IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Omega или Zafira?

• Не можете да пишете в тази тема
8 отговора на тази тема

#1 referati174

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 20 November 2011 - 07:04 PM

Препоръчайте ми коя от двете коли. Предимства и недостатъци, много се чудя напоследък между двете.

#2 jerry

възпитан младеж

• Потребител
  • 2,970 Мнения:

Публикувано 21 November 2011 - 09:44 AM

писано е повече от достатъчно и за двата модела - за всички плюсове и за всички минуси, заедно и поотделно :lol: ...просто ползвай търсачката за целта :wink: ....няма да е лошо се опитваш да мислиш върху това какво искаш да попиташ, да бъдеш наясно за себе си какво точно питаш и едва след това да питаш :lol: защото - на простички въпроси се дават и простички отговори :bow: моят отговор например е "Лотус-Омега защото в черно е много готина и бърза" :bow:
ЕВАЛЛА БЕ СТАБИЛЯГИ!

#3 presko79

примерен шофьор

• Потребител
  • 494 Мнения:

Публикувано 13 December 2011 - 03:45 PM

Никви Зафири,зимаш Омега и толкоз :twisted:
<p>Диагностиката не е гледане на телевизия</p>

#4 Frosty`

Лямца

• Потребител
  • 1,498 Мнения:

Публикувано 19 January 2012 - 02:35 AM

Аз съм за Астрата..
Като почнем от разход на гориво; в повечето случаи- по-ниски данъци; обезценяване на модела (Омегите им падат цените главоломно, след 2-3 години и фейслифтова ще е непродаваема); поддръжка.. да речем, че зависи от конкретния екземпляр, но при всички случай по моргите има доста повече Зафири, а и доста части са взаимнозаменяеми с астра; зимата ще береш ядове, омегите никак не им се драпа.. имал съм за кратко омега а, имам и преки наблюдения над омега б с чисто нови зимни гуми не ще да качи 5 см пряспа.. после тръгваш да паркираш някъде- има 5 свободни места и 5-те не ти стигат по 10см. да я събереш и си казваш "бах мааму ако бях с корса вече да съм паркирал 100 пъти" :giggle:
Инак Омегата от всякъде е по-хубава кола, вози готино и се пътува леко, по-новите имат доста екстри (двузонов климатроник, ел. седалки, ел. щора на задния прозорец, заводски ксенон и т.н.), просто е кола дето тряя да ти я дадат за служебна и шефа да си я поддържа и пълни резервоара за да я караш с кеф :bangin:

#5 Del

musclehead

• Модератор
  • 5,042 Мнения:

Публикувано 04 February 2012 - 07:56 PM

Омега :lol:
<p>Публикувано изображение</p>

#6 RokFort

Renault driver

• Потребител
  • 1,376 Мнения:

Публикувано 08 March 2012 - 09:30 PM

В случая ,Зафира.
По лесна и евтина поддръжка , по малка загуба на цена , дори и по добра визия (според мен :) ).
Имаш почти същото място като при Омегата и модела е доста по съвременен. ;)

#7 Mishonti

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,366 Мнения:

Публикувано 08 March 2012 - 09:59 PM

Зафира е от по-чуливите и в пъти по-скъпи.

Айде да спреш да пишеш.
forgetting to turn off my swagger before i go to bed and waking up covered in hoes..

#8 presko79

примерен шофьор

• Потребител
  • 494 Мнения:

Публикувано 17 May 2012 - 05:51 PM

Зафира е от по-чуливите и в пъти по-скъпи.

Айде да спреш да пишеш.

Не бива така братчед.Като имаш мнение недеи с рогата.
<p>Диагностиката не е гледане на телевизия</p>

#9 Geimara

млад шофьор

• Потребител
  • 75 Мнения:

Публикувано 14 June 2012 - 07:37 PM

OMEGA

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.