IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Класирания От Драг Състезанията През 2012г.


  • Заключена тема Тази тема е заключена
4 отговора на тази тема

#1 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 11 July 2012 - 04:08 PM

Крайно класиране при състезателите за 2012г.

КЛАС "А"

1. Веселин Василев - Опел Корса-
ZENDER Motorsport..........22т.(2) - РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН
2. Владимир Георгиев - Опел Корса.......................................13т.(1)
3. Даниел Иванов - Трабант 601S................................................9т.
4. Тенчо Тенев - Ситроен АХ........................................................6т.
4. Красимир Добрев - Хонда Сивик...........................................6т.
6. Панайот Железов - Хонда CRX................................................4т.
6. Красимир Георгиев - Опел Кадет..........................................4т.
6.Йордан Христов - Опел Кадет - INDIANECA MOTORSPORT...4т.
9. Радостин Русков - Опел Корса................................................3т.
9. Ивайло Димитров - Опел Кадет..............................................3т.
11. Петко Новаков - Опел Кадет..................................................1т.

КЛАС "FWD"

1.
Иван Митев - Хонда Сивик - Рибата..................................17т.(1) - РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН
2. Ангел Бояджииев - Опел Корса-Madness Motorsport.......13т.(1)
3. Лозан Тотев - Опел Кадет...................................................12т.
4. Ивайло Колев - Опел Астра-Madness Motorsport................8т.
5. Сашо Калинков - Хонда Сивик.............................................7т.(1)
6. Борислав Калев - Опел Корса.............................................6т.
6. Петър Василев - Пежо 106, Ауди А3....................................6т.
8. Димитър Стефанов - СААБ 93...............................................4т.
9. Живко Жеков - Хонда Сивик.................................................3т.
10. Явор Драгийски - Ауди А3...................................................2т.
11. Росен Петров - Сеат Ибиса.................................................1т.
11. Светослав - Хонда CRX........................................................1т.
11. Борислав Калев - Опел Корса............................................1т.

КЛАС "В"

1. Павел Павлов - Ауди ТТ.....................................................17т.(1)
- РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН
2. Христо Петров - Фолксваген Сироко син.......................13т.(2)
3. Иван Митев - Хонда Сивик - Рибата.................................10т.
4. Иван Петков - БМВ 328.........................................................6т.
4. Кирил Петров - Мазда 323...................................................6т.
6. Милен Петков - БМВ 328......................................................4т.
6. Адриан Каменов - Ауди А4...................................................4т.
6. Лозан Тотев - Опел Кадет....................................................4т.
9. Петър Василев - Ауди А3.....................................................3т.
9. Митко Димитров - БМВ 328.................................................3т.
11. Мирослав Соколов - БМВ 320..........................................2т.
11. Ангел Бояджииев - Опел Корса - Madness Motorsport....2т.
13. Явор Драгийски - Ауди А3..................................................1т.


КЛАС "Стрийт"

1. Константин Динев - Ауди S2 - DRAG POWER TEAM..................13т. - РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН *
2. Николай Колев - Ауди 90.............................................................13т.
3. Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM.......12т.
4. Теодор Тодоров - Фолксваген Голф 4 R32..............................11т.(1)
5. Мирослав Бъчваров - Фолксваген Голф 5 R32........................9т.(1)
5. Владимир Спасов - Ауди 90-Madness Motorsport........................9т.(1)
7. Данко Стойнов - Ауди S3 ..............................................................6т.
8. Иван Киров - Ариел Атом..............................................................4т.
9. Николай Савов - Порше 997 турбо..............................................2т.
10. Георги Петров - Мицубиши 3000 GT - DRAG POWER TEAM....1т.
10. Иван Статлев - Ауди 90 - DRAG POWER TEAM...........................1т.

* Равен брой точки и места, но по-добро лично време на Константин Динев

КЛАС "C"

1. Милен Акалски - Ауди 90 Генерала -
DRAG POWER TEAM..........22т.(2) - РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН
2. Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM...........11т.
3. Константин Динев - Ауди S2 - DRAG POWER TEAM......................10т.
4. Христо Петров - Фолксваген Сироко..............................................7т.
4. Николай Колев - Ауди 90...................................................................7т.
6. Теодор Тодоров - Фолксваген Голф 4 R32....................................6т.
7. Владимир Спасов - Ауди 90 - Madness Motorsport..........................5т.(1)
8. Кирил Петров - Фолксваген Сироко сив.......................................3т.
8. Атанас Атанасов - Ауди S2.................................................................3т.
10. Божидар Георгиев - Ауди А4..........................................................2т.
10. Николай Савов - Порше 997 турбо................................................2т.
10. Мирослав Бъчваров - Ауди А3......................................................2т.
13. Иван Иванов - БМВ 325...................................................................1т.


