IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Към съдържанието

Продавам: Суб JBL CS12 1000W RMS peak с кутия.

• Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 SpitFire

E30 Fanatic

• Потребител
  • 1,095 Мнения:

Публикувано 25 September 2012 - 08:13 PM

Продавам суб JBL CS12 с оригиналната му кутия.
Ето спецификациите:
  • 12" (300mm) CS Series subwoofer
  • Power Handling, RMS: 250 Watts
  • Power Handling, Peak: 1000 Watts
  • Frequency Response: 35Hz - 200 Hz
  • Sensitivity (2.83V @ 1m): 90 dB
  • Impedance: 4 Ohms
  • Mounting Depth: 6"
Ето така изглежда касата, но утре ще кача реални снимки. http://c713667.r67.c...A6C_1_large.jpg

Мога да кажа за тези които не знаят за какво става въпрос, че касата е изключително мощна и вади твърд и плътен бас (в сравнение с мекия бас на пайнер примерно), както казват моите приятели - рокаджийска каса. Лично аз съм я ползвал на приблизително 20% от мощността и от както я имам защото ми идва в повече баса и ми се надува главата.
Касата се намира в Пловдив и предпочитам при интерес да я чуете на живо. Но няма проблем да замине и с куриер след като получа известна част от парите, защото тежи доста и не мисля да набивам пари за куриер защото на купувача му е скимнало да не я вземе в последния момент.

Касата не е в перфектен външен вид, за това цената която и слагам е 140 лв. като е възможен и разумен коментар. Въпреки това свири отлично, няма излишни вибрации и шумове, какъвто имат доста други каси, които съм чувал.
Реални снимки ще кача утре.
Възможен е и бартер за малка каса с ДО 10 инча говорител с доплащане, защото ми писна да нямам място в багажника. Това е и причината да я продавам.

0884 408 313 - Пешо
Пловдив,

Този пост е редактиран от SpitFire: 26 September 2012 - 08:05 PM

..но тя дупчицата е зад стъклото на таблото и ми се струва че вътре или има лампичка или нещо подобно,не е празна дупчица.прилича ми също и на мини обектив на камера :?
Няма ли някой с такова БМВ да каже дали и при него го има? ....

#2 SpitFire

E30 Fanatic

• Потребител
  • 1,095 Мнения:

Публикувано 27 September 2012 - 05:51 PM

110 лв. спешно, че батерията умря от толкова музика.

..но тя дупчицата е зад стъклото на таблото и ми се струва че вътре или има лампичка или нещо подобно,не е празна дупчица.прилича ми също и на мини обектив на камера :?
Няма ли някой с такова БМВ да каже дали и при него го има? ....

NEG

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066
Vivacom: 0878690066
Globul: 0899669699

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.