IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Alfa Romeo 156 или Citroen Saxo

• Не можете да пишете в тази тема
48 отговора на тази тема

#1 kraizeraaa

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 02:45 PM

Интересувам се коя е по-удачния вариант Alfa Romeo 1.8 или Citroen Saxo 1.4?
И двете коли много ми харесват!Моля да дадете съвет в избора на една от двете :lol:

#2 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 09:44 PM

Алфата естествено! :)
<p>Публикувано изображение</p>

#3 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 09:52 PM

Алфата естествено! :)

+1 :D
Какво прави Лотар Матеус когато България се класира на евро 2012?...Гаси Плейстейшъна и си ляга...

#4 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 31 January 2012 - 10:36 PM

Чакайте бре, хора - знаете ли за какво му е колата? Ако целта е икономия в града?
Що да е 1.8 Алфата? Що да не е 2.0? :)
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#5 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 11:16 AM

Чакайте бре, хора - знаете ли за какво му е колата? Ако целта е икономия в града?
Що да е 1.8 Алфата? Що да не е 2.0? :)

Е то най-добре 2.4 JTD :D , ама при така зададен въпрос от крайцера , аз така отговарям, алфата е в пъти по-горен клас от саксото! Тъй като му е първото мнение ,даже мога да предположа ,че шанса да влезни отново във форума е малък!
Има много изказано за алфата най-вече... , а търсачката е за това - особено ако говорим за обслужване , части , разход, окачване и т.н :D

#6 dakine

млад шофьор

• Потребител
  • 83 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 11:35 AM

И двете са много неудачни.Саксото е тясно и много друса,а пък Алфата постоянно се чупи.
А и сравнението ти е доста странно.КОлите изобщо не са в един клас.

#7 kraizeraaa

Без стаж

• Потребител
  • 6 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 06:53 PM

Вярно е,че колите не са в един клас,но за парите с които разполагам тези двете най-ми се набиха на очи :) Все пак се чудя,защото за Алфа Ромео всеки казва,че само до дизайна била,оттам нататък,нищо ласкаво за нея,а иначе ако имате други идеи за кола до 3000 лв :D

#8 dakine

млад шофьор

• Потребител
  • 83 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 07:06 PM

Кажи си целите колега.Коли за по 3 кинта има много.Зависи на какво държиш.Економия,комфорт,пътно поведение,дизайн,вариациите са хиляди.Как да те насочи човек.

#9 DeadLy

млад шофьор

• Потребител
  • 84 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 07:26 PM

Вземи коята ти харесва повече на тебе. Покарай малко и сам си реши коя е колата за теб. Сигурен съм, че ще те грабне алфата...

#10 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 08:21 PM

Изобщо не казвам ,че алфата е чуплива, но си иска поддръжката ,а тя не е евтина и е къде по-истински автомобил ! Затова ,ако нямаш пари за харчене саксото е за теб! :lol:

Що се отнася до 3000 лв има доста вариянти!
Mobile.bg -- е Пълно :lol: :?:

#11 Juliani

млад шофьор

• Потребител
  • 64 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 08:49 PM

Колите са супер различни!! саксото е по евтино за подражка, по-икономично!... алфата има по-хубава визия и комфорт със сигурност... аз имам саксо и мога да кажа, че е ежтина подръжката:?: давам пример: съединител за саксо 300-400 лв / съединител алфа 1200 :lol: прави си сметката колега :lol:
too cool to care...

#12 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 08:56 PM

Колите са супер различни!! саксото е по евтино за подражка, по-икономично!... алфата има по-хубава визия и комфорт със сигурност... аз имам саксо и мога да кажа, че е ежтина подръжката:?: давам пример: съединител за саксо 300-400 лв / съединител алфа 1200 :D прави си сметката колега :lol:

Ако наистина съединителят на Саксото струва 400 лева, си е брутално скъпо за тази бълха (не е обида, разбира се)

http://drive.bg/inde... ... 0150_10151

Извинявай - за дизелов Голф 4 съединителят комплект е 400 лева :lol:

#13 mclsdreal

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,867 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 09:16 PM

Колите са супер различни!! саксото е по евтино за подражка, по-икономично!... алфата има по-хубава визия и комфорт със сигурност... аз имам саксо и мога да кажа, че е ежтина подръжката:D давам пример: съединител за саксо 300-400 лв / съединител алфа 1200 :D прави си сметката колега :lol:

1200 :lol: :?: ...no comment
Какво прави Лотар Матеус когато България се класира на евро 2012?...Гаси Плейстейшъна и си ляга...

#14 dakine

млад шофьор

• Потребител
  • 83 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 09:36 PM

Колите са супер различни!! саксото е по евтино за подражка, по-икономично!... алфата има по-хубава визия и комфорт със сигурност... аз имам саксо и мога да кажа, че е ежтина подръжката:D давам пример: съединител за саксо 300-400 лв / съединител алфа 1200 :D прави си сметката колега :D

1200 :lol: :lol: ...no comment

Частите на Алфите са си цифра,не се шегувай.Това Алфата е кола за мазохисти.Ако нацелиш пък и Селеспиид,спокойно можеш да си направиш сепуко пред блока :?:

#15 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 01 February 2012 - 09:43 PM

Ами просто не е кола за хора, които не знаят какво имат и ще имат утре в джоба си.
Ама както и да го погледнеш, 1200 лева за съединител ... са си леко силно песимистично :lol:

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.