КЛАС "Дизел"

1. Цветомир Георгиев - Фолксваген Голф 2 ................28т.(2)
- РЕПУБЛИКАНСКИ ШАМПИОН
2. Росен Илиев - Ауди А3...................................................11т.(1)
3. Николай Баев(Чудото) - БМВ 335..................................9т.
4. Атанас Иванов - Фолксваген Голф 3.............................7т.
5. Стоян Стоянов - БМВ 335 ...............................................6т.
6. Радослав Радилов -
Ауди А6..........................................4т.
6. Димитър Бъчваров - БМВ 335.......................................4т.
8. Лъчезар Якимов - БМВ 330............................................3т.
9. Венцислав Райчинов - Ауди А8-Madness Motorsport....2т.
9.Стефан Минчев - БМВ 335...............................................2т.
11. Радослав Радулов - Ауди А5........................................1т.
11. Радослав Тодоров - Ауди А5........................................1т.


ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :clap:

Забележка: В скоби са броя на точките спечелени от квалификации

ПП Ако някой желае да бъде изписван по друг начин или да бъде добавен отборът от който се състезава, нека да ми пише на лично, за да го коригирам.

#2 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 11 July 2012 - 04:29 PM

I КРЪГ - 8 юли 2012 ГОДИНА / СЛИВЕН/

КЛАС "А"

1-во място - Веселин Василев - Опел Корса- ZENDER Motorsport
2-ро място - Тенчо Тенев - Ситроен АХ
3-то място - Панайот Железов - Хонда CRX
4-то място - Даниел Иванов - Трабант 601S

КЛАС "FWD"

1-во място - Иван Митев - Хонда Сивик - Рибата
2-ро място - Борислав Калев - Опел Корса
3-то място - Ивайло Колев - Опел Астра - Madness Motorsport
4-то място - Петър Василев - Пежо 106
5-то място - Ангел Бояджииев - Опел Корса - Madness Motorsport
6-то място - Росен Петров - Сеат Ибиса


КЛАС "В"

1-во място - Павел Павлов - Ауди ТТ
2-ро място - Иван Петков - БМВ 328
3-то място - Милен Петков - БМВ 328
4-то място -


КЛАС "Стрийт"

1-во място - Теодор Тодоров - Фолксваген Голф 4 R32
2-ро място - Данко Стойнов - Ауди S3
3-то място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM
4-то място - Константин Динев - Ауди S2 - DRAG POWER TEAM
5-то място - Владимир Спасов - Ауди 90 - Madness Motorsport
6-то място - Мирослав Бъчваров - Фолксваген Голф 5 R32


КЛАС "C"

1-во място - Милен Акалски - Ауди 90 Генерала - DRAG POWER TEAM
2-ро място - Теодор Тодоров - Фолксваген Голф 4 R32
3-то място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM
4-то място - Христо Петров - Фолксваген Сироко
5-то място - Божидар Георгиев - Ауди А4
6-то място - Иван Иванов - БМВ 325


КЛАС "Дизел"

1-во място - Цветомир Георгиев - Фолксваген Голф 2
2-ро място - Стоян Стоянов - БМВ 335
3-то място - Радослав Радилов - Ауди А6
4-то място - Николай Баев(Чудото) - БМВ 335
5-то място - Венцислав Райчинов - Ауди А8 - Madness Motorsport
6-то място - Радослав Радулов - Ауди А5


ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :clap:
ПП Ако някой желае да бъде изписван по друг начин или да бъде добавен отборът от който се състезава, нека да ми пише на лично, за да го коригирам.

#3 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 12 July 2012 - 04:36 AM

II КРЪГ - 2 септември 2012 ГОДИНА /БОЖУРИЩЕ/

КЛАС "А"

1-во място - Владимир Георгиев - Опел Корса
2-ро място - Красимир Добрев - Хонда Сивик
3-то място - Красимир Георгиев - Опел Кадет
4-то място - Ивайло Димитров - Опел Кадет

КЛАС "FWD"

1-во място - Лозан Тотев - Опел Кадет
2-ро място - Сашо Калинков - Хонда Сивик
3-то място - Димитър Стефанов - СААБ 93
4-то място - Живко Жеков - Хонда Сивик
5-то място - Явор Драгийски - Ауди А3
6-то място - Светослав - Хонда CRX


КЛАС "В"

