IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Продавам: Усилвател Thunder Tca-2120

• Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 SpitFire

E30 Fanatic

• Потребител
  • 1,095 Мнения:

Публикувано 01 March 2012 - 04:32 PM

Продавам усилвател Thunder TCA-2120
работи отлично ,изпращам по еконт с опция преглед и тест на усилвателя
Храрактеристики на усилвателя
2 х 180 вата RMS на 4 ома
1 х 400 вата RMS на 4 ома (bridge)
Входове - RCA и Hi input
Low pass filter - 50 - 250 Hz
High pass filter - 120 Hz - 3 kHz
Bass boost - 0/6/12 dB at 45 Hz
FUSE - 2 х 30 ампера
Габарити - 360/275/56 мм

Усилвателя е с проблем, не знам какъв, одеве както си вървеше музиката и изведнъж баса спря, но усилвателя работи (има един диод когато е пуснат си свети).

Причината да го продавам е, че преди малко както си имаше бас изведнъж спря, проверих кабелите и не открих проблем по тях, нещо е станало в усилвателя, някоя спойка предполагам.
Но истинската причина е... ще цензурирам малко - писна ми на к*ра вече нещо да се разваля по тая музика и ще продавам всичко и ще си купувам други компоненти, няма оправия инъче, то не бяха каси, плеъри, кабели, сега усилвател....

Цената е 40 лв. Приемам и бартер за марков усилвател който изкарва на бридж минимум 300 вата! С доплащане от моя страна естествено, но мога да доплатя максимум 50-60 лева още.

ЛС или 0884 408 313

Пловдив и Еконт.

..но тя дупчицата е зад стъклото на таблото и ми се струва че вътре или има лампичка или нещо подобно,не е празна дупчица.прилича ми също и на мини обектив на камера :?
Няма ли някой с такова БМВ да каже дали и при него го има? ....

#2 SpitFire

E30 Fanatic

• Потребител
  • 1,095 Мнения:

Публикувано 02 March 2012 - 07:38 AM

Усилвателя е поправен, оказа се кондензатор.

Нова цена 50 лева и да ми се маха от главата, че ми писна.

..но тя дупчицата е зад стъклото на таблото и ми се струва че вътре или има лампичка или нещо подобно,не е празна дупчица.прилича ми също и на мини обектив на камера :?
Няма ли някой с такова БМВ да каже дали и при него го има? ....

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.