IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Нов Модератор в Този Раздел - Аз :)

• Заключена тема Тази тема е заключена
59 отговора на тази тема

#46 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 09:47 AM

Краси само бан го оправя. Иначе не можеш да му затвориш устата. Два бана съм дал на него и на Велко, ако е вярно това дето казва, значи те двамата са бълвали акаунти с различни IP-та нон стоп три дена... и ако наистина е вярно... Егати кефа! Да дадеш на двама досадници 40-50 бана хахахахах
Престанете да кичите вторичните суровини със скъпи тунинг аксесоари!
Ние от завод "КРЕМИКОВЦИ" не сме придирчиви! :naughty:
Моя Форум: Пенкилер

#47 maggkrabar

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,470 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 05:17 PM

тошко, всъщност не съм бълвал акаунти - може много лесно да се провери. единственото което стана е, че няколко модератора ми се извиниха и се разграничиха изрично от безумията които ти вършеше. първият бан, който получих - е лична вендета, в абсолютно нарушение на правилата. не съм използвал нито една "забранена" дума или действие. последвалите банове(3 на брой) също са абсолютно безпредметни. поне според българският тълковен речник и правилата на интернет форумите е така - заради теб явно трябва да бъде пренаписано наново всичко, за пасне на критериите ти за правилно и неправилно. ти си ми дал 4 бана общо(не 2), като блокира и акаунта на един мой приятел - и нито един от бановете не е бил основателен, не е имало спам или нарушаване на каквито и да било правила! т.е. ти дори не си разбрал кой и за какво си банвал - основната ти цел е била да банваш наред.

джери - идеята е че цялата инвазия на зелени човечета е бутафорна и болна фантазия на самият тошко. хората с обременена психика често изпадат в подобни състояния на психоза и свръх емоционалност - особено ако получат пространство за лична изява. форумът си е наред в момента, без намесата на модератор. бил си е наред и преди озлобеният, осмиван, пренебрегван и със смазано его потребител тошко да седне на "престола". просто е използвал дадените му права за саморазправа и насилие над потребителите - т.е. задоволил е желанието си за мъст и внимание. неговите действия могат да се окачестват точно като вид насилие и личен трибунал, а не ред - в нета прави нещата, които няма възможност да прави в реалният живот. затова и резултатът беше много силен и неприятен скандал.

сега какви са подробностите около холокоста не е важно, той просто е символ на масово изтребване и насилие. подобни действия в един интернет форум са недопустими - това би го унищожило. затова човек като тошко не може да бъде нищо друго освен обикновен потребител - той няма нужната интелигентност да изпълнява някаква отговорна длъжност, подвластен е на собствените си бесове и извратени фантазии. точно затова тук се случи прецедент потребителите да махнат модератор - подобни неща се случват изключително рядко дори в интернета. в случая дори модераторите на тунинг бг и даже админа - застанаха на страната на потребителите

затова когато коментирате действията на администрацията на един форум - проверете какви са задълженията и какви трябва да са психологическите характеристики на един модератор.

сега всичко си е наред. и ще си е така докато някой пак не допусне грешката да даде власт на човек с деформирана емоционалност.
<p>= Red Line Zone - we let you beat your car to the hell =</p>

#48 maggkrabar

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,470 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 05:27 PM

...
провокираш "местната власт" към агресия
...

е да де. в случая модератор вълча порода се тупа в гърдите как с цената на безсънни нощи бил потушил скандал - предизвикан от самият него :) вбеси потребителите докато обърнаха форума с краката нагоре, после подви опашка като го наритаха - и сега с дълги изречения описва колко била тежка работата му и колко бил онеправдан и недооценен. и даже публично си фантазира какво щяло да се случи ако някой уикенд пак докопа тоягата :)

Този пост е редактиран от maggkrabar: 20 September 2012 - 05:28 PM

#49 maggkrabar

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,470 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 05:43 PM

Краси само бан го оправя. Иначе не можеш да му затвориш устата.

точно така е редно да мисли рицар в розови доспехи като теб. аз да речем съм около 10 пъти по-умен от теб - затова още след първият бан дето ми даде - обавих в публичното пространство че с теб е свършено като модератор, само да ми изтече гипса. и както виждаш - случи се точно това. агресията и жаждата ти за банове е просто знак за безсилието ти. а беше съвсем елементарно - няколко провокативни, но напълно цензурни поста, имащи за цел да получат бан. същото направиха и други потребители, без да е имало уговорка. и ти изпадна в състояние да банваш панически наред - докато не се оказа в положение тотално да нарушиш ценностната система на форума. т.е. оказа се достатъчно глупав сам да се закопаеш - което се и очакваше. ти просто си ниско интелигентен потребител, който търсейки признание и внимание - постоянно бълва това, което е прочел в нета. и изпада в заблудата че по този начин изглежда умен. сега освен за всичко останало - ще ти се присмиват и за модераторското приключение :)

Този пост е редактиран от maggkrabar: 20 September 2012 - 06:24 PM

#50 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 06:32 PM

Числото 69, подходящо ли ти се струва?

Нямаш спирачки, сигурно само бан и метеоритен дъжд могат да те спрат :rolling:

Този пост е редактиран от Toshko: 20 September 2012 - 07:03 PM

#51 Guest_p22_*

• Гости

Публикувано 20 September 2012 - 07:33 PM

Задавал съм многократно и по различни начини въпрос, който ме вълнува много: Защо ми е блокиран профила vilden и докога ?
Досега освен предупреждения нищо. Кой ще помогне...