1-во място - Христо Петров - Фолксваген Сироко син
2-ро място - Павел Павлов - Ауди ТТ
3-то място - Адриан Каменов - Ауди А4
4-то място - Петър Василев - Ауди А3
5-то място - Мирослав Соколов - БМВ 320
6-то място - Явор Драгийски - Ауди А3

КЛАС "Стрийт"

1-во място - Николай Колев - Ауди 90
2-ро място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM
3-то място - Иван Киров - Ариел Атом
4-то място - Мирослав Бъчваров - Ауди S3
5-то място - Николай Савов - Порше 997 турбо
6-то място - Георги Петров - Мицубиши 3000 GT - DRAG POWER TEAM


КЛАС "C"

1-во място - Милен Акалски - Ауди 90 Генерала - DRAG POWER TEAM
2-ро място - Николай Колев - Ауди 90
3-то място - Христо Петров - Фолксваген Сироко син
4-то място - Кирил Петров - Фолксваген Сироко сив
5-то място - Николай Савов - Порше 997 турбо
6-то място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM


КЛАС "Дизел"

1-во място - Росен Илиев - Ауди А3
2-ро място - Цветомир Георгиев - Фолксваген Голф 2
3-то място - Атанас Иванов - Фолксваген Голф 3
4-то място - Лъчезар Якимов - БМВ 330



ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :clap:
ПП Ако някой желае да бъде изписван по друг начин или да бъде добавен отборът от който се състезава, нека да ми пише на лично, за да го коригирам.

#4 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 10 September 2012 - 05:22 AM

III КРЪГ - 22 Септември 2012 ГОДИНА / СЛИВЕН/

КЛАС "А"

1-во място - Веселин Василев - Опел Корса- ZENDER Motorsport
2-ро място - Даниел Иванов - Трабант 601S
3-то място - Йордан Христов - Опел Кадет - INDIANECA MOTORSPORT
4-то място - Радостин Русков - Опел Корса
5-то място - Владимир Георгиев - Опел Корса
6-то място - Петко Новаков - Опел Кадет


КЛАС "FWD"

1-во място - Ангел Бояджииев - Опел Корса - Madness Motorsport
2-ро място - Иван Митев - Хонда Сивик - Рибата
3-то място - Ивайло Колев - Опел Астра - Madness Motorsport
4-то място - Петър Василев - Ауди А3
5-то място - Лозан Тотев - Опел Кадет
6-то място - Борислав Калев - Опел Корса



КЛАС "В"

1-во място - Иван Митев - Хонда Сивик - Рибата
2-ро място - Кирил Петров - Мазда 323
3-то място - Лозан Тотев - Опел Кадет
4-то място - Митко Димитров - БМВ 328
5-то място - Ангел Бояджииев - Опел Корса - Madness Motorsport
6-то място - Христо Петров - Фолксваген Сироко


КЛАС "Стрийт"

1-во място - Константин Динев - Ауди S2 - DRAG POWER TEAM
2-ро място - Владимир Спасов - Ауди 90 - Madness Motorsport
3-то място - Мирослав Бъчваров - Ауди А3
4-то място - Николай Колев - Ауди 90
5-то място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM
6-то място - Иван Статлев - Ауди 90 - DRAG POWER TEAM


КЛАС "C"

1-во място - Константин Динев - Ауди S2 - DRAG POWER TEAM
2-ро място - Владислав Георгиев - Голф 4 2.8 - DRAG POWER TEAM
3-то място - Владимир Спасов - Ауди 90 - Madness Motorsport
4-то място - Атанас Атанасов - Ауди S2
5-то място - Мирослав Бъчваров - Ауди А3
6-то място - Николай Колев - Ауди 90


КЛАС "Дизел"

1-во място - Цветомир Георгиев - Фолксваген Голф 2
2-ро място - Николай Баев(Чудото) - БМВ 335
3-то място - Димитър Бъчваров - БМВ 335
4-то място - Атанас Иванов - Фолксваген Голф 3
5-то място - Стефан Минчев - БМВ 335
6-то място - Радослав Тодоров - Ауди А5


ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ И ПОЗДРАВЛЕНИЯ ЗА ВСИЧКИ УЧАСТНИЦИ :clap:
ПП Ако някой желае да бъде изписван по друг начин или да бъде добавен отборът от който се състезава, нека да ми пише на лично, за да го коригирам.

#5 bat Gogo

Offline

    Модератор

  • GLOBAL MODERATOR
  • 4,984 Мнения:
  • Репутация: 1,737

Публикувано 07 October 2012 - 05:17 PM

Ако някой забележи неточности, желае да бъде изписван по друг начин или да бъде добавен отборът от който се състезава, нека да ми пише на лично, за да го коригирам







NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.