IPB Style© Fisana

Форум на Tuning.bg

КАТ ни спира само при нарушение

• Не можете да пишете в тази тема
61 отговора на тази тема

#16 SOBIES

примерен шофьор

• Потребител
  • 419 Мнения:

Публикувано 25 October 2012 - 02:57 PM

Пичове,въобще не се надявайте да се гласува подобна простотия,нищо че Уж е предложена от оня смешен физкултурник.Броят на лапетийте в колите,пияните и дрогираните ще се увеличи в ПЪТИ.Също имам приятели в щатите които без особени притеснения ми признават че си карат пили там! Не излизайте със смешните си твърдения че сте били бързали,хаха -> 5 минутна проверка е достатъчна за кола в изрядно състояние,според мен зад тази измишлъотина могат да застанат само хора които ЧЕСТО СА В НАРУШЕНИЕ.Така че давайте го по-сдържано,че е смешно...

Този пост е редактиран от SOBIES: 25 October 2012 - 03:00 PM

<p>Anyone who tells me a good car is one that`s light,with a low power to weight ratio is an amateur! - Mizuno San Nissan GTR chief engineer.</p>

#17 jorko

Добро момче

• Потребител
  • 13,477 Мнения:

Публикувано 25 October 2012 - 02:59 PM

Ще стане следното - ще започнат да спират за най-малките неща, а не като сега - Ъъъ, днес ще гледаме за телефон, утре за колан, другата седмица само за ГО ...

#18 carnival

опитен шофьор

• Потребител
  • 103 Мнения:

Публикувано 27 October 2012 - 07:46 AM

Аз съм съгласен, че при това ново положение ще се увеличи броя на шофьорите без книжка и пияните водачи.
Или КАТ-аджиите постоянно ще са в акции.

Това беше и моята идея, но в крайна сметка ме изкараха смешник така като гледам...

#19 Chefo77

Пепсияндурник

• Потребител
  • 2,120 Мнения:

Публикувано 28 October 2012 - 10:10 PM

- Добър ден, сержант Петров, единият Ви фар не свети, моля Вашите документи и документите на колата.
- Ама как не свети, и двата са си ОК! Ето, вижте!
- Ха, сега проработи, нищо - я да видим, имате ли аптечка, пожарогасител, колко мм са Ви грайферите ...

Пълен ташак е тоя проектозакон, може да намали корупцията с някакви мижави 0.01 %.
Докато не се наказват адекватно нарушителите, няма оправия. Не да пускат пияни и надрусани с 50 лева и извинение ...
  • SOBIES харесва това
Ровърче с турбинка ... и Фиатче с турбинка

#20 ФЕРАРИСТ

професионален шофьор

• Потребител
  • 506 Мнения:

Публикувано 29 October 2012 - 11:24 AM

Не излизайте със смешните си твърдения че сте били бързали,хаха -> 5 минутна проверка е достатъчна за кола в изрядно състояние,според мен зад тази измишлъотина могат да застанат само хора които ЧЕСТО СА В НАРУШЕНИЕ.Така че давайте го по-сдържано,че е смешно...

Ми не е смешно, човек мое да си купи всичко, само време не може от никъде да си вземе, а ако не си забелязал правилата се нарушават до голяма степен и от липсата на време.......дали съм често в нарушение или не е без значение - след като така или иначе сме принудени да караме малко или много в нарушения, дали е често или не е въпрос на гледна точка......Не мое някакви скапаняци да ме спират щото изглеждам едикак си, а на тях им е скучно.......не мое в рабките на 1 ден да ме спират из града 4-5 пъти например.....рекорда ми е 6......ми по 5 минути тва е към половин час........айде да правят вятър с уста, аз половин час от времето си не мога да отделям за кефа на милицията.......
Тва че могат да си измислят квито си искат нарушения дори даже и да не си ги направил съвсем не го коментираме.....
<p>http://www.Polyurethan.Me - ПОЛИУРЕТАНОВИ ТАМПОНИ<br /> Публикувано изображение</p>

#21 BladeMaster

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,275 Мнения:

Публикувано 05 November 2012 - 11:44 AM

ДОЧАКАХ ГО !!!

КАТ вече има заповед да не спира шофьори без нарушение

"Вече имаме спуснати указания да не се спират шофьорите, които не са извършили нарушение." Това съобщи в петък комисар Богдан Милчев, шеф на КАТ-София пред БНТ. Той обаче уточни, че заповедта не важи в случаите, когато пътната полиция има планирана акция или извършва масови проверки по метода "широкообхватен контрол", наричан още холандски метод.

http://www.trud.bg/A...ticleId=1616984

Този пост е редактиран от BladeMaster: 05 November 2012 - 11:45 AM

Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Car : Opel Tigra 1.4 16V
Player : Pioneer DEH-2900MP
Front line : Lanzar OPTI6C
Back line : ***********
Subwoofer : 2xPioneer 3004SPL 1000w RMS peak 3000w
Amplifier : ***********
Box : ***************
Само за Стънт манияци http://www.stuntbulgaria.com/forum

#22 backstage

опитен шофьор

• Потребител
  • 143 Мнения:

Публикувано 05 November 2012 - 06:35 PM

Разгеле, кандисахме :D :D Беше ми дошло до гуша да ме спират по 5-6 пъти на седмица само защото карам със спуснати сенници и колата им се струвала съмнителна...
Трябва да си търпелив към седем основни чувства. Да си търпелив към седем основни чувства: Омраза, обожание, страх, яд, тъга, радост и загуба.