#52 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 07:55 PM

Задавал си го, защото ме мързеше да те банна за упорството да имаш двойна регистрация - нещо традиционно забранено по всички форуми! ;)

А защо ли ти отговарям, като не ми е работа? ...а, сетих се... защото имам поне 10 съобщения от теб по въпроса... :rolling:

#53 maggkrabar

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,470 Мнения:

Публикувано 20 September 2012 - 08:52 PM

Числото 69, подходящо ли ти се струва?

подобни въпроси може би притеснено си задавал в някой фитнес, пълен с потни мъжаги - но тук изглежда доста съмнително ;) не че да си гей е нещо наказуемо в днешни дни, не ме разбирай погрешно - но би следвало да си по-дискретен. а и на подобен въпрос аз не мога да отговоря адекватно, освен ако не ми е отправен от дама.

p22

с неадекватните си действия въпросният модератор е съсипал доста акаунти, не само твоят. използването на няколко акаунта в социалните мрежи(каквато е и този форум) не е забранено - освен ако не се използват за злоупотреба. ако блокираният акаунт е важен за теб - пиши до някой модератор сега. предишните ти съобщения са в коша както стана ясно.

същото важи и за други потребители които смятат, че акаунта им е неправомерно блокиран. БАН-ът е инструмент в интернет форумите, който се използва само в краен случай, когато другите административни мерки не са помогнали - и се води най-тежкото наказание. ако сте получили бан без да сте извършили голямо нарушение, е редно да си потърсите правата.

Този пост е редактиран от maggkrabar: 20 September 2012 - 09:11 PM

#54 Guest_p22_*

• Гости

Публикувано 21 September 2012 - 07:34 AM

Имам два профила защото единия е блокиран и никой не казва докога. Повече от 6м никой не дава отговор. Ако

Задавал си го, защото ме мързеше да те банна за упорството да имаш двойна регистрация - нещо традиционно забранено по всички форуми! ;)

А защо ли ти отговарям, като не ми е работа? ...а, сетих се... защото имам поне 10 съобщения от теб по въпроса... :rolling:

Кой тогава?

#55 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 21 September 2012 - 01:09 PM

Дръжте се като нормални хора!

Или още не сте излезли от детската градина и цял живот карате на "моля другарката"?

Този пост е редактиран от Toshko: 21 September 2012 - 01:17 PM

#56 Guest_p22_*

• Гости

Публикувано 21 September 2012 - 01:31 PM

Опитвам само да получа отговор на въпроса си. Сигурно съм съгрешил за да ме блокират, но си мисля, че не е необходимо да е завинаги. Поне някой да ми каже към кого да се обърна. Значи като не получа отговор след първия въпрос трябва да си подвия опашката за да не дразня по-важните от мен. Да не е под достойнството Ви да отговорите на такъв като мен?

#57 Vizor

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,147 Мнения:

Публикувано 30 September 2012 - 01:20 AM

Бях няколко години модератор във VW форума (който като потребители е значително по-голям от тунинг.бг.. като интриги също ;) ). Там всичко ставаше с гласуване! Пускаш един за гласуване и ако гласуват всички тогава бан!
Но за това бяха сложили един модул на форума, който можеше да правиш временни ограничения потребителя да пише. Може само да чете. Много удобно.
Не може да пише в срок от 7 дена. Другия път ще се научи.

В интерес на истината съм ЗА Тодур да е банер, но малко по-скромно и малко по Темида да го кара ;) Просто монетата има две страни. Нали Тоше?
Демокрацията определено не е това, което трябва да бъде във форума, но който не му харесва... има други форуми :)
take a look to the sky, just before you die.. its the last time you will!

#58 maggkrabar

професионален шофьор

• Потребител
  • 2,470 Мнения:

Публикувано 30 September 2012 - 03:11 PM

човек, не може тошко да е модератор. неговият манталитет постоянно и умишлено търси конфронтацията и тежки присъди, действията му са повече деструктивни за форум. функцията на модератора е съвсем различна - а не да изпълнява едновременно ролите на обвинител, съдник и палач. не може модератора да влиза във форума с основен приоритет колко бана да зашие - защото така създава дискомфорт у потребителите и намалява посещаемостта. неговият опит като модератор завъши позорно и трагично, няма смисъл темата наново да се повдига

Този пост е редактиран от maggkrabar: 30 September 2012 - 03:12 PM

#59 Toshko

изгонен от форума

• Потребител
  • 4,468 Мнения:

Публикувано 30 September 2012 - 06:22 PM

Аз до обед ако не раздам 4-5 бана, после нямам апетит бе! И ми е едно такова... хахахахах

... гледам че
Guest_p22_*

Най-после ще престане да ми задава въпроси...

Както казах, аз съм най-квалифицирания във форума да преценявам, кой, кога, колко и защо да бъде наказан! Правех каквото си искам, понеже така или иначе няма кой да спори с мен по тези въпроси. Тоест има, но не може да спечели спора хахахахах

Визор, аз пък съм против АЗ да бъда модератор! Що ли?
Ми ако реша ще стана даскал в детска градина! Или пробационен служител, поне ще възпитавам и превъзпитавам и ще ми плащат ;)
Тука ако не се пипа здраво няма никакъв шанс някой да те тури в акъла си, всички те мразят, а ти се набутваш във всичкото това за нищо...

#60 Kondo

опитен шофьор

• Потребител
  • 142 Мнения:

Публикувано 30 September 2012 - 07:31 PM

За пореден път се убеждавам, че само безсрочен и не подлежащ на замяна бан на Toshko ще му даде възможност да се успокои и да си пие хапчетата,а на форума да се развива по предназначение. Защо трябва да се открива топлата вода или колелото пак и отново? В перформанса така решиха проблема Toshko успешно веднъж завинаги :-)

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.