IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Проблем със Опел Астра Г 2.0 ДТИ

2 отговора на тази тема

#1 OFFLINE   HellScream

Без стаж

• Потребител
  • 5 Мнения:
    Последно посещение: 23.12.2011 - 00:24ч.

Публикувано 16.01.2012 - 15:02ч.

Здравейте :) Обръщам се към Вас,защото направо луднах... Имам проблем със Астрата ми... Преди седмица смених ГНП (ремонтирана в Бош Пловдив) Взех колата и океи...като я взех и ми казаха,че имало изгоряла свещ и били я сменили...,но се оказа че има още една изгоряла...и щял да ми свети чека...докато е студена колата... така и прави,но след като загрее като изключ от скорост и само по енерция пак ми свети чек лампата...след 3 дни като я залапа и звукът и е коренно различен...все едно трака трактор... и мотора ми тресе много (в сравнение с преди да я ремонтирам) ,та въпроса ми е това може ли да се дължи на изгорялата свещ,и при по ниски температури пали много по трудно и при самото запалване тресе страшно много...след ремонта на диагностиката показва само "Реле Подгревни свещи" или нещо такова... може ли да ми прави този проблем,защото релето отчита ,че има изгоряла подгревна свещ или може да е нещо друго... Мерси предварително за отделеното внимание :D

#2 OFFLINE   ivanovbg

професионален шофьор

• Потребител
  • 866 Мнения:
    Последно посещение: 22.03.2014 - 05:48ч.

Публикувано 16.01.2012 - 22:27ч.

Връщай се пак до бош докато още се движи. Не е от свещта.
Което не става с акъл, става с мощност, ако пък и тя не ти достига - тичай за акъл!
Колкото да храниш и помпаш пинчера на доберман няма да стане! -
всяка прилика с турбопроект е случайна :)

#3 OFFLINE   svet4oshs

Без стаж

• Потребител
  • 1 Мнения:
    Последно посещение: 19.05.2012 - 07:50ч.

Публикувано 29.02.2012 - 16:04ч.

Аз имам Астра Г 2.0 ДИ 82 к.с.От две години не ми работят свещите.Никакви проблеми при паленето и работата на двигателя.Единствено когато я запаля свети чека около 30 сек.Когато е по-студено свети около 2 мин.Със сигурност не е от свещите.

1 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 1 гости, 0 анонимни

Здравейте, вие използвате Tuning.bg като гост!
Ако желаете да използвате пълните възможности на форума е нужно да се регистрирате.
РЕГИСТРАЦИЯТА Е БЪРЗА И ЛЕСНА!

Вход

• Вход в Tuning.bg:  
NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.