IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

Какво да ги правя?

• Не можете да пишете в тази тема
3 отговора на тази тема

#1 keymaker

опитен шофьор

• Потребител
  • 129 Мнения:

Публикувано 27 September 2012 - 04:19 PM

https://www.facebook.com/video/video.php?v=283500538422272&saved#!/photo.php?v=283500538422272
съжалавам ,че ви занимавам с такива работи ама вече ми писна на сантиметри съм от саморазправа,а съм способен същото да причиня на човека извършил това.
BEZ REKLAMA!
0879 314 337

#2 d14a2

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 03 October 2012 - 07:28 PM

Като върл привърженик на котките- тази я ефтаназирай. Жал ти е, разбирам, но само се мъчи животинката. Ако знаеш кой е можеш да пуснеш жалба в полицията. Има закон за защита на животните и ще им разкажат играта. Иначе- в багажника и еднопосен билет. Такъв бих го качил в гората, бих го накарал да си изкопае гроба, после един стабилен бой и след това ще го накарам да се съблече. Паля му дрехите /абсолютно всичките/ , бутам го в дупката и го пускам да си ходи. Ако подаде жалба после това ще му се стори като майчина милувка. Аз с една условна присъда ще живея, ама съм сигурен, че той повече няма да пипне животинка. Ако пусне жалба изобщо...

#3 GORGO

примерен шофьор

• Потребител
  • 346 Мнения:

Публикувано 03 October 2012 - 07:32 PM

леле няма толкова тупаници и шутове колкото ще изяде тоя ! искам да запитам какви мерки са взети срещу този човек ? направо взимай бухалката и му отивай на гости на комшията .....не вярвам ,че има такива изроди !!!
obi4am kurvite no mrazia kurvenskite nomera !!!

#4 linkmystica

професионален шофьор

• Потребител
  • 728 Мнения:

Публикувано 22 October 2019 - 11:31 AM

Какво направи?

Този пост е редактиран от linkmystica: 25 November 2019 - 10:51 PM

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.