IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Въпрос относно ВЕКТРА Б !

• Не можете да пишете в тази тема
16 отговора на тази тема

#16 iSko

Без стаж

• Потребител
  • 3 Мнения:

Публикувано 14 December 2013 - 10:54 AM

Ако си фен на спорта Вектра Б 2.0 16в е твоятя кола разход на горво градско 8/9 на 100км извън градско 6.8 / 7 тъй 4е вобщте недей да мислиш аз съм с такава вектра и съм доволен 1.6 1.8 мотора хар4и по4ти същото но пъргавината е друга а за маслото незнам при мен няма тъкъв проблем ;)

Този пост е редактиран от iSko: 14 December 2013 - 10:55 AM

#17 LEXMAUL&BMW

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,830 Мнения:

Публикувано 16 December 2013 - 07:01 PM

Нека изкажа и аз моето мнение като бивш собственик на такава вектра с двигател X20XEV. Първо нито частите са евтини нито ремонтите нито пък са толкова здрави. Едно облсужване е от порядъка на 4-500лв и тва на кола за 2000лв. Да не говорим че един основен ремонт минава 2бона с майсторлъка. Окачване сравнително здраво ,но винаги има нещо да тропа и да те дразни. Електроника доста зле един куп датчици за какво ли не които се развалят постоянно и винаги има нещо за смяна. Разход около 10 извънградско. Преди тази вектра карах астра ф и съм уникално доволен от колата особенно като здравина няма равна ,но май евтината подръжка на опел отдавна остана в историята с моделите от тези години.

Баце,моята е 2,5 шестак с 18цола джанта и извънградско гори 7...ква е тая смяна на датчици???

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.