IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Съвет за покупка на Opel Vectra B-Kombi

• Не можете да пишете в тази тема
1 отговор на тази тема

#1 eminemvn

опитен шофьор

• Потребител
  • 105 Мнения:

Публикувано 26 September 2012 - 10:30 AM

Здравейте колеги,много се запалих по тези опели и смятам да си купя такъв.Търся си по принцип бензин газ или само бензин и аз да му сложя газ.Поразгледах няколко в интернет и наживо и доста ми харесват вътре и вънка.Спрял съм се на 1.8 или 2.0 мотора който е 136 коня.
Гледах няколко 136коня с климатроник даже някой и кожен салон имат за по 2200-2500лв. 97-98г.Искам да попитам как са като вървеж,като гориво,подръжката дали е скъпа и вобще заслужяват ли си тези опели ?

#2 seimo

професионален шофьор

• Потребител
  • 864 Мнения:

Публикувано 27 September 2012 - 03:54 PM

За 2500 ще е минала покрай тая от снимката ама както и да е. Иначе колата си заслужава. По-добре се насочи към 2000кубиковата 136коня другата 1.8 за мен е слаба за комбито. Като разход извънградско около 10 ,а в града според зависи в кой град и колко я настъпваш. Поддръжката е бих казал доста евтина като за такава кола. Има си и свойте кусури които са най-вече проблемни датчици на разпределителните и коляновия вал ,егр клапана ,изпускателния колектор често се пука има и други неща трябва да се гледат. За обслужване след като я вземеш си приготви около 500лв. В общи линии е това

Този пост е редактиран от seimo: 27 September 2012 - 03:55 PM

<p>Публикувано изображение</p>

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.