IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Проблем С Отключване И Заключване

• Не можете да пишете в тази тема
6 отговора на тази тема

#1 eminemvn

опитен шофьор

• Потребител
  • 105 Мнения:

Публикувано 09 March 2012 - 06:45 PM

Здравейте колеги значи колата от както съм я купил е по вратите с някави гадни тапи и се отваря само с дистанциолно - централно.Но за да ми пада акумулатора и се появи проблем няма отваряне няма затваряне(трябва по по труден начин и с повече време и играчка голяма става)Та... искам да попитам някой знае ли и може ли да ми каже как да си махна поне една тапа на шофиорската врата примерно и да си сложа ключалка ? Или да ме пратите да ида при някой който може да ми помогне- аз съм от Варна ! Има и друг проблем ся колата е Рено 21 незнам дали ще мога да намеря ключалка или трябва да напасам от друг модел,но и да си намеря ся ще трябва да сменя и контакния ключ направо да са си еднакви е да е с един ключ.Много моля който може да помага или ако знаете горе долу от какъв модел да си търся ако не намеря за мойта ? Благодаря предварително !

#2 eminemvn

опитен шофьор

• Потребител
  • 105 Мнения:

Публикувано 30 April 2012 - 04:29 PM

Сега пък друг проблем стана ...Хлътна ми копчето на багажника и немога да го отворя,
Някой да е имал подобен проблем и да знае как да отворя багажника(от другия край има газово и няма никакво място)!

#3 red bulll

опитен шофьор

• Потребител
  • 159 Мнения:

Публикувано 13 May 2012 - 08:21 PM

Грабвай ъглошлайфа и я мятай на парчета....Търси по моргите за патрон, но под тапата нямаш ли на твоята ?

#4 eminemvn

опитен шофьор

• Потребител
  • 105 Мнения:

Публикувано 15 May 2012 - 06:14 PM

Багажника го отворих и го опраих ! А за тапите незнам кво има от долу то не е ли направо тапа без ключалка ??? И някви съвети ако може някой да даде как да махна тези тапи и да видя дали има ключалки ?

#5 magician

опитен шофьор

• Потребител
  • 110 Мнения:

Публикувано 25 May 2012 - 05:59 PM

На мен ми е малко несвързано, но, ако съм разбрал правилно...проблема изва от "падащ" акумулатор в следствие на което не сработва централното...Първата ти задача е да откриеш и отстраниш утечката или най-общо казано причината за разреждане на акумулатора. Съвета ми е да го свалиш, ако е обслужваем да провериш нивото на електролита и да го заредиш на изправител. Проверяваш си "масите", почистваш и затягаш, ако е необходимо. След това проверяваш за утечки / консуматори и ако има такива отстраняваш проблема. Ако не знаеш ка да откриеш утечката - питай. След като свъшиш всичко това и си сигурен, че акумулатора не е за скрап не мисля, че ще ти трябват патрони на вратите...Успех!

#6 Zagy

професионален шофьор

• Потребител
  • 725 Мнения:

Публикувано 28 May 2012 - 06:35 AM

Утечка много лесно се намира с мултицет :)
Si non confectus, non reficiat.

#7 Pavkata_svt

опитен шофьор

• Потребител
  • 129 Мнения:

Публикувано 10 June 2012 - 05:28 PM

Под тапата има ключалка,поне на 5-6 автомобила които съм проверявал.
<p>0898 69 65 03 Павката</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.