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Мнение за покупка

• Не можете да пишете в тази тема
10 отговора на тази тема

#1 8mann

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 21 October 2011 - 02:33 PM

...

Този пост е редактиран от 8mann: 03 July 2012 - 08:35 PM

#2 dufos

спазва правилата

• Потребител
  • 285 Мнения:

Публикувано 21 October 2011 - 03:08 PM

колега,съвсем отговорно мога да ти заява,че в момента в бг да караш хонда е много добър избор.сивика е по масов,по икономичен,с по еvтини части и е по за млад човек.прелюда е една прекрасна кола.или я харесваш,или не.гледам,че сивика е фейслифтов.много добре върви и много малко гори.не се чупи.има и климатик гледам.един ден ще си дойдеш с него в бг,може и газчица да си сложиш.
имал сам голф 3,мазда, форд.сега карам хонда sивиk.не мисла да сменям марката за напред.огледай за ръжди и течове по мотора.ако има отклонения пазари се.
<p>Има ли стокови 3ки,2.8за сверка в пловдив</p>

#3 8mann

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 21 October 2011 - 03:23 PM

Мерси :)

Този пост е редактиран от 8mann: 03 July 2012 - 08:36 PM

#4 Dominiko

примерен шофьор

• Потребител
  • 322 Мнения:

Публикувано 21 October 2011 - 03:39 PM

Е тоя сивик няма да ти прави кеф да се силиш после , аз съм с такъв преди фейса, пак с 1.4 - еми куц кон е това , ако няма други на пътя се чуствам бърз, ама като мине едно комби с някой бързащ чичко и ми става тъпо, прелюда има варианти с 2.2 , .2.3 , там е друга бира , по може да се силиш . Има и перфектен варинат, аз съм по този път - двигател от прелюд в сивика :bye: , но все пак си вземи прелюда, това е моето мнение.

#5 noxan

млад шофьор

• Потребител
  • 93 Мнения:

Публикувано 21 October 2011 - 03:43 PM

Прелюда си е Прелюд :bye: така и така си си там, обсъдете с продавача какво и е, откарайте на сервиз и т.н.

#6 Kiki4ka

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 21 April 2012 - 12:20 PM

Привет на всички :)

Трябва спешно да си купим нова кола и сме се спрели на тази обява http://www.cars.bg/u638290

Да си призная честно направо се влюбих в тази кола и много се надявам на професионално и компетентно мнение от хора, които наистина разбират :)

Ще помоля да ми кажете какви са най-честите проблеми, които изникват, скъпа ли е поддръжката на тази кола и най.важното какъв разход дава градско каране?

Благодаря предварително на тези, които ще ми отговорят.

Поздрави,

Този пост е редактиран от Kiki4ka: 21 April 2012 - 01:17 PM

#7 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 24 April 2012 - 05:02 AM

Това е един страхотен семеен автомобил ... за баща, който иска да накаже някой и друг ентусиаст от време на време. Единствен проблем създават големите тампони отзад - искат смяна на 50-60 000 км. Тампон със смяна е 70-ина лева. И това е. Ако караш спокойно, можеш градско да докараш 10-11 разход, но решиш ли да мачкаш, може и 15 да стигне. Само дето това върви като го мачкаш :) Обаче ако му засилиш едно газово с бутилка на мястото на гумата, няма да му мислиш много :)
Това, което на мен не ми допада в обявата е цената - 5700 сякаш са и множко. Дори и с двата комплекта джанти. Ако ти харесва (иди и я виж задължително) и си стиснете ръцете на 5200-5300, ще е много по-добре.
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#8 Kiki4ka

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 24 April 2012 - 12:27 PM

Привет Chefo77,

Страхотен си и много ти благодаря за информацията. Да се призная успях да смъкна цената доста повече., :oops: но без втория комплект джанти. Минахме на преглед при наш майстор и на компютърна диагностика и всичко е супер :clap1: . Само климатика нещо не се справи добре, но да се надявам, че е нещо от сорта на запушени тръби или подобно.
Да ти кажа честно много се колебая дали да слагам газ или не - много различни мнения има по въпроса и не знам наистина. Не искам да съсипвам добрата машина с газ, но ако не се справя с изхранването й :rolleyes: май ще се наложи. Ти какво мислиш? Имаш ли представа какви са пораженията след монтажа на газов инжекцион?

Още веднъж ти благодаря за отговора ;)

Този пост е редактиран от Kiki4ka: 25 April 2012 - 09:02 AM

#9 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 25 April 2012 - 05:58 AM

Привет!
Радвам се, че с такъв ентусиазъм си взел колата - сигурен съм, че ще я дариш с много грижи! За джантите не се притеснявай - за 200-220 лева можеш да се сдобиеш ако не с хондови, то с Ровър-ски комплект, оригинален, който освен че пасва на 100% и стои добре на такава кола, е и доволно корав. Климатикът може да няма фреон и да се разминеш с пълнене. Откъде си - ако си от София, да ти дам координати на човек, занимаващ се с климатици и много положителни отзиви. Окачването е 1:1 с това на серия 400 на Ровър, ще ти дам координати на човек в Дупница с морга за Ровър и Хонда ...
Не мисля, че ще има някакви проблеми с газирането. А може да има вариант и с обикновена газова :)
И преди всичко - ЧЕСТИТО!

#10 Kiki4ka

Без стаж

• Потребител
  • 4 Мнения:

Публикувано 25 April 2012 - 08:36 AM

Привет отново,

Аз съм момиченце :clap1:, а що се отнася до ентусиазма мисля си, че има защо :clap1: . Да ти кажа честно не разбирам от джанти и за това не го мисля много много :D .От София съм и относно климатика човека, който направи диагностиката провери и климатика. Оказа се, че няма фреон и го напълни, но първия път успя да събере само 260 мл. от общо 550мл. и трябваше пак да го източи и напълни наново и от втория път стана. Та се надявам този проблем да е бил от запушване на някакви тръби и ли нещо подобно и да няма повече драми там. С С удоволствие ще отида и при твоите хора за климатика да го проверят, ако ми дадеш координати. А относно окачването има ли някакви съществени проблеми или просто казваш, че имаш познати, защото при прегледа казаха, че няма проблеми освен с един горен шарнир.

Супер си, много 10х за отзивчивостта ;)

Този пост е редактиран от Kiki4ka: 25 April 2012 - 09:01 AM

#11 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 25 April 2012 - 01:41 PM

За окачването - не, няма съществени проблеми, даже си е доста кораво. Просто казвам ,че има вариант АКО се наложи. За останалото имаш Л.С.

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.