IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Chrysler - проблем със ключа за степени на парното

• Не можете да пишете в тази тема
4 отговора на тази тема

#1 rumenn

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:

Публикувано 29 December 2011 - 02:04 PM

Здравейте! Имам Chrysler Gr. Voyager 1996г. 2500 к., с дизелов двигател.Имам проблем със ключа за степени на парното. Работи само на най-силната степен. Някой може ли да ми каже как да се спрява с проблема ? Благодаря :ok:

#2 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 29 December 2011 - 02:17 PM

Здравей, според мен е някакъв проблем със самия ключ, а може и електрически, аз съм със същия модел кола, но честно казано не мога да ти дам точен съвет, най-добре си направи регистрация в крайслер форума, там има доста хора, които наистина ще ти помогнат :ok: :| Между другото, колата въпреки че е много оплювана, си е дооооста сериозна кола без кои знае какви проблеми :ok: :o
<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#3 kamus11

професионален шофьор

• Validating
  • 4,598 Мнения:

Публикувано 01 January 2012 - 07:51 AM

Виж дали има реостат - една кутийка с намотки като пружини - голяма е горе доло колкото две кибритини кутии. Трябва да се намира някъде на охлюва на вентилатора. Ако има, то проблема е от него.

#4 sizzle1324

нов шофьор

• Потребител
  • 33 Мнения:

Публикувано 02 January 2012 - 08:35 PM

Или в самия превключвател или в съпротивленията за различните скорости :ok:

#5 WWWALEXBMWBG

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:

Публикувано 08 January 2012 - 06:02 PM

Колега потърси го отгорната страна на самата кутия на парното стои почти до вентилатора само че отгоре в него се включва една букса с 6 или 4 пина с големо сечение,наи вероятно ще се наложи да се свали жабкатаа,0878686218
...Съвет към младите шофьори...Едно е да имаш свидетелство за управление за МПС,а друго за самолет,трето за БМВ...

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.