#23 Martos_1

спазва правилата

• Потребител
  • 207 Мнения:

Публикувано 05 November 2012 - 07:15 PM

И аз съм за този закон!
Имал съм няколко случая на ротинни проверки по 45 мин.!
Веднъж правиха проверка по радиостанцията и след 30 мин. се чува колега какво каза да проверя?
Направо се шокирах и беше зимата около 0 градуса и накрая "ем сичко е наред, лек ден" а кой ше ми лекува плевмонията?
<p>Рисуване на коли и други работи :)</p>
<!-- m -->
<p>http://tuning.bg/for...41&#38;t=167299</p>
<!-- m -->
<p><br /> ___|____|____|____|____|____|__<br /> _|____|____|____|____|____|____<br /> ___|____|_ Удряи _|____|____|_<br /> _|____|___ главата ___|____|____<br /> ___|____|_ си тук!! |____|____|__<br /> _|____|____|____|____|____|____<br /> ___|____|____|____|____|____|__</p>

#24 SOBIES

примерен шофьор

• Потребител
  • 419 Мнения:

Публикувано 05 November 2012 - 07:33 PM

Всичко е замазване очите на ЕС.Сега ще са в постоянни акции за алкохол,наркотици,гуми,фарове,колани и още 50000 неща......Така че хегемонията ще стане още по-голяма,все пак това е БГ! А и Chefo добре ви го каза малко по-нагоре,но кой да чете.........

Този пост е редактиран от SOBIES: 05 November 2012 - 08:42 PM

<p>Anyone who tells me a good car is one that`s light,with a low power to weight ratio is an amateur! - Mizuno San Nissan GTR chief engineer.</p>

#25 ФЕРАРИСТ

професионален шофьор

• Потребител
  • 506 Мнения:

Публикувано 05 November 2012 - 09:43 PM

Докато не го видя това да се прилага поне година, не мога да го повярвам......
<p>http://www.Polyurethan.Me - ПОЛИУРЕТАНОВИ ТАМПОНИ<br /> Публикувано изображение</p>

#26 Kris

зеления

• Модератор
  • 2,443 Мнения:

Публикувано 06 November 2012 - 08:57 AM

На теория така работи механизма в цивилизованите страни, а на практика това е още един механизъм на управляващите за трупане на акции както каза колегата горе. Ще покараме и ще видим.
Публикувано изображение

#27 BladeMaster

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,275 Мнения:

Публикувано 06 November 2012 - 08:58 AM

БНТ

http://bnt.bg/bg/new...ite_za_shofiori
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Публикувано изображение
Car : Opel Tigra 1.4 16V
Player : Pioneer DEH-2900MP
Front line : Lanzar OPTI6C
Back line : ***********
Subwoofer : 2xPioneer 3004SPL 1000w RMS peak 3000w
Amplifier : ***********
Box : ***************
Само за Стънт манияци http://www.stuntbulgaria.com/forum

#28 vnukata

професионален шофьор

• Потребител
  • 1,252 Мнения:

Публикувано 06 November 2012 - 09:30 AM

Хмм, пак не е измислено като хората... Застават 10 :busted: , на кръстовище и ти подават дрегери, искат ти документи и т.н. Ами какво правим ако сме пили и сме решили да се приберем по тихите квартални улички. А не мислите ли ,че това е пак доста изнервящо, поради факта ,проверката на светофар червено едва ли би траела 30 секунди(най-малко 1мин и нещо), ами докато те проверяват и светни зелено , задните водачи трябва да чакат ... и какво става - задръстване. Не мисля ,че ще точно така ,но времето ще покаже.
<p>Публикувано изображение</p>

#29 ФЕРАРИСТ

професионален шофьор

• Потребител
  • 506 Мнения:

Публикувано 06 November 2012 - 09:22 PM

И тва че столичния кат ще бачка така, значи ли че кат в Добрич да речем ще бачкат по същия начин......

#30 fluid_88

професионален шофьор

• Потребител
  • 637 Мнения:

Публикувано 06 November 2012 - 09:33 PM

И тва че столичния кат ще бачка така, значи ли че кат в Добрич да речем ще бачкат по същия начин......

Е в Добрич как да бачкат така,като трябва да спят по цял ден в патрулките.
Те хората и без това нямат пари за гориво и малко се движат-предимно Варна-Добрич за планувания надник! сега ако трябва да спират и само при нарушение трябва да съкратят 1/3 от полицията там! А това няма как да стане,така че ако следват София и начина на работа по новия закон често ще ги гледаме заспали по патрулки или на кафе в бензиностанцията!

И след като имат право на 30 мин почивка за една смяна,може да мине началника по бензиностанциите облечен цивилно да пита колко пъти иде патрулката за един ден :)
renault espace 2,2dt 99' + автоплатформа
uno turbo 1.3 i.e 86'
ranault 19. 1.8 16v 92'
uaz 4.0 disel 71'
trabant 601 70'

Tuning.bg

ЗА РЕКЛАМА:
-----------------------
Mtel: 0889090066

Persy

Можете да разпространявате съдържанието на този сайт свободно, като задължително посочите линк към Тuning.BG като източник. Трябва да укажете лиценза, който ползваме и да позволите и на друг да ползва съдържанието при същите условия.