IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Нов Модератор в Този Раздел - Аз :)

• Заключена тема Тази тема е заключена
59 отговора на тази тема

#16 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 11 August 2012 - 02:02 AM

Потребителя Хонда Йес вече не съществува! Честито на раздела!
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#17 demoncho87

спазва правилата

• Потребител
  • 271 Мнения:

Публикувано 11 August 2012 - 05:05 PM

Ти няй-малко можеш да ми кажеш какво да признасям и какво не!България е свободна държава и има свобода на словото и печата доколкото знам!

[color:red]Тошко: за това мнение потребителя получава 5 дена бан за публикуване, 3 за достъп и 2 наказателни точки!
Причина:
Свободата на словото не може да се упражнява за накърняване на достойнството или правата на другиго... Свободен преразказ на Ккнституцията..

Следващата простотия, която напише ще му е последна и ще го изтрия целия!.[/color]

Този пост е редактиран от Toshko: 16 August 2012 - 05:19 PM

Mузика без бас в колата е като жена без цици в кревата - става ама и липсва нещо...
Жена без цици е като село без начално училище, няма от къде да почнеш...

#18 nemo

професионален шофьор

• Потребител
  • 687 Мнения:

Публикувано 14 August 2012 - 07:43 PM

Малко повече дисциплина никога не е излишна....друг е въпросът дали Тош ще съумее да е справедлив и мъдър модератор,абстрахирал се от желанието да използва правомощията си за налагане на "своята вяра"...
Що се отнася до полезността на този подфорум ще отбележа,че като лаик по темата(стремящ се да стане обаче по-добре информиран лаик) ,съм придобил повечето си скромни познания от по-стари теми....

п.п.Има 2 основни причини да замълчиш:
1.Да осъзнаеш,че нямаш какво да кажеш.
2.Да осъзнаеш,че можеш да съжаляваш за казаното.
п.п.2 Много е весело,когато няма функция:"Редактирай мнението"

Те хората са си го казали - но реплейсмент фор дисплейсмент...даже и в секса е така ,некой като извади една голема лапатарка,пък нека после малопишлиовците да обесняват,че имало чалъми...та истината е в размера, от там нататъка са си чикиджийски приказки

#19 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 16 August 2012 - 05:28 PM

Няма нужда да бъда нито справедлив, нито мъдър.

Нарушенията на добрия тон ще бъдат наказвани безкомпромисно.
Ще създам благоприятна среда в която да могат да виреят интелигентни и възпитани хора.
Наказанията са по мое усмотрение! ;)

Пак ще повторя, че познавам всички лица на мерзостта и имам по-богат речник от Ортиз и професор по българска филология взети заедно! Пише се приятелски и за коли или не се пише за нищо!
Добронамереният спам и отклоняване на темата няма да бъдат преследвани, както и ожесточени спорове на автомобилна тематика между авторитетни потребители!

Следващият който се излигави в темата отлита завинаги!!!

Поздрави!

#20 amonev

бас машината

• Потребител
  • 2,138 Мнения:

Публикувано 21 August 2012 - 03:51 PM

Късно видях темата, поздравления Тошко :good:
  • Toshko харесва това
Amplitron user manual : т.1 - Преди първоначално пускане на усилвателя задължително се сменя уплътнителя на задния прозорец на автомобила , смазва се алтернатора и се вдигат оборотите на празен ход ...
Е ли правото право? : www.monevi.net

Публикувано изображение

#21 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 29 August 2012 - 10:55 AM

Някои от наказаните ми писаха с опасения, че щял да увехне форума, защото съм бил прекалено строг?!?
А може ли да си пишем за коли, като нормални хора? А? Може ли?

Форумите са място за хора имащи какво да кажат и други търсещи казаното от първите. Обикновенно, един хубав форум сам отглежда своите силни потребители (т.н. power members), първо влизат търсейки знания, после трупат опит и знания и след това водени от същото желание да бъдат полезни, предават своите знания.
За да работи всичко това и за да бъде един форум наистина полезен, тона в него трябва да бъде поносим! Общуването трябва да бъде на ниво удовлетворяващо по-културни потребители, каквито се предполага че са по-знаещите такива!

Ето защо, следващият псувач или кибик, който ми пише, че съм му пречел да си излива комплексите и простотията върху нормалните хора, ще получи УЖАСНО тлъст БАН!
Форума не е чат, има си тематика, при това доста тясна и целенасочена! винтчета, бурмички, бутала, турбота, разни въртящи се и бръмчащи работи... те по-скоро могат да бъдат описани на езика на математиката отколкото на махленски диалект! Не ме разбирайте погрешно, никого не съм наказал за отклонение от книжовната норма! За по-любопитните: http://bg.wikipedia....i/Книжовен_език ... все пак ако ви се чете...

#22 lusi5001

опитен шофьор

• Потребител
  • 197 Мнения:

Публикувано 29 August 2012 - 05:26 PM

Честито! Дано форумът да стане още по добро място за обменяне на информация от тук,нататък ! :ok: :ok: Успех!
  • Toshko харесва това
Мерцедеса трябва да се кара все едно е краден!
ГАЗТА е за готвене , НАФТАТА за отопление , БЕНЗИНА е за каране !!!

#23 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 30 August 2012 - 06:09 PM

Дано! Добре дошъл и се надявам прекарването ти да бъде приятно и ползотворно!

#24 Нено Б.

примерен шофьор

• Потребител
  • 400 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 10:15 AM

уахахаха :hehe: доста време не се бях забавлявал така в форум. Тошко станал модератор :w00t: не вярвах че този форум може да западне повече, наистина...
много се смях на критиките, нарежда ги като Робокоп, и с полицай с лампа се пише. Това ме съсипа от смях:
Не споменавай името Божие напразно! България има официално вероизповедание Източно Поравославие!
:lol2:
Вижте хора, какво става като на комплексар му се даде малко власт.
Тодаре, кефиш ли се като раздаваш банове аа, на мама мъжлето беее
расте ли пишока :fear: мацките започнаха ли да те забелязват
дойде ли твоето време да мачкаш охааа сега ще им покажеш какво можеш,а

колко мъка има по тоя свят...

Този пост е редактиран от Нено Б.: 07 September 2012 - 12:21 PM

Карайте бавно,братя!Си ебало майката...

#25 KaPaM-MoToP

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,179 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 04:32 PM

Аз също не съм доволен, че "Toshko" се е сдобил с такива права и действа като комунист в Белене, ама какво да се прави, да се надяваме, че поне наистина ще се пише само по темите :)

Този пост е редактиран от MitkoIvanov: 07 September 2012 - 05:04 PM

<p>www.zonemixtrance.eu</p>

#26 leandro

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 141 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 04:47 PM

тотално сам разочорован

#27 fanfast

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,139 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 05:02 PM

тотално сам разочорован

После не се чуди че ти трие мненията, само го храниш.

#28 leandro

опитен шофьор

• Драг състезател
  • 141 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 06:35 PM

не е вярно това

#29 C20NET

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,355 Мнения:

Публикувано 07 September 2012 - 08:45 PM

Незнам какво лошо има в това да споделиш мнение каквото и да е то.Тука малко се получава като Бойковата ситуация ама ние не сме БТВ да му лижем гъза и незнам защо всеки който не му го лиже получава наказание.Явно трябва да се напише нов кодекс на Тошовия монопол за да се самоотсеят малкото останали полезни потребители и така да остане гурото който да дава светлина на невежите в сверата на тунинга.Не ти ли стигна пенкилера ами и тука...?
Лекия атмосферен тунинг е безсмислен.Целта е да го осъзнаеш по най-евтиния начин.

#30 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 08 September 2012 - 08:34 PM

Няма от какво да сте разочаровани! Поне не би трябвало! От писалите на тази страница, единствения предупреден е С20нет на 6-ти август за спамене и за дето нещо ме беше ругал... Банове съм раздал 30-40... само днес само в драг раздела... само на потребители с до 10 мнения - ботове на една от няколкото враждуващи страни..в смисъл сигурно съм опаткал от на всички ботовете, така и не можах да разбера каква беше тази патаклама.
Тук съм наказвал с по няколко часа спиране на правата за писане... ще ме извинявате, ама толкова малки наказания няма никъде!
На ици дадох по-дълъг бан, но нито е вечен, нито съм му трил мнения, нито нищо. Просто се изразява като на битака или на някое пристанище.
На някой ако съм му трил мненията, да си зададе въпроса, защо нито съм го предупредил, нито съм го наказал ;) Ами погледнете ми годината на регистрация, репутацията и броя мнения ;) познавам всички ;) много добре знам кой е полезен за форума и кой какъв е ;)

На Велко дадох безсрочен бан... както и на 5-те му повторни регистрации... но случая ще бъде разгледан в модераторския раздел и най-вероятно ще му го махнем... Просто не му е работа да спами и да сипе ругатни в най-напрегнатите моменти.

На J1V дадох максимални 5 предупредителни точки, защото ми постави диагноза при това тежка. Ако е прав, трябва да ме освидетелстват и да ме приберат в лудница. Това разбира се е тежка обида и то по наказателния кодекс! Това е български форум в него пишат българи и е недопустимо да се толерират такива изказвания!

Отделно по конституция свободата на словото не може да бъде използвана срещу другите граждани и за накърняване на техните права. Тоест, когато се изказвате вие би трябвало да се противопоставяте на мнения и действия, а не на личности.

С20нет, много се жалва от мен, но него точно съм го предупредил с голямо нежелание, защото е технически грамотен и се включва много хубаво в дискусиите.

Всъщност, толкова ли е сложно да общувате помеждуси както го правите в училище, в университета, в работата или с роднините си? Айде замислете се! Не казвам с приятели, защото там всеки използва жаргон.

Вие ми кажете, ако бяхте модератори, как щяхте да постъпите с потребител, който ви нарича психично болен или който псува, ругае, обижда и спами?
Чакам отговори!

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.