IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Моля За Помощ За Направата На Лого..

• Не можете да пишете в тази тема
5 отговора на тази тема

#1 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 01 March 2012 - 11:51 AM

Здравейте колеги.. Като за начало Честита Ви Баба Марта.. :) Обръщам се към вас, защото съм сигурен, че има хора с много опит над фотошоп, а аз като цяло не съм работил никога с него :unsure: (може би с него се правят нещата).. :mellow: Създадох тази тема като моля за помощ за направата на лого на една група.. става въпрос за Street Wars Razgrad.. препоръчим шрифт е този, но разбира се приемат и други идеи.. примерно към него да има следа от гума или оборотомер.. Ще съм искренно благодарен, ако някой помогне.. :(

#2 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 09 March 2012 - 12:36 PM

Никой..?. :-(

#3 Stance:Nation

2JZ-GTE

• Потребител
  • 2,045 Мнения:

Публикувано 09 March 2012 - 01:24 PM

Попринцип тоя раздел е забравен от бога,но ако дадеш въпросния шрифт ,аз ще се заема :)
<p>Публикувано изображениеПубликувано изображение<br /> Не е важно какво караш, важното е като слезеш от колата , краката ти още да треперят.. :)</p>

#4 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 10 March 2012 - 12:58 PM

?! :wacko: Благодаря колега наистина.. :ok: Тука така правим нещо по въпроса, но е аматьорско.. :bangin: Това са нещата и трябва да изглеждат по този начин.. :mellow: Надписа да е с бели букви.. :) Следата от гумата да пуши и да се скрива зад надписа и да е без завойчето, както съм се опитал да го покажа.. Ако можеш да я направиш малко по реална, защото така изглежда все едно рисувана с молив.. Километража остава със червена стрелка.. :) По следата и по километража имаше едни надписи и линии и се опитах да ги махна колкото мога, но все още си личат.. ако има някъкъв начин ги разкарай.. :-( Като цяло толкова.. Друго няма.. Извинявам се за смотания paint, но просто в тези нища ме няма никакъв.. :-( Верно съжелявам, ако те занимавам с глупости.. Ако имах умения щях сам да си го направя.. нямаше да занимавам хората да ми вършат глупостите.. :-(

Този пост е редактиран от venom91: 10 March 2012 - 01:01 PM

#5 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 20 March 2012 - 09:30 AM

.. :cry_:

Този пост е редактиран от venom91: 20 March 2012 - 09:30 AM

#6 Ричко

опитен шофьор

• Потребител
  • 183 Мнения:

Публикувано 30 March 2014 - 08:19 PM

Някой..?. :dknow:

Този пост е редактиран от Ричко: 30 March 2014 - 08:19 PM

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.