IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Наи-подходящи автомобили за 1/4миля ?

• Не можете да пишете в тази тема
262 отговора на тази тема

#256 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 30 May 2013 - 08:47 PM

Евала пич :ok: :ok: :ok:

Ето едно клипче срещу Талона който се споменаваше в по предни теми ;)
Вече е продаден и новите собственици се кефят :)

Този пост е редактиран от TSI: 30 May 2013 - 09:05 PM

Първи в България с DSM 1g Сток TD05H 14B Turbo Сток Кутия и Сток двигател 4G63 6 болта в 12ките.Най-доброто време и личен рекорд с зимни гуми 10.919@228.80 Без участите на тунинг фирми.

#257 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 16 June 2013 - 09:06 PM

Уточнихте ли вече къде ще е срещата и по какъв начин ще има съревнование ? Искам да се включа ! Също е хубаво и наградния фонд да уточним ! И предлагам горивото да е еднакво за всички участници в спора (ако може така да се нарече) Така че давайте предложения за гориво и начин на съревнованието, след което да си направиме по един гратисен период от 14дни (примерно) та да може всеки да си донастрои колата по правилата и да се почваме ! Оправдания и извинения биха били меко казано неуместни !

Този пост е редактиран от MAD MAX: 16 June 2013 - 09:07 PM

#258 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 23 August 2013 - 11:15 AM

Не знам за спора като цяло, но всеки прави каквото му харесва.

Аз обичам да сядам в японци, и не изневерявам на същността си. Но хора всякакви

Пристрастен съм (много)

А за това че 4г63 се прави евтино 10 ка съм съгласен

Лонг блок(150$), 162 мм биели(400$) бутала евтинки 1600серия (180$ - миналата седмица ги плащахпо картата) апр болтове (кит за 79$)някакви измослени еалове и ролки секонд ханд (200$)
И така за 1000 долара сабираш блок дето може да истезава скоростите и диффа до макс

А съединителя е около 480$ по спмен говоря

1650 сс секонд ханд са 200$ барабар с реиката
А има и ипция за втори ред 550 ки на метанол ама там работата отива на,счупване на кутия

Помпата и горивните линий са кам 300$

Сега от преди няколко месеца намалят класоветеза драг в америка и има много ама много големи тутбалани с интеркулери(с водичка дето се охлаждат) за по 1000-1200$

4 хубави гуми( пак секонд хенд) и си имаш бърза количка

А нали сме в българия и да кажа че 4г63 може да се накара да варви на ГАССССССССС в атмосгерен режим (3-4 пси)

В краина сметка всеки решава за какво да си харчи парите

Поздрави и не твърдя че едното е по добро от другото

За хората с митсубишита - пишете по едно лично да се чуем или видим

За всички,които им е интересно. Един старт на черния TSi които направих и продадох. Колата е почти стокова без никакво олекотяване.
На чист бензин 100октана. Кола всекидневка и кола за забавление :) на майтап и ще влезе в 11 ки те ;) и е далеч от 15.000лв. за Тунинг ;)
http://www.youtube.com/watch?v=Dib-W7TvlvM&feature=c4-overview&list=UUZHibwzITg8kijsPxZWL9JA
На клипа е с тежки 18ки.

Този пост е редактиран от TSI: 23 August 2013 - 02:45 PM

Първи в България с DSM 1g Сток TD05H 14B Turbo Сток Кутия и Сток двигател 4G63 6 болта в 12ките.Най-доброто време и личен рекорд с зимни гуми 10.919@228.80 Без участите на тунинг фирми.

#259 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 03 September 2013 - 09:37 PM

Пристрастен съм (много)

Лонг блок(150$), 162 мм биели(400$) бутала евтинки 1600серия (180$ - миналата седмица ги плащахпо картата) апр болтове (кит за 79$)някакви измослени еалове и ролки секонд ханд (200$)
И така за 1000 долара сабираш блок дето може да истезава скоростите и диффа до макс

А има и ипция за втори ред 550 ки на метанол ама там работата отива на,счупване на кутия

Сега от преди няколко месеца намалят класоветеза драг в америка и има много ама много големи тутбалани с интеркулери(с водичка дето се охлаждат) за по 1000-1200$

А нали сме в българия и да кажа че 4г63 може да се накара да варви на ГАССССССССС в атмосгерен режим (3-4 пси)

За всички,които им е интересно. Един старт на черния TSi които направих и продадох. Колата е почти стокова без никакво олекотяване.
На чист бензин 100октана. Кола всекидневка и кола за забавление :) на майтап и ще влезе в 11 ки те ;) и е далеч от 15.000лв. за Тунинг ;)
[url="http://www.youtube.com/watch?v=Dib-W7TvlvM&feature=c4-overview&list=UUZHibwzITg8kijsPxZWL9JA"]http://www.youtube.c...Tg8kijsPxZWL9JA[/url]
На клипа е с тежки 18ки.

между другото искренно подкрепям колегите Cerwin и TSI точно за тези мнения.. по принцип Талоните наистина са автомобили с големи възможности.. много жалко, че не са толкова разпространени, търсени, камо ли тунинговани в България.. 6 болтовите Талони отдавна са се доказали в щатите и са доста предпочитани за целите "от тук до там", но все пак всичко зависи от джоба и от чорбата в главата.. :)

Този пост е редактиран от venom91: 03 September 2013 - 09:42 PM

• TSI харесва това

#260 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 03 September 2013 - 11:51 PM

И така.. хайде вече нещата и споровете да си седнат на задниците си, защото като се загледате в заглавието мисля, че пише Наи-подходящи автомобили за 1/4миля ? , а не някакви приказки кой за колко пари си бил направил тунинга и колко изкарал и да си мерите колите за едното нищо.. всичко наистина искано рано или късно се постига с много нерви, много труд, много пот, много счупени пръсти и много пари....... единствените две мнение, които прочетох и бяха свързани с темата бяха на alx и KillerBee, които бяха точно в началото.. останалите 13 страници са просто излишни.. нека да се затвори тази боза по-добре, за да не се гледате на кръв утре вдругиден за едното нищо.. :) така.. аз споделям лично мнение.. за България може би би ни устроил някой Турбалански Golf 2 2.8 VR6 задължително с 4motion или Golf 4 2.8 V6 с 4motion или може би някое добре напомпано Audi S2 или S3, но както казах по-горе: кеш батко и кубчето на рубик у главата да можеш да си го нареждаш за отрицателно време иначе файдата липсва.. мисля, че са най-удачни откъм части и ъпгрейди (отново казвам, че споделям лично мнение, за да не бъда лапнат, както във всичките тези 13 страници от темата.)

Този пост е редактиран от Ричко: 04 September 2013 - 01:01 AM

• TSI харесва това

#261 TSI

професионален шофьор

• Драг състезател
  • 816 Мнения:

Публикувано 04 September 2013 - 11:30 PM

Много добре казано... :ok:

Този пост е редактиран от TSI: 04 September 2013 - 11:31 PM

#262 MAD MAX

Тротоар Driver

• Драг състезател
  • 1,950 Мнения:

Публикувано 07 September 2013 - 08:40 PM

Пристрастен съм (много)

Къде и колко да ти донеса заедно с един 4G63 ? И кажи какво да очаквам от него за заветните 10 секунди? Естествено и някакви срокове за доставка и изпълнение ме интересуват !

#263 Guest_GodeHage_*

• Гости

Публикувано 09 December 2016 - 03:44 AM

dommtester1.com
dommtester3.com
http://dommtester4.com
http://dommtester.com
dommtester2.com

Абулия

